Orientálně-fougerová vůně uvedena na trh v roce 2012.
Vůně pro muže mnoha tváří, pro ty kdo rádi objevují nové pocity. Vůně Kubánských doutníků. Zaručuje pocit svěžesti a zanechává dlouhotrvající vůni.
Vůně je určena pro sebejisté, moderní a úspěšné muže, kteří vědí, co od života očekávají a čeho chtějí docílit. Je ztělesněním mužské síly a šarmu. Je vhodná do společnosti a na běžné každodenní nošení. Vonná kompozice parfému dodá vašemu stylu smyslnost a dokonale zdůrazní bezchybný vkus svého majitele. Neuvěřitelně elegantní lahvička zdůrazňuje dynamickou povahu vůně La Rive Cabana.
| Product type: | Orientální typy |
| Determination: | Pro ženy |
In the first phase you will smell bergamot, cardamom, lavender, in the heart there are orange blossoms combined with cumin, in the last phase you will be dazzled by exotic woods, Tonka bean and vanilla.
The composition of the fragrance
Usage
Apply on the skin after shaving.
Inspired by Jean Paul Gaultier Le Male.