Homepage  >  American Spirit pyrotechnics CE2 compact 24 rounds 1 piece II. Danger class for sale from 18 years!

American Spirit pyrotechnics CE2 compact 24 rounds 1 piece II. Danger class for sale from 18 years!

American Spirit pyrotechnics CE2 compact 24 rounds 1 piece II. Danger class for sale from 18 years!
Code:
83482
EAN:
8592209005266
Weight:
0.880
Manufacturer:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Jedná se o kompakt ve tvaru krychle, uvnitř kterého jsou uloženy jednotlivé rány. Kompakt umístěte na rovnou a pevnou podložku. Následně během tří až šesti sekund po zapálení záPalnice kompaktu, začnou vystřelovat do výšky cca 15 až 50 metrů (dle ráže) efekty – červeno-bílo-modrá kometa ve tvaru vějíře, přecházející do červených, bílých a modrých Pivoněk, bílá kometa přecházející do červených, bílých a modrých hvězdiček, zelená kometa ve tvaru vějíře přecházející se do stříbrné rotace se zvukem, praskající kometa ve tvaru vějíře přecházející do praskajících Pivoněk, 3 rány po jedné vytvoří vějířový efekt.

Efekt: červeno-bílo-modrá kometa ve tvaru vějíře, přecházející do červených, bílých a modrých Pivoněk, bílá kometa přecházející do červených, bílých a modrých hvězdiček, zelená kometa ve tvaru vějíře přecházející se do stříbrné rotace se zvukem, praskající kometa ve tvaru vějíře přecházející do praskajících Pivoněk, 3 rány po jedné vytvoří vějířový efekt

- počet ran: 24 ran
- průměr moždíře: 20 mm
- doba trvání efektu: 42 s
- třída nebezpečí II. - prodejné od 18 let

Bezpečnostní pokyny: kompakt musí stát na rovné, pevné a nehořlavé podložce. Je vhodné kompakt ukotvit aby nedošlo k jeho převržení v průběhu činnosti. Při zapalování se nikdy nenaklánějte nad výmetnou část kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrů.

American Spirit pyrotechnika CE2 kompakt 24 ran 1 kus

is free
ProducerLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Packaging1


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ