Homepage  >  DÁREK Davidoff Cool Water Night Dive Woman toaletní voda 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka

DÁREK Davidoff Cool Water Night Dive Woman toaletní voda 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka

DÁREK Davidoff Cool Water Night Dive Woman toaletní voda 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka
Code:
81306
EAN:
3607347855705
Weight:
0.012
Manufacturer:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Dřevitě-květinová pro ženy uvedena na trh v roce 2014

je záhadná a svůdná

Třpytivé měsíční světlo se odráží na hladině moře. Noc, naplněná tichými přísliby, ji volá. Oddává se těmto výzvám a její tělo hladce klouže skrz vodu. Hladina se zatmaví, když se pomalu vynoří. Když ho obejme, je okouzlen. Topí se v jejím objetí a podlehne moci její neodolatelné vůně.

Moře a noc společně vytvářejí cosi magického, je to fascinující spojení síly a smyslnosti. A právě toto spojení chtěla značka Davidoff zachytit ve své poslední vůni, Cool Water Woman Night Dive. Tato vůně si zachovává AQUAtické prvky, typické pro Cool Water Woman, a přidává k nim osobitý dotek šarmu a tajemství, které z ní činí ideální protipól nové pánské vůni Cool Water Night Dive.

Cool Water Woman Night Dive dokonale odráží pocit, kdy voda pohladí vaši pokožku, cítíte jí svěžest, užíváte si její objetí i dojem oceánu vyvolaný nočním mořem. Tato svěží vůně oslovuje zde najinštinktívnejšiu stránku ženské osobnosti. Odkrývá druh ZÁKLADní přitažlivosti, přírodní směsi elegance a sebevědomí. 
Zajedno s oceánem, Cool Water Woman Night Dive mění ženu v kouzelnice. Ať už jako laskavá mořská panna, nebo fascinující siréna-vždy spřádá kouzlo, kterému nemůže žádný muž odolat. Je záhadná a svůdná a okouzluje vše, co se k ní přiblíží.

Vůni Cool Water Woman Night Dive mistrovsky vytvořila Parfumérka Veronique Nyberg. Tato vůně, svěží a smyslná dřevitě-květinová, má jemné složení a bohatě mocnou směs doplňkových nót. Vůně se otevírá jiskřivou mandarinkou z Itálie. Tato horní nóta, smyslná a nakažlivá, upoutá pozornost. Je to pozvání k ponoření se hlouběji do strhující vůně. Svůdná předehra ustupuje aromaticitě Pistácie. Jeho velmi osobitá nóta, Bylinná a dřevitá, tvoří charakteristickou linku celé řady Cool Water Night Dive. Strhující ZÁKLAD je tvořen elegantní kombinací orientálního Pačuli a majestátního Cedrového dřeva. Tyto výrazné tóny přinášejí do tohoto nenapodobitelného parfému velikost, hloubku a nádech tajemna.

Složení vůně:
HLAVA: Mandarinka
SRDCE: jasmín, Pistácie, dřevité tóny, tmel
ZÁKLAD: cedr, Pačuli

Flakon vůně Cool Water Woman Night Dive si zachovává symbolický tvar kapky vody. Jemná a ženská silueta byla jemně revidovány tak, aby odrážela intenzitu nové vůně, mistrovskou směs smyslnosti a modernosti. Tóny přecházející od modrofialové až po světlejší modrou, jsou připomínkou moře pokrytého měsíčním světlem. Vnější obal přebírá podobné modré přechody, které dokonale doplňují tmavší odstíny verze pro muže.

Reklamní vizuál zachytil Nathanael Goldberg, umělec známý jako pro své módní snímky, tak pro působivé scénické fotografie přírodní krajiny. Zachytil typický okamžik příběhu Cool Water Woman Night Dive. Pod oblohou prozářenou měsíčním svitem povstala z hlubin neodolatelná siréna, aby objala svého milence.

Tento ikonický obrázek zachycuje pár Cool Water Night Dive, který tvoří španělský model Christian Santamaria a vycházející americká supermodelka Samantha Gradoville. Samanta je také tváří nové kampaně Davidoff Cool Water Woman. Její elegantní silueta, přirozený postoj a fascinující pohled dokonale odráží směs sebedůvěry a svůdnosti, které charakterizují ženu Cool Water.

Davidoff Cool Water Night Dive Woman EdT 1,2 ml dámská toaletní voda

Jeden DÁREK na zákazníka.

is free
ProducerCoty
Packaging1
Product typeDřevité typy
DeterminationPro ženy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ