Homepage  >  Bentley Bentley for Men Intense Eau de Parfum 100 ml Tester

Bentley Bentley for Men Intense Eau de Parfum 100 ml Tester

Product can no longer be purchased
Bentley Bentley for Men Intense Eau de Parfum 100 ml Tester
Code:
90451
EAN:
7640111497578
Weight:
0.420
Manufacturer:
Bentley
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Dřevitě - kořeněná - kožená vůně uvedena na trh v roce 2013. 

Svůdnost v nejluxusnější podobě: Bentley for Men Intense. Britská luxusní automobilová značka Bentley ve spolupráci s Art & Fragrance představuje svůj parfém pro muže. Stejně jako desetiletími ověřené nejlepší vozy ve své třídě, také vůně Bentley splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu a stávají se událostí ve světě parfémů. Jelikož v případě vůně Bentley For Men Intense se jedná o parfémovanou vodu s 15% koncentrací parfému, tato verze má výjimečnou trvanlivost a přináší požitek z dlouhotrvajícího, opravdu intenzivního a přitažlivého voňavého zážitku.

Výjimečný design luxusních britských automobilů se odráží i v designu vůně Bentley for Men Intense: linie a křivky byly přeměněny do formy flakonu. I proto jsou flakony těchto vůní tak příjemné na dotek. Uzávěr flakónu obepíná vrchní část z leštěného kovu odrážející nejvyšší kvalitu materiálů. Symbol značky Bentley, okřídlené B, je vyraženo na vrchní části flakónu i přední straně vnějšího obalu.

O vzhled vůně se postarala uznávaná pařížská agentura Aesthete, kterou vedl známý designový návrhář Thierry de Baschmakoff v úzké spolupráci s týmem designérů společnosti Bentley Motors.

is free
ProducerBentley motors UK
DeterminationPro muže
Packaging1
DruhParfémovaná voda
Product typeDřevité typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ