en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Astor Quick N Go 45 Sec nail polish 101 8 ml quick-drying

Code: 45435
dnů:2
Date and method of delivery
Producer: Coty
ASTOR - Rychleschnoucí lak na nehty QUICK´N GO 45 SEC 8 ml inovativní rychleschnoucí lak jednaRead more
Choose a discounted package
Quantity discounts
3.03 EUR
3.03 EUR VAT excluded
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Producer:
Code:
45435
ean:
3595672401011
Status:
Manufacturer:
Coty
Packaging:
1
Description Astor Quick N Go 45 Sec nail polish 101 8 ml quick-drying

ASTOR - Rychleschnoucí lak na nehty QUICK´N GO 45 SEC 8 ml

  • inovativní rychleschnoucí lak
  • jedna vrstva zaschne za pouhých 45 vteřin!

Laky Quick´N Go 45 sec:

001
006
007
009
011
015
017
038
101
105
201
202
205
208
210
315
058
345
347
348

Dokonale rychlá aplikace – dokonale rychlé zaschnutí. Laky QUICK ´N GO byly vylepšeny o nové složení, s nímž jedna vrstva barvy zaschne za pouhých 45 vteřin! Vaše nehty vypadají dokonale a perfektní vzhled jim vydrží až celých 8 dní.

Neustálé inovace od ASTOR

Jeden tah, jedna vrstva, jedna vteřina – pouze tolik musíte věnovat každému nehtu. QUICK ´N GO nabarví vaše nehty v neuvěřitelné rychlosti. Složení je obohacené o vitaminy, které vytvářejí ochranný štít, díky němuž jsou nehty pevnější a mají dokonalý vzhled. Být chic ještě nikdy nebylo tak rychlé. Stačí 1 vteřina na každý nehet a 45 vteřin k zaschnutí. K tomu, aby vaše nehty vypadaly úchvatně, potřebujete jen minimum času.

Součástí inovovaných rychleschnoucích laků je jedinečný super plochý kartáček, který zaručuje profesionální a snadnou aplikaci. Během nanášení tento kartáček dokonale kopíruje tvar nehtu. Umožňuje tak nanést perfektní vrstvu laku na nehet jediným tahem. Už žádný lak v okolí nehtů, žádné šmouhy ve vrstvě laku na nehtech – s QUICK ´N GO vás čeká intenzivní lesklá barva, hladký povrch a lak jen tam, kde má být.

A protože ASTOR zná vaši vášeň pro barvy, čítá paleta odstínů laků QUICK ´N GO 20 úchvatných barev. Takže si můžete vybrat tu, která bude odpovídat vaší náladě. Všechny jsou nádherně lesklé, odolné proti olupování a blednutí.

Chic uvnitř i navenek

Sofistikovaná kombinace černé, bílé a stříbrné na obalu nových laků QUICK ´N GO odráží eleganci a chic styl. Ergonomicky tvarovaný uzávěr, slouží nejen k pohodlnému držení, ale zároveň dotváří celkový design.

Nové laky ASTOR 45 SEC QUICK ´N GO. Být chic ještě nikdy nebylo tak rychlé!
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR