Homepage  >  Lancome La Nuit Tresor L Eau de Toilette Eau de Toilette for Women 1 ml spray

Lancome La Nuit Tresor L Eau de Toilette Eau de Toilette for Women 1 ml spray

Lancome La Nuit Tresor L Eau de Toilette Eau de Toilette for Women 1 ml spray
Code:
1702314
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh na konci ledna 2017
jiskřivý, neodolatelný, návykový elixír

Lancome představuje novou vůni, která vyjadřuje smyslnou, smělou, jiskřivou a výraznou ženskost. Tento počin je ještě svěžejší a živější než legendární Eau de Parfum, protože ho zvýrazňují dramatické kontrasty. Neodolatelné kouzlo této ovocné verze tkví v jeho zelených nakyslých tónech. Na pleti je jedním slovem fantastická. Je elegantní a dokonale opojná.

La Nuit Trésor Eau de Toilette vytvořili stejní autoři, kteří stojí i za vznikem původních Eau de Parfum. Dvojice prvotřídních francouzských Parfumérů Christophe Raynaud a Amandine Clerc Marieová nyní vytvořili ovocnou, pižmovou a květinovou verzi.

SRDCE této poslední variace tvoří jedinečná esence damašské růže, která zde stojí v roli metafory nadpozemské lásky. Bouřlivou, velkolepou a silnou vůni ozvláštňují tři ovocné akordy Maliny, Rybízu a liči. Výsledná kompozice překračuje hranice lahodné krásy. Živoucí paradox, jehož křivky tvarují překvapivé kontrastní tóny, celku jen přidává na zajímavosti. Osvěžující vrchní tóny doslova explodují překotným jiskřivým citrusovým motivem, kde hlavní roli hraje bergamotka a její zářivá neuchopitelná svěžest. Nato přicházejí tóny Pivoňky a Konvalinky, které všechny vůně svazují do podoby elegantní kytice. Ve vůni můžeme dále zaznamenat esenci Pačuli, která je zde nebývale uhrančivá a smyslná. Umocňuje ji totiž tahitská vanilka zabalená do heboučkého hedvábného hávu bílého Pižma, který měkce obepíná pleť.

Složení vůně:
HLAVA: Maliny, Ostružiny, Černý rybíz, litchi, Bergamot, citrus
SRDCE: damašská růže, Konvalinky, pivoňka
ZÁKLAD: Bílé pižmo, Pačuli, tahitská vanilka

Flakón je řemeslně vytvořen značkou Lancome v duchu moderního šperkařství. Jemně vyřezaný tak, aby vytvářel symetrický prvek, inspirován původním flakonem Trésor z roku 1952, jako přírodní diamant vyřezaný do 75 ploch. Tak, jako zářivý, jiskřící drahokam, odhaluje průhledný flakón svůdnost jemné růžové vůně v celé svojí kráse.

Korunou krásy je saténová fialová růže uvázaná kolem hrdla flakónu, která zdůrazňuje svůdnost tohoto symbolu absolutní ženskosti. Vznešený jev, vůně vyzařuje čistou touhu. Tajemná francouzská elegance vyniká díky mnoha dokonalým detailům. 

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Toilette

Lancome La Nuit Tresor L Eau de Toilette toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

is free
ProducerLoreal Group
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ