Homepage  >  Bottega Veneta Knot Eau Florale Eau de Parfum for Women 75 ml Tester

Bottega Veneta Knot Eau Florale Eau de Parfum for Women 75 ml Tester

Product can no longer be purchased
Bottega Veneta Knot Eau Florale Eau de Parfum for Women 75 ml Tester
Code:
90382
EAN:
3607343827850
Weight:
0.330
Manufacturer:
Bottega Veneta
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2015.

Knot Eau Florale je pokračováním spolupráce Tomase Maiera s pafumérkou Danielou Andrier. Chtěl jsem vůni zachycující probouzení smyslů útěkem do zahrady, říká Maier. Jsou to klidné chvilky oddechu, o kterých se domnívám, že jsou nekonečným luxusem.

Inspirací kreativního ředitele Bottega VenetaTomasa Maiera pro vůni Knot je vize úniku z reality vedoucí k vile na italské Riviéře. Dům s výhledem na šumící moře stojí v kopcích, jeho interiér je prozářený slunečním světlem, otevřená okna vpouštějí dovnitř slaný vánek a kombinaci vůní Pivoněk ze zahrady a vzdálených klementinek. Knot Eau Florale sepisuje další kapitolu středomořského obdbobí, která je tentokrát zasazená do květinové zahrady vily. Zahrada se v záplavě rozkvétajících růží a Pivoněk stává soukromou svatyní, která je plná života, ale rafinovaná ve svém vyjádření.

Flakbon vůně Knot Eau Florale inspirován benátským sklářstvím a tradiční italskou karafou - odráží zaoblené křivky a čisté linie flakonu vůně Knot. Tentokrát je vyroben ze světlého matného příčně pruhovaného skla, které dává flakónu jemně zamlženou povahu připomínající sluneční světlo prosvítající přes mlhu. Zbývá nejvýraznějším designovým prvkem flakónu: zlatý uzávěr ve tvaru uzlu připomíná typický prvek Bottega Veneta, Knotclutch.

is free
ProducerCoty
Packaging1
DruhParfémovaná voda
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ