en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

English Soap Green tea natural perfumed soap with shea butter 190 g

Code: 1703570
100%
1 review
VYPRODÁNO
Date and method of delivery
Bohatá hluboká vůně zeleného čaje oživí toto luxusní mýdlo, které zanechává pokožku jako v bavlnce aRead more
Choose a discounted package
Quantity discounts
4.16 EUR
4.16 EUR VAT excluded
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Code:
1703570
ean:
840274001279
Status:
Manufacturer:
The English Soap Company UK
Product type:
Natural product
Packaging:
1
Species:
Blackberries
Description English Soap Green tea natural perfumed soap with shea butter 190 g

Bohatá hluboká vůně zeleného čaje oživí toto luxusní mýdlo, které zanechává pokožku jako v bavlnce a oživenou. Hydratační bambucké máslo a přírodní vlastnosti zeleného čaje přidají tento luxusní zážitek. Kombinace anglické kvality s italským designem je vytvořen čistý požitek z koupele.

  • motiv: zelený čaj
  • s bambuckým máslem a esenciálními oleji
  • pevné, hladké a krémové mýdlo

Všechny výrobky jsou výsledkem mnoha let zdokonalování nejen při výrobě mýdel, ale také parfémů. Ty jsou vyrobeny z receptů, které zahrnují kokosový olej, palmový olej čistý rostlinný olej, rostlinný odvozený glycerin a bambucké máslo z afrického stromu. Všechny výrobky díky těmto složkám skvěle hydratují, vyživují a očistit vaši kůži. 

Hedvábná hladká textura je dosažena pomocí trojitého mícháni a speciálními metody, která zajišťují směs která je nesmírně hladká již před tím, než se lisuje do tvaru pomocí mýdlových forem. Tyto procesy vytvoří mýdlo, který je těžké, velmi hladké a mimořádně krémové s vlastním designér parfémem. Všechna mýdla jsou pak jednotlivě kontrolovány a nakonec jsou ručně zabalené do svých krásných značkových papírů. 

Product type:Natural product
Species:Blackberries

Navlhčete ruce a vytvořte bohatou pěnu.

'

Každá vůně je vyrobena z palmového oleje a kokosového oleje a má v sobě velkorysé množství hydratačních složek glycerinu a bambucké máslo.

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfum, Glycerin, Palmitic Acid, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), CI 77891, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol.

Není vhodné pro děti do 3 let. Paraben & SLS free. Vegan Friendly.

review English Soap Green tea natural perfumed soap with shea butter 190 g
100%
1 review
1
Not rated
Not rated
Not rated
Not rated
Verified customer
100%
Review verified by Heureka
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR