en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Gillette®
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Code: 2603316
Code sup.: 882095
EAN: 8700216507004
 
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive are women's disposable razors with three blades, a pivoting head, and a moisturizing strip with aloe for comfortable shaving of sensitive skin.
Wilkinson Sword Xtreme3 women's razors My Intuition Comfort Sensitive, 3 blades, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 women's razors My Intuition Comfort Sensitive, 3 blades, 4 pcs
Code: 2305038
Code sup.: 882357
EAN: 4027800232802
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Wilkinson Sword Xtreme 3 Beauty with 3 flexible blades provide you with a precise and comfortable shave, while the gel strip enriched with caring ingredients takes care of your sensitive skin.
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Code: 48935
Code sup.: 882352
EAN: 4027800518838
90%
1.59 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature two blades with a three-layer coating.
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Gillette®
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Code: 20041
Code sup.: 882080
EAN: 3014260262693
95%
7.07 EUR
3.54EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's razor with 3 blades and protective cushions adapts to all body contours and removes every hair.
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Code: 2500284
Code sup.: 882346
EAN: 4027800319626
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors with 3 flexible blades provide you with a precise and comfortable shave, while the gel strip enriched with caring ingredients takes care of your sensitive skin.
Wilkinson Intuition Comfort disposable razor for women
Wilkinson
Wilkinson Intuition Comfort disposable razor for women
Code: 2500671
Code sup.: 822320
EAN: 4027800319107
 
0.88 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They ensure smooth and comfortable gliding over the skin, making it easy to handle hair in hard-to-reach places.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Gillette®
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Code: 20041
Code sup.: 882080
EAN: 3014260262693
95%
7.07 EUR
3.54EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's razor with 3 blades and protective cushions adapts to all body contours and removes every hair.
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Code: 48935
Code sup.: 882352
EAN: 4027800518838
90%
1.59 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature two blades with a three-layer coating.
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
Wilkinson Intuition Sensitive Care razor + 1 spare blade
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care razor + 1 spare blade
Code: 2600505
Code sup.: 882342
EAN: 4027800416004
 
9.01 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor is equipped with four blades surrounded by a soapy conditioner. This conditioner contains hypoallergenic milk with 100% natural aloe vera extract and vitamin E.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty disposable razors MY Intuition Essential, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty disposable razors MY Intuition Essential, 5 pcs
Code: 2600465
Code sup.: 882343
EAN: 4027800276028
 
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Wilkinson Sword Extra 2 Beauty with two blades. The moisturizing strip facilitates the glide of the blade over the skin. Rubberized handle for easy and secure grip.
Wilkinson Xtreme3 Beauty Hybrid women's razor, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Xtreme3 Beauty Hybrid women's razor, 5 pcs
Code: 2600296
Code sup.: 882362
EAN: 4027800412730
 
7.07 EUR
1.41EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The women's disposable razor combines the performance of a premium razor with replaceable blades with the comfort, price, and hygiene of a disposable razor.
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Code: 2500284
Code sup.: 882346
EAN: 4027800319626
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors with 3 flexible blades provide you with a precise and comfortable shave, while the gel strip enriched with caring ingredients takes care of your sensitive skin.
Wilkinson Intuition Comfort disposable razor for women
Wilkinson
Wilkinson Intuition Comfort disposable razor for women
Code: 2500671
Code sup.: 822320
EAN: 4027800319107
 
0.88 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They ensure smooth and comfortable gliding over the skin, making it easy to handle hair in hard-to-reach places.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Wilkinson Sword Xtreme3 women's razors My Intuition Comfort Sensitive, 3 blades, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 women's razors My Intuition Comfort Sensitive, 3 blades, 4 pcs
Code: 2305038
Code sup.: 882357
EAN: 4027800232802
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Wilkinson Sword Xtreme 3 Beauty with 3 flexible blades provide you with a precise and comfortable shave, while the gel strip enriched with caring ingredients takes care of your sensitive skin.
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Gillette®
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Code: 2603316
Code sup.: 882095
EAN: 8700216507004
 
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive are women's disposable razors with three blades, a pivoting head, and a moisturizing strip with aloe for comfortable shaving of sensitive skin.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.