Homepage  >  Gucci Flora by Gucci EdT 75 ml Eau de Toilette Tester

Gucci Flora by Gucci EdT 75 ml Eau de Toilette Tester

Product can no longer be purchased
Gucci Flora by Gucci EdT 75 ml Eau de Toilette Tester
Code:
71835
EAN:
8011003996025
Weight:
0.180
Manufacturer:
Gucci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2008

Něžně ženská a hluboce smyslná zároveň - nová Flora by Gucci si lehce pohrává s kontrasty a daří se jí z nich vytěžit sofistikovaný optimismus vdechující vůni její ryzí a jedinečnou duši.

Inspirovaná ikonickým květinovým vzorem, tato originální dámská vůně zůstává věrná velkolepé tradici italského módního domu a přitom vyzařuje současnou stylovost a modernost.

Nyní se poprvé tradiční motiv Gucci transformuje do vůně, pro kterou Frida Giannini vytvořila jedinečný černo-bílý design. Výsledek její tvořivosti je významnou přitažlivou a moderní interpretací původní klasiky módního domu. Tento design evokuje pocit smyslné nostalgie, ale zároveň ohlašuje svěží nástup něčeho nového.

Vyzývavý design flakonu Flora by Gucci podtrhuje neobvyklost samotné vůně. Ačkoliv pramení v ikonickém květinovém motivu, provedení designu je nekompromisně současné a posouvá hranice moderního designu a stylu

Mimořádně ženskou a intenzivně smyslnou vůni Flora by Gucci charakterizují kontrasty. Každý komponent této specifické vůně vyzařuje sofistikovaný optimismus, který formuje její SRDCE a charakter. Kromě toho vůně obsahuje nové prvky - mladistvé, moderní a hluboké, tedy všechno to, co je příznačné pro moderní ženu Gucci.

Hlavu vůně tvoří svěží tóny Citrusů a Pivoňky, které sem vnášejí smyslnost a mladistvost. Sladkost vůně převládne intenzita základu složeného ze santalu a Pačuli dodal tak charakteristický podpis voňavého světa značky Gucci. Jemné napětí jednotlivých prvků dosahuje znamenitou rovnováhu, ve které se mládí a lehkost pohrává s hloubkou a smyslností.

Složení vůně

is free
ProducerProcter & Gamble
Packaging1
DruhToaletní voda
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ