Homepage  >  Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum parfémovaná voda pro muže 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum parfémovaná voda pro muže 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum parfémovaná voda pro muže 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka
Code:
1600579
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Orientální - fougerová vůně uvedena na trh v září 2016

Mluvíme o příběhu, který je naprosto neuvěřitelný - Classique a Le Male. Doslova šílený!

Je to příběh o dvou vůních, které jdou ve stopách svých předchůdců Classique a Le Male, bestsellerů z dílny Jean Paul Gaultier, které tentokrát tvoří něco víc sofistikovaného. Jak charakterem vůně, tak i prezentací flakónu. Je to Belle Parfumerie a odvážná inovace v jednom provedení. Je to příběh značky Jean Paul Gaultier.

Je to kouzlo z laboratoře uvnitř dílny Jeana Paula Gaultiera, kde se stáváme svědky zrodu toho všeho: místa, které je běžně fungující, ale přitom je zázračné. Je to přesně to, co se děje Parfumérovi při vytváření nové vůně a flakónu. Musí složit pomyslnou masku, jakoby to bylo divadelní představení ... se svým laboratorním týmem si musí rozdělit své úkoly. Je to proces, kde se sahá až k ZÁKLADům chemie tak, aby bylo dosaženo exploze smyslů až do říše zázraků. Vše, co působí nudně, se stává velkou zábavou.

Příběh této dvojice
Je to dvojice, kterou vytvořil Jean Paul Gaultier již v 90. letech, když přišel se zcela novým konceptem. S dvojicí, která nikdy nebude znuděná, když bude spolu. S dvojicí, která nás nikdy nebude nudit. Nejvíce slavná podoba vůně podstoupila remix, kde jejich slavní Parfuméři získali potřebnou noblesu bez jakékoliv ztráty své legendární uličnické koketérie. Je to velké potěšení, které nenese žádné známky rutiny.

Příběh flakonu
Je to příběh dvou ikonických flakónů, které nikdy nezůstaly stranou světa módy. Siluety se mění - stejně jako se mění celý svět. Classique flakón má trošku menší poprsí, ale zato trošku větší boky. Le Male má širší ramena a užší pás. Krystalové zakřivení obou flakónů vyjadřuje podobu dnešní epochy - nyní žijeme životy na hraně. Měděná mince na plechovkách je ve znamení jemnějšího zlata, téměř tenkého. Shrnutí: Stále je zde zachována signatura JPG, ale tentokrát je ještě o stupeň lepší.

Příběh slavných Parfumérů
Je to příběh o nápadu, který říká, že když něco voní příliš dobře, tak máte chuť až sníst ten příjemně provoněný vzduch. Je to trochu jednoduchá idea, ale my ji milujeme: všichni jsme tady, abychom si snili své sny a představy. Je to Classique s trochu jiným designem. S rafinovanou střídmostí, kterou už známe, ale i se špetkou pikantnosti, když se vůně stává ještě více návykovější díky dlouhodobé přítomnosti jasmínu a vzácným dřevinám. Le Male s velkou porcí pikantních Citrusů (k velkému překvapení!), které se spojují se smyslností kůže a ZÁKLADem v podobě vzácných dřevin. Le Male s velkou porcí pikantních Citrusů, které se spojují se smyslností kůže a ZÁKLADem v podobě vzácných dřevin.

Podle slov tvůrců vůní
Quentin - Le Male Essence de Parfum
Říká, že Le Male je návyková díky Pelyňku a Kardamonu (HLAVA), Levanduli (SRDCE) a Vanilce (ZÁKLAD). A proto se musel rozhodnout, jakou ingredienci ponechá a kterou vyloučí, případně vymění. Quentin říká, že když začal pracovat na flakonu, zaměřil se na ideu svlečeného Le Male. Rozhodl se, že již nebude dále pokračovat v motivu námořnického trička. Říká, že když se podíval na nové tělo Le Male, tak ho napadla myšlenka kůže. Začal tedy přemýšlet o práci na parfému, jakoby to byla lidská kůže. Říká, že chtěl kůži, která by byla jako semiš a hladká jako samet. Říká, že chtěl něco, co by vonělo téměř jako kůže. Říká, že zvolil jako vrchní ingredienci kardamom, ale přináší do vůně dřevité aspekty jako více přírodní ingredience. Quentin se zde snaží jít vstříc naprosté čistotě. Něčemu bezprostřednímu a přímému. Říká, že chtěl vytvořit esenci s ultra šik charakterem. A on skutečně uspěl.

Složení vůně:
HLAVA: kardamon, Bergamot, Artemisia, pepř
SRDCE: levandule, kůže, Skořice, šalvěj
ZÁKLAD: costus, jantarové dřevo, kumarin, vanilka, pižmo

Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum parfémovaná voda pro muže 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

Jeden DÁREK na zákazníka.

is free
ProducerBeauty©Prestige International
Packaging1
Product typeDřevité typy
DeterminationPro muže


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ