Homepage  >  Lancome La Vie Est Belle L Eau de Toilette Florale Eau de Toilette for Women 50 ml

Lancome La Vie Est Belle L Eau de Toilette Florale Eau de Toilette for Women 50 ml

Lancome La Vie Est Belle L Eau de Toilette Florale Eau de Toilette for Women 50 ml
Code:
94657
EAN:
3614270265877
Weight:
0.330
Manufacturer:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016
složená z nejušlechtilejších přírodních materiálů

Od svého uvedení v roce 2012 získala vůně La vie est belle ikonický status. Od té doby se neustále inovuje, a to společně s její grácií, radostí a upřímností. Na své cestě za štěstím Lancome vytváří novou interpretaci: La vie est belle l'Eau de Toilette Florale. Toto inovativní prohlášení s sebou přináší zcela novou, exkluzivní interpretaci. Zatímco ZÁKLAD vůně je podobný originálnímu Eau de Parfum, z bílé složky jsou zcela jiné. Květinová, přesto krystalická a ovocná vůně, zve novou, vzácnou a drahou květinu do své kytice rafinovaných skvostů: Osmanthus, květ moudrosti.

Osmanthus a umění štěstí
Ze své asijské orientální tradice vycházející, Osmanthus ztělesňuje důležitost znalosti sebe sama, hájí osobní svobodu ke sdílení vlastního pohledu na svět a jednání v souladu s vlastními tužbami. Jeden z klíčů ke štěstí, které je budováno, namísto toho, které je bezcílně pronásledovány? Sebepoznání, které je následováno seberealizací. 

Proto květinová Florale přináší svou pozvánku k míru, klidu, a samozřejmě čisté radosti - nový květinový výklad La vie est belle je smyslovým výrazem právě této symbolické říše, do které zve na pomoc květinu Osmanthus, která je symbolem životního stylu založeného na sebejistě a udržitelném štěstí.

Nejoptimističtější kytice
Dva přední návrháři vůní čerpali z nejušlechtilejších přírodních surovin pro umocnění La ví est Belle o uklidňující, ale asertivní rozměr l'Eau de Toilette Florale: Anne Flipo a Dominique Ropion (IFF).

SRDCE této vůně, výtažek z Osmanthu, má možnost naplno vyjádřit celistvost jeho radosti. Podstatou tohoto květu moudrosti je právě jeho výtěžek, který je lahodně dětský a současně sametově meruňkově měkký, jako druhá kůže, a navíc skutečně ženský a sebevědomý díky elegantním koženým akcentem.
 
La vie est belle Eau de Toilette Florale kombinuje Osmanthus s růžovou esencí, je svěží jako okvětní lístky čerstvě pokropené rosou, a kombinuje pikantní aspekty s Medovými. Tato kompozice je navíc obohacena o vůně lístků Fialky. Zatímco nádherná vůně Kosatce bledého je věrně zachována-vzácná, odlišná a smyslná jako vždy - jeho SRDCE tvořené Pačuli je cítit v jemně tlumené formě. Kompozice je vyjádřena prostřednictvím několika uklidňujících tónů, které jsou odehrané do znamenitého pižmovo-dřevěno-hnědého tempa.

Složení vůně:

Filozofie života a štěstí či univerzální prohlášení krásy života. Eau de Toilette Florale složená z nejušlechtilejších přírodních materiálů: Osmanthus, Iris pallida (Kosatec bledý), Jasmin Sambac (jasmín sambakový) a Mimosa (Mimóza) ozářené úsměvem rafinovaných, ovocem naplněných delikates. První Gourmand Osmanthus vytvořen exkluzivně pro Lancome dvěma předními francouzskými Parfuméry.

Transparentní krystalová láhev odhalí elixír s nádechem jemné růžové, zatímco dvojice křídel svobody jsou zdobeny pečlivě našitým, jemným bílým květem. Celá řada detailů jemně označuje květinový charakter vůně.

is free
ProducerLoreal Group
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ