Homepage  >  Cartier Baiser Volé Fraiche Eau de Parfum for Women 100 ml Tester

Cartier Baiser Volé Fraiche Eau de Parfum for Women 100 ml Tester

Product can no longer be purchased
Cartier Baiser Volé Fraiche Eau de Parfum for Women 100 ml Tester
Code:
88725
EAN:
3432240036940
Weight:
0.550
Manufacturer:
Cartier
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Svěží květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2015.

Lehká variace na Eau de Parfum, dotyk svěží a delikátní Lílie, překvapující chladivý efekt na kůži, jemný mrazivý pocit vyvolává nečekané emoce.

Baiser Volé eau de Parfum Fraiche, svěží parfémová voda Ukradený polibek, je osvěžující interpretací oblíbené Eau de Parfum. Je jako lehký chladivý vánek s nadpozemskou Lilií. Nevinnost květin doplňuje velmi ženskou kompozici parfému záchvěvem nebezpečí a překvapujícím údivem. Lehounké a hbité kapičky vůně dopadají na pokožku s mrazivým polibkem, který přináší chvějivé pocity. Svěží, květinová dámská vůně je láskyplně uzavřena v lahvičce s chladivými odstíny růžové. Čistá dokonalost začíná již u krabičky, která je zahalena do červené grogrénové stuhy zdobené plastickou papírovou Lilií.

Flakon Baiser Volé je opláštěn jemným závojem mrazivé růžové, která postupně mizí. Čistá horní část flakonu dovoluje vidět skrz vůni. Vzácný uzávěr dotváří elegantní a sofistikovaný efekt. Krabička - delikátní balení, které stojí na polici pro optimální visibilitu: jemný růžový čtverec je orámovaný bílým vlysem. Široká Cartier červená grogrénová stužka ozdobená papírovým liliovým květem je ovázaná okolo krabičky.

is free
ProducerCartier France
Packaging1
DruhParfémovaná voda
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ