Homepage  >  Hugo Boss Boss Bottled Intense Eau de Toilette for Men 100 ml Tester

Hugo Boss Boss Bottled Intense Eau de Toilette for Men 100 ml Tester

Product can no longer be purchased
Hugo Boss Boss Bottled Intense Eau de Toilette for Men 100 ml Tester
Code:
86800
EAN:
737052952925
Weight:
0.350
Manufacturer:
Hugo Boss
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Dřevitě kořeněná vůně pro muže uvedena na trh v roce 2015.

Limitovaná a sběratelská edice, vůně pro muže současnosti, který žije svůj život s intenzitou. Boss Bottled je vůně pro muže současnosti, jeho voňavé vyjádření mužnosti. Boss Bottled je na celém světě oceňována jako moderní mužná klasika.

Přestože je úspěšnou již více než desetiletí, přitažlivé orientální kapraďově nebylo nikdy relevantnější než v dnešním světě plném výzev: v měnících se časech neustále poskytuje možnost volby. Ve své elegantní komplexnosti zachycuje množství kontrastů, je stejně ikonická a přizpůsobivá jako na míru šitý oblek. Muž současnosti je zjevně důmyslný: svůj život žije intenzivně, a přitom zůstává nohama na zemi.

Boss Bottled Intense odhaluje muže současnosti a jeho sílu osobnosti: jeho hloubku, intenzivní vášeň, pevné odhodlání a nadšení, tedy všechny výrazné vlastnosti, které ho posouvají k dosažení profesionálních a osobních cílů.

Flakon Boss Bottled Intense je replikou designu klasické vůně Boss Bottled, avšak s tmavší a opojnější tekutinou. Vnější balení se prezentuje v sofistikovaném tmavě šedém odstínu. Nekompromisně mužná vůně Boss Bottled Intense je poctou čisté struktuře linií, které muži současnosti vyhovují funkčností a nezaměnitelnou elegancí.

Kampaň představuje muže současnosti, jehož ztvárňuje hollywoodská ikona Gerard Butler v roli neodolatelného moderního hrdiny. Butler je zosobněním síly a půvabu, které jsou hnací silou moderní mužnosti: odráží odvahu, sebevědomí, neustálé hledání pestrosti a naplnění života.

is free
ProducerProcter & Gamble
DeterminationPro muže
Packaging1
DruhToaletní voda
Product typeDřevité typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ