en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Gillette®
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Code: 47902
Code sup.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
13.08 EUR
3.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement blades for the Gillette Fusion men’s razor give a new dimension to what you expect from shaving. It is designed to provide optimal performance from both sides of its unique blades.
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Gillette®
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Code: 2105562
Code sup.: 882010
EAN: 7702018552313
 
10.60 EUR
2.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement cartridges for Gillette Mach3 razor.
AKCE
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Code: 2210199
Code sup.: 795385
EAN: 8008970003603
 
2.47 EUR
8.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvety body cream Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus with extracts of blue lily and papyrus milk. Rich and silky texture that absorbs quickly, leaves no greasy film, and brightens the skin.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
Code: 2500039
Code sup.: 460538
EAN: 8591235071115
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcohol coatings, for cleaning, and in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, petroleum, and low-boiling hydrogenated benzene.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
Code: 2501761
Code sup.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.08 EUR
5.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcoholic coatings, for cleaning, and for use in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, kerosene, and low-boiling hydrogenated benzene.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
AKCE
BALTECH flaxseed oil 1 l
BALtech
BALTECH flaxseed oil 1 l
Code: 2501633
Code sup.: 260092
EAN: 8591235096132
 
7.39 EUR
7.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH FLAXSEED OIL BALTECH is a traditional impregnating oil treatment for wood with high weather resistance, excellent moisture penetration resistance, mechanical durability, and easy coating revitalization.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
Code: 2501661
Code sup.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.59 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very powerful pipe and drain cleaner for every household, and due to its strength, also for industrial use.
Končící produkty
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
AbellA®
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
Code: 31657
Code sup.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
0.29 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eyelash curler for curling and shaping lashes. With these curlers, you can curl your lashes into a p
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
Code: 2501634
Code sup.: 460223
EAN: 8595073017809
 
2.68 EUR
6.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical liquid intended for lighting in kerosene lamps.
AKCE
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
Code: 2505583
Code sup.: 954440
EAN: 4008871215963
 
2.55 EUR
0.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can quickly pull the bag over the rim of the bin and close it, all thanks to the elastic hem. The bag won't slip, keeping the bin clean.
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Alufix
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 2504208
Code sup.: 954521
EAN: 4823071655148
 
8.48 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix strong waste bags with a volume of 240 l, packaging of 10 pcs, thickness 35 µ, dimensions 100 × 125 cm, HDPE, black.
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Quickpack
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Code: 2600954
Code sup.: 954642
EAN: 5902335759279
 
3.71 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Yellow LDPE waste bags with retractable tape suitable for waste sorting.
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Code: 2210324
Code sup.: 795395
EAN: 8008970043708
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle TESORI is made from high-quality waxes and essential oils and spreads an intense fragrance.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
Code: 2500983
Code sup.: 598668
EAN: 8591235093223
100%
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and powder-free inside.
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lilac Breeze Universal Cleaning Agent, Lilac, 1 L
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lilac Breeze Universal Cleaning Agent, Lilac, 1 L
Code: 33392
Code sup.: 700312
EAN: 5900273462213
85%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and dazzling shine with a pleasantly fresh lilac scent will even last until the second day after cleaning.
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10.5 ml
Code: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails a perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lasting
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 06 5 ml
Code: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The mini nail polish Glossy Jelly from essence will give your nails a great shine and a bright yello
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2501832
Code sup.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.16 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 28 µ, bag size 70 × 105 cm, volume 120 l, packed in 10 pieces.
viGO strawberry-scented trash bags, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 pcs
viGO!
viGO strawberry-scented trash bags, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 pcs
Code: 2501833
Code sup.: 954503
EAN: 5902841472266
 
0.88 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack trash bags with strawberry fragrance, fragrant and strong 8 µ, bag size 50 × 56 cm, capacity 35 l, packed 26 pieces.
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
viGO!
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
Code: 2501834
Code sup.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
0.81 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
HDPE blue trash bags with a capacity of 60 liters and a packaging size of 28 pieces. Each piece has dimensions of 58 × 67 cm.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Bohdana pickling cucumbers 2 g
Holman
Holman F1 Bohdana pickling cucumbers 2 g
Code: 2300277
 
EAN: 8594039280158
100%
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its fruit quality and disease resistance are similar to the Fatima F1 variety, but it is even more r
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.