Homepage  >  Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka
Code:
1705829
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Orientální - květinová vůně uvedena na trh v září 2016

Carolina Herrera přichází s novou vůní, která ztělesňuje ženskost a smyslnou dualitu moderní ženy ve stylu Carolina Herrera.

New York, 12. červenec, Carolina Herrera hrdě představuje Good Girl, ultra-ženskou vůni, která ztělesňuje pojetí dnešní moderní ženy. Good Girl se těší duální povaze - její ženskosti a smyslnosti, nadčasové eleganci a decentnímu rebelství. Její beznadějné romantičnosti a nebojácné nezávislosti. Dům značky Carolina Herrera vytvořil vůni, která zachycuje a oslavuje svou skvostnou a temperamentní různorodost.

Už před více než čtyřmi lety přišla Carolina Herrera de Baez - kreativní ředitelka vůní značky Carolina Herrera - s revoluční znalostí vývoje vůní, kterou zapojila i při vytváření vůně Good Girl.

Každá součást vůně je odrazem ženy ve stylu Caroliny Herrery. Průzračný flakon, půlnočně modrá lodička se zlatým jehlovým podpatkem, vytváří souhrn požitků. Jak vůně, tak flakon, tvoří smyslný, sebejistý, ženský a mocný charakter ženy, která nosí vůni Good Girl.

Spolupráce a kampaň
K vytvoření vůně Good Girl se Carolina Herrera de Baez obrací na slavnou Parfumérku Louise Turner. Známou pro svou dobrodružnou a inovativní tvorbu. Louise Turner je skvělou Parfumérkou, která je schopna zachytit ve vůni vzrušení a potěšení dnešní sofistikované ženy.
K nafocení tiskové kampaně byl přizván renomovaný fotograf Mario Testino, který přivádí Good Girl k životu prostřednictvím sérií snímků, které zachycují podstatu vůně. Ve spolupráci se super modelkou a múzou, Karlie Kloss, Testino vytváří kouzlo, které spojuje ženskou smyslnost s tajemstvím. Současně ve filmu zachycuje i inteligenci a hravost - půvabná Good Girl se stává neomluvitelně osobitou.

Vytvořením nové kampaně v podobě Good Girl se otevírá příběh tak energický a sympatický - krátký film, který vyzdvihuje zážitek být Good Girl. Film se soundtrackem Chrise Isaaka s názvem "Baby Did a Bad Bad Thing" otevírá prostředí New Yorku za setměním, kdy Karlie Kloss je oblečená v dlouhých černých šatech z dílny domu Caroliny Herrery, kterým dominují flitry a boční rozparek. V kombinaci s vysokými podpatky kráčí po ulicích New Yorku. S energií filmové superhrdinky ovlivňuje všechny a všechno, kolem čeho projde: auta bourají, novinové stánky explodují, muži jsou uchváceni její přítomností. Vzniká tak vyzývavý, provokativní, zábavný a tak jedinečný film Good Girl. Černá a bílá ... Tmavá a světla ... Dobrá dívka a špatná dívka.

Carolina Herrera New York představuje Good Girl, vůni evokující smyslnost, která se zrodila z překrásných rozporuplných ingrediencí a všudypřítomné rozdílnosti moderních žen a moderního života.

Good Girl je oslavou spontánnosti, složitosti a síly ve vůni, která ztělesňuje její paradoxní povahu, přičemž je však jednoduchá a zcela návyková.

Good Girl je vyjádřením nespoutané elegance a důvtipu domu Carolina Herrera. Good Girl je tvorbou známé Parfumérky Louise Turner, která zde vyjadřuje dualitu dobrého dívky, které má světlé stránky a i ty stinné. Tato inovativní vůně, která zachycuje úžasné složitosti ženy, je tvořena netradičními a výjimečnými ingrediencemi. Sladká a lákavá signatura jasmínu dává vůni Good Girl svěžest a ženskost. Stinná část Good Girl je tvořena bohatým aroma Kakaa a bobů Tonka.
Mandle a káva dávají vůni Good Girl okamžitou živost. Tuberóza je extrahována novým způsobem a vytváří tak bohatou aroma a dává vůni plynulost a ženskost.

Málokdy ztvární flakón osobitost vůně tak, jako je tomu u vůni Good Girl. Skleněný flakon ve tvaru lodičky na velmi vysokém podpatku je vyjádřením moderní ženskosti, dvojité povahy žen, ale i samotné vůně. Flakón vyrobený z elegantního, tmavě modrého skla na nejtenčím a nejvyšším zlatem jehlovém podpatku zachycuje vůni Good Girl. Good Girl, první flakón s vysokým podpatkem, je geniální ve své technologii, stejně jako v designu.

Rozprašovač parfému je zajištěn pomocí sofistikovaného ztvárnění v horní části flakónu, který je vytvořen složitým systémem vnitřního tlaku, který byl vyvíjen po dobu čtyř let za použití více než šest set interních testů, aby byla vytvořena taková mechanická práce, která by byla kompatibilní s jedinečným provedením flakonu.

Neočekávaná a vysoce inovativní vůně vzniká jako nezapomenutelné a emocionální poutavé dobrodružství, kde Good Girl zachycuje podstatu a představivost moderní silné ženy...

Vůně je dodávána jako 30, 50 a 80 ml Eau de Parfum

Složení vůně:
HLAVA: Tuberóza
SRDCE: bílý jasmín
ZÁKLAD: pražené boby Tonka a Mandle, káva

Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

Jeden DÁREK na zákazníka.

is free
DeterminationPro ženy
Packaging1
Product typeOrientální typy
ProducerPuig
varianty tohoto produktu
související produkty


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ