en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Bione Cosmetics Chamomile Regenerating Shampoo for All Hair Types 260 ml

Code: 1910372
100%
1 review
dnů:2
Date and method of delivery
Vlasový šampon Heřmánek je vyroben jako velmi jemný, a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny Read more
Choose a discounted package
Quantity discounts
2.91 EUR
2.91 EUR VAT excluded
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Code:
1910372
ean:
8595061615123
Status:
Manufacturer:
Drogerex
Packaging:
12
Determination:
All types
Description Bione Cosmetics Chamomile Regenerating Shampoo for All Hair Types 260 ml

Vlasový šampon Heřmánek je vyroben jako velmi jemný, a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy vlasů. Vyroben v BIO formulaci, bez SLS, SLES, bez silikonů a parabenů apod. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čisticí a mycí síly, bez extrémního odmaštění pokožky i vlasů. Rostlinný lecitin spolu s arganovým olejem zanechají pokožku umytou a vláčnou. Šampon obsahuje oblíbený kofein pro posílení vlasových kořínků. Užitnými vlastnostmi je BIO regenerační šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Obsahuje extrakt z heřmánku s aktivními látkami, jako jsou azuleny, apigenin, quercetin, bisabolol, matricin, laktony, glykosidy a další složky příznivé pro tonizaci a zklidnění pokožky. Extrakt heřmánku je oblíbený při péči o ekzematickou a poškozenou pokožku. Je jemný a příjemný při použití, garantujeme, že si jej velmi oblíbíte. Přídavek keratinového hydrolyzátu vlasy výtečně regeneruje a zpevňuje. Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Šampon vykazuje velmi příjemné kondicionační účinky. S heřmánkem proti proudu času. Šetrný k Vám i k přírodě. S výhradně bez alergenní parfemací. Šampon Bione = koncentrát. Vydrží mnohem déle.

  • pro všechny typy vlasů
  • velmi jemný, a přitom vydatný prostředek
  • dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čisticí a mycí síly
  • vlasy výtečně regeneruje a zpevňuje
  • 260 ml
Determination:All types

Massage into wet hair, leave on briefly and rinse thoroughly. Repeat regularly for optimal results. Avoid getting shampoo in your eyes!

The Czech brand Bione Cosmetics offers natural skin and body care products. The products do not contain silicones, parabens, alkylphenols, petroleum derivatives or other potentially harmful substances and are not tested on animals. Bione Cosmetics provides quality cosmetics at a reasonable price.

review Bione Cosmetics Chamomile Regenerating Shampoo for All Hair Types 260 ml
100%
1 review
1
Not rated
Not rated
Not rated
Not rated
Zdena K.
100%
Spokojenost
Review verified by Heureka
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR