Homepage  >  DÁREK Calvin Klein Downtown parfémovaná voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka

DÁREK Calvin Klein Downtown parfémovaná voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka

DÁREK Calvin Klein Downtown parfémovaná voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka
Code:
74654
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2013 - novinka podzimu

Dámský parfém Calvin Klein Downtown vytvořila Caroline Sabas v roce 2013. Byl navržen tak, aby dosáhl minimálně stejné obliby zákazníků jako jeden z nejznámějších parfémů Euphoria for Women.

Centrum města (tzv. downtown) je středem veškerého dění. Frekventované místo představuje moderní, trochu uspěchanou dobu, kde se dá vše stihnout a naplno zažít. Multitasking pak dohromady slívá business se zábavou, jejichž kombinace ovlivňuje život v celém městě.

Rušný městský styl začíná ve svěžích akordech Citronu, Bergamotu, Neroli a Hrušky. SRDCE pulzuje růžovým Pepřem, Gardénií a fialkovými lístky, které přecházejí v rychlost velkoměsta se ZÁKLADem Cedru, Kadidla, VetiveruPižma.

Střední intenzita a výdrž  parfému jsou vhodné k dennímu nošení v jarních a letních měsících. Zalíbí se především velmi moderním ženám, které žijí podle svého a nechtějí se přizpůsobovat. Jsou si totiž vlastními paní a na svoji nezávislost nedají dopustit.

Parfémovaná voda Calvin Klein Downtown je jedinečná vůně, která je zaměřená na mladší ženy a dívky. Svěží Citrusy jsou kombinované s bílými květinovými akordy, ovocnými tóny a jemnou vůní Aromatického dřeva s výrazným Kadidlem. Jednoduchý, příjemně vyhlížející flakonek, ve kterém je tato zajímavá vůně uložena napovídá, že tato jemná vůně není komplikovaná a najde své příznivce zejména v romantických ženách a dívkách, které vyznávají zajímavé vůně.

Svěží tóny Citronu dozrávajícího pod jižním italským sluncem se jemně mísí s Bergamotem, Neroli, temně zabarvenou vůní Švestky a lehkými tóny zelené šťavnaté Hrušky. Jemné plátky Gardénie v kombinaci s růžovým Pepřem a lístky něžných Fialek vhodně doplňuje cedr z Texasu, originální vůně Kadidla, vetiver a pikantní tóny smyslného Pižma. Ponořte se do Koktejlu smyslných vůní a užívejte si pozornosti mužů!

Složení vůně:
HLAVA: citron, Bergamot, Neroli, zelená Hruška, Švestka
SRDCE: Gardénie, růžový pepř, lístky Fialek
ZÁKLAD: cedr, kadidlo, vetiver, pižmo

DÁREK Calvin Klein Downtown parfémovaná voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka

Jeden DÁREK na zákazníka.

is free
ProducerCoty
Packaging1
Product typeOrientální typy
DeterminationPro ženy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ