Homepage  >  Lancome La Vie Est Belle Bouquet de Printemps Eau de Parfum for Women 1 ml spray

Lancome La Vie Est Belle Bouquet de Printemps Eau de Parfum for Women 1 ml spray

Lancome La Vie Est Belle Bouquet de Printemps Eau de Parfum for Women 1 ml spray
Code:
1702309
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinová vůně pro ženy uvedena na trh na jaře 2017
óda na jaro

La vie est belle je výraz z francouzštiny. Je to filozofie života a štěstí nebo univerzální prohlášení o kráse života.

La vie est belle se představuje v novém a jde si vlastní cestou. Jde o rozkvět nové květinové kompozice pro krátkou vzácnou chvilku, opojná limitovaná edice oslavující jaro, období obnovy. Vkročte na tuto unikátní hravou cestu k odhalení tisíců okvětních plátků ukrytých v srdci křišťálového úsměvu, ikonického flakónu řady La vi est belle.

Je to óda na jaro. Inteligentně zkomponována, ovocná, květinová vůně, je stejně spontánní a úžasná jako objevení nové chuti do života. Tato nová gurmánská pochoutka inspirována původní Eau de Parfum připomíná jemné květinové aranžmá oslavující svěžest, ovocný ráz a křehkost.

Tuto vůni navrhli Parfuméři Anne Filipová a Dominique Ropion, kteří vtiskli svou stopu do každé části řady La vie est belle od jejího vzniku.

Vůně kombinuje tři výjimečné květiny do jediné svěží gurmánské kompozice. Je to tanec tisíců okvětních plátků za doprovodu nezaměnitelné esence z Bergamotu. Tato kytice samozřejmě obsahuje ikonický Kosatec, květinu štěstí, kterou jako vždy doplňuje vanilka. Vedle toho v kytici najdeme i absolut z arabského jasmínu, květy ženskosti, který vyniká jemností a smyslností. Tento motiv doprovází vůně zelené Hrušky Williams. V samotném srdci této kompozice najdeme nový konvalinková akord, radostný symbol obnovy a lahodné rozkoše. Příjemný a hebký dozvuk Pačuli celou kytici působivě rozehřívá a dotváří vůni, která dokonale zachycuje všechny ženské jarní půvaby.

Složení vůně:
HLAVA: absolut z arabského jasmínu, zelená Hruška Williams
SRDCE: konvalinkový akord
ZÁKLAD: Pačuli

Opojná kytice, ještě zářivější úsměv
Flakon původní La vi est belle čerpal inspiraci v Křišťálovém úsměvu a v roce 1949 ho navrhl George Delhomme pro zakladatele Lancome, Armanda Petitjean. Nyní se představuje v nové verzi. Čiré sklo lahvičky odhaluje líbeznou sytě růžovou, která je doslova naplněna radostí. Hrdlo flakonu tentokrát zdobí třpytivé růžové květy.

Lancome La Vie Est Belle Bouquet de Printemps parfémová voda pro ženy 1 ml odstřik 

is free
ProducerLoreal Group
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ