Homepage  >  Brand -  Australian Bodycare®
We offer only products in stock

Originální olej Tea Tree a kosmetika Australian Bodycare s olejem Tea Tree je českém trhu již řadu let a originální olej Tea Tree Australian Bodycare byl prvním olejem z čajového stromu (Melaleuca alternifolia) dovezený do České republiky.

Australian Bodycare je známá a zavedená značka, jejíž 100% čistý olej Tea Tree je zpracováván speciální metodou, která zaručuje získávání nejkvalitnějšího oleje Tea Tree. Garance původu a kvality oleje je doložena Certifikátem přímo z Australian Plantations.

V rámci svého současného portfolia představuje významnou škálu výrobků pro spotřebitele. Stal se středem značné pozornosti - což je důkazem dlouhodobé práce pro značku. Je předním dodavatelem výrobků pro osobní péči a hygienu, která zakládá svou činnost na přírodních aktivních složkách nejvyšší kvality a specificky na oleji Tea Tree, který se používá jako esenciální olej už více než 1000 let.

Od svého založení v roce 1990 v Odense (Dánsko) s pobočkou v Austrálii, si vybudovali úzkou spolupráci s Univerzitou Západní Austrálie / UWA / - jedním z hnacích center vědeckého zájmu o Tea Tree Oil. Univerzita hraje důležitou roli ve vývoji ABC výrobků a vypracování jejich vědecké dokumentace.

Výroba v Dánsku přísně dodržuje normu GMP - Good Manufacturing Practice. Jeho standardizace více než překračuje minimální požadavky na kvalitu oleje Tea Tree, jak je definována Komisí European Pharmacopoeia v normě International Standard ISO 4730 a normě Australian Standard AS 2782-1997.

Výrobky Australian Bodycare exportuje do více než 20 zemí.

Receptury kosmetiky Australian Bodycare pocházejí z bohaté přírodní krajiny australského buše a jsou inspirovány starodávnými tradicemi domorodců, kteří objevili hojivé účinky přírodních prostředků pro péči o ošetřování pokožky a vlasů. Každodenním používáním Vás ochrání před náročnými podmínkami dnešního hektického životního stylu. 

Důvěřujte rovnováze australské přírody!
:
Sort by
Quantity
No products were found.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ