Homepage  >  Karl Lagerfeld Bois de Vétiver toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Karl Lagerfeld Bois de Vétiver toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Karl Lagerfeld Bois de Vétiver toaletní voda pro muže 100 ml Tester
Code:
1706882
EAN:
3386460087308
Weight:
0.380
Manufacturer:
Karl Lagerfeld
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Dřevitě kořeněná vůně, novinka roku 2017 
Pánská vůně s Vetiverem obléká pokožku do vysoce mužných nót. Legendární návrhář ji utkal ze svěžích dřevitých a kořeněných nót. 

Nová řada parfémů s názvem Les Parfums Matiéres Karl Lagerfeld představuje první dvojici vůní pro ni a pro něj,  Fleur de pecher a Bois de vétiver.

Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané materiály. Stejně jako jsou dokonalé tkaniny ZÁKLADem jeho tvorby, tak i ZÁKLADem tvorby parfémů jsou vzácné ingredience. Designer přeložil parfémové nóty z řeči módního světa s cílem vytvořit šatník esenciálních vůní. Drsná podoba vetiverového dřeva se podobá textuře pravé kůže.

Toaletní voda Bois de Vétiver byla vytvořena tak, aby se stala nepostradatelným kouskem ve Vašem olfaktorním šatníku. Je ódou na vetiver a jeho kontrasty. Je silná a jemná, hřejivá a chladivá zároveň. Charakterizovat ji můžeme jako dřevitou, svěží a kořeněnou. Vytvořil ji parfémář Christophe Raynaud ze společnosti Firmenich.

Minimalisticky elegantní lahvičky jsou dekorované průsvitným Přechodem v kouřovém odstínu. Na krabičce je napodobenina drsné textury modrošedé kůže trompe l oeil band. Francouzský název Bois de Vétiver (Vetiverové dřevo) podtrhuje francouzskou osobitost značky.

Parfémy Karl Lagerfeld logicky navazují na tvorbu dnes již ikonického módního designera. Jeho zosobňují opravdový magnetismus muže a ženy, pocit síly, sebedůvěry a touhy.

Složení vůně:
HLAVA: červený pomeranč, listy máty
SRDCE: Pelargonie, ambrox
ZÁKLAD: vetive, Pačuli

Karl Lagerfeld Bois de Vétiver toaletní voda pro muže 100 ml Tester

is free
ProducerCoty
Packaging1
Product typeDřevité typy
DeterminationPro muže
varianty tohoto produktu
související produkty


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ