Homepage  >  Gucci by Gucci pour Homme Sport Eau de Toilette 90 ml Tester

Gucci by Gucci pour Homme Sport Eau de Toilette 90 ml Tester

Product can no longer be purchased
Gucci by Gucci pour Homme Sport Eau de Toilette 90 ml Tester
Code:
77074
EAN:
737052346847
Weight:
0.400
Manufacturer:
Gucci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Svěží - Citrusová vůně vytvořena v roce 2010
Letní, sportovní a svěží, Aromatické Citrusy

Zklidňuje mysl, přináší s sebou určitý tón hravosti, muž ji ocení nejen v čase volna, ale i během svého běžného života. Gucci by Gucci Sport je nová pánská vůně pro sportovně založeného muže. Přestože čerpá ze stejného moderního a mužného stylu jako její předchůdkyně Gucci by Gucci pour Homme, charakterizují Gucci by Gucci Sport především slova jako ležérní a senzitivnější.

Složení parfému je velice jednoduché, přímé a osvěžující. Jiskřivé tóny citrusového ovoce a cypřiše dodávají každému muži pocit síly a nespoutané energie. Decentně nasládlé esence Fíku, Jalovce a Kardamonu potěší vaše smysly a poskytnou vám auru nenucené elegance. V závěru vás bude hýčkat Pačuli, vetiver a výtažky z ambitového semene. Vůně Gucci By Gucci pour Homme Sport vydrží svému majiteli i jeho okolí dělat radost příjemně dlouhou dobu.

Gucci By Gucci pour Homme Sport je citrusově-dřevitá vůně pro muže, kteří vyznávají aktivní styl života. Jste rádi v pohybu? Nebaví vás setrvávat v nečinnosti? Milujete pocit svobody a čisté mysli při sportu? Právě pro vás tu máme jedinečný koktejl svěžesti a nedbalé elegance. Parfém By Gucci pour Homme Sport, který vám zpříjemní chvíle volna i ostatní momenty života.

Parfémy Gucci jsou výrazem luxusu a elegance. Dokážou však potěšit i sportovně založené jedince, kteří vyhledávají pocit svěžesti a jednoduchosti. Přesně takový je Gucci By Gucci pour Homme Sport.

Složení vůně

is free
ProducerProcter & Gamble
Product typeCitrusové typy
DeterminationPro muže
Packaging1
DruhToaletní voda


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ