Homepage  >  Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmine Eau de Parfum for Women 100 ml Tester

Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmine Eau de Parfum for Women 100 ml Tester

Product can no longer be purchased
Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmine Eau de Parfum for Women 100 ml Tester
Code:
87595
EAN:
3614270638152
Weight:
0.280
Manufacturer:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2015.

Svěží energie přírodních živlů. Giorgio Armani uvádí Acqua di Gioia Jasmine, limitovanou edici Eau De Parfum ze samotného SRDCE živlů pro nekonečné léto. Přináší radost a úžasnou jemnost. Charakteristické SRDCE Acqua di Gioia tluče novou a svěží energií. Jeho zelené rysy jsou oslavou nové a žijící esence radosti.

Acqua di Gioia Jasmine je radostná pocta ženám a přírodě. Přenáší smysly do kaskády zářivých, bílých okvětních plátků. Zachycují třpytivost zeleného, ovocně-květinového akordu v luxusním pohlazení Eau de Parfum.

Příroda se zde vznáší jako kapka vody v čistých organických liniích slavné lahvičky Acqua di Gioia. Průsvitná a dégradé zelená se přelévá od tónů jasného Jablka až k nefritovým odstínu. Uprostřed se rozpouští na mlžnou bílou, která připomíná zpěněný hřeben Vlny.

Tváří vůně se opět stala modelka Emily DiDonato. Zelený horizont. Moře, které se pojí s oblohou. Žena, Emily DiDonato, múza Acqua di Gioia, spojení s přírodou. Pramen jejích vlasů, se kterým si pohrává letní vánek. Její pohled je intenzivní a živý, její oči odrážejí klidnou a krásnou duši.

is free
ProducerLoreal Group
DruhParfémovaná voda
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ