en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Dry shampoos

Nejprodávanější
Alpa Amica dry shampoo for hair, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica dry shampoo for hair, 30 g
Code: 12068
Code sup.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
1.23 EUR
41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dry shampoo that degreases hair thanks to the specially modified rice starch it contains.
Alpa Amica Refreshing Dry Shampoo for Hair, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica Refreshing Dry Shampoo for Hair, 30 g
Code: 82270
Code sup.: 845421
EAN: 8595605200440
93%
1.23 EUR
41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dry shampoo intended for occasional use alongside regular hair washing. Contains a cooling active ingredient and reduces greasiness.
AKCE
Nivea Fresh Revive Dry Shampoo for Darker Hair, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Dry Shampoo for Darker Hair, 200 ml
Code: 1804508
Code sup.: 845437
EAN: 9005800301556
 
3.53 EUR
17.65EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Beautiful hair like just washed in one minute? Try the magic that refreshes and adds volume all day: NIVEA Dry Shampoo for Darker Hair.
AKCE
Wella Wellaflex Wild Berry Touch Dry Hair Shampoo 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Wild Berry Touch Dry Hair Shampoo 180 ml
Code: 2203335
Code sup.: 856901
EAN: 4064666235066
 
4 EUR
50EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wellaflex suchý šampon na vlasy Wild Berry dodá vašim unaveným vlasům dlouhotrvající péči, svěžest a vůni.
Schauma Dry Shampoo Hi Lovely for Normal Hair, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Dry Shampoo Hi Lovely for Normal Hair, 150 ml
Code: 2302943
Code sup.: 845257
EAN: 9000101213980
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Schauma Dry Shampoo Hi Lovely! gives your hair instant freshness, a wonderful scent, and volume for up to 24 hours.
AKCE
Nivea Fresh Revive Dry Shampoo for Lighter Hair Tone, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Dry Shampoo for Lighter Hair Tone, 200 ml
Code: 1804507
Code sup.: 845438
EAN: 9005800301549
 
3.53 EUR
17.65EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ready in 5 minutes? No problem! Rely on a helper that refreshes your hair instantly. Try - NIVEA Dry Shampoo for Lighter Hair Tone.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Alpa Amica dry shampoo for hair, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica dry shampoo for hair, 30 g
Code: 12068
Code sup.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
1.23 EUR
41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dry shampoo that degreases hair thanks to the specially modified rice starch it contains.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.