Homepage  >  Lancome La Vie Est Belle L'eau De Parfum Légére perfumed water for women 50 ml

Lancome La Vie Est Belle L'eau De Parfum Légére perfumed water for women 50 ml

Product can no longer be purchased
Lancome La Vie Est Belle L'eau De Parfum Légére perfumed water for women 50 ml
Code:
74494
EAN:
3605533109335
Weight:
0.180
Manufacturer:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2013.

Pro milovnice La vie est belle L’Eau de Parfum, stejně jako pro ty, které se jednoduše chtějí připojit do tohoto kruhu radostné oslavy života, vytvořila značka Lancôme vzdušnější verzi původního složení. Čistá a zářivá vůně je jako lehký závoj rozprostřený přes parfém La vie est belle L’Eau de Parfum.

La vie est belle L’Eau de Parfum Légére je, stejně jako jeho předchůdce, výsledkem mistrovského umění velkých Parfumérů. Dalším charakteristickým rysem je výjimečně vysoká koncentrace přírodních surovin: nejčistší silice jasmínu sambakového a Pomerančových květů, čistá esence Pačuli a jedna z nejvzácnějších a nejušlechtilejších ingrediencí vůbec - královna mezi všemi: silice Iris Pallida. Ta, které se říká modré zlato Parfumerie, rozvíjí v srdci této vůně svůj nadčasový potenciál v lahodném spojení s Fazolí Tonka, Vanilkou a pralinkou.

Ne úplně odlišný, ale přece jiný - L’Eau de Parfum Légére je jako vzpomínka na oblíbený parfém, jehož síla v ní zůstává ukrytá. Je však jemnější, obohacená o nové odstíny i nové příběhy. Síla a jemnost se potkávají, aby dodaly konečnému výsledku na dokonalosti.

Stejně jako jeho něžný flakon, v němž nové složení netrpělivě čeká na své odhalení. Iris Pallida je králem mezi kosatci. Jeho silice je velmi vzácná a vyhledávaná a v této kompozici odkrývá svou jedinečnou sofistikovanost. Na začátku je skoro až křehká, postupně však získává na síle a krásně se rozvíjí. Právě tato legendární květina uchovává v srdci parfémů La vie est belle L’Eau de Parfum i L’Eau de Parfum Légére radost a zůstává tak věrná mytologickému příběhu o bohyni Iris, která přinášela bohům dobré zprávy. Jsou to oddenky tohoto vzácného Kosatce, které dodávají této vůni výjimečně rafinovaný charakter.

Olivier Polge, Anne Flipo a Dominique Ropion naplno využili svých schopností a zkušeností a po dlouhé, několikaleté diskuzi a více než 5000 pokusech nakonec vytvořili toto nečekané spojení plné neodolatelných paradoxů. Výsledek na pomezí světla a stínu, nese otisk každého z nich: distingovanou kreativitu Oliviera Polge; technickou virtuositu Dominiqua Ropiona; zářivou ženskost Anny Flipo.

Flakon plný štěstí : jako křišťálový úsměv. Více než rok se sklenářští mistři snažili překročit hranice nemožného a vdechnout život tomu nejzářivějšímu z úsměvů. Bylo zapotřebí nekonečné množství nových a nových pokusů a notné dávky trpělivosti, než se kruh uzavřel: do středu skleněného čtverce vtisknout úsměv, dosáhnout dokonalé rovnováhy - najít ideální váhu skla, která by udržela křehkou formu s bezchybnými, pravidelnými liniemi. Flakon, který překročil překážky samotného materiálu, s elegancí, která v sobě snoubí sílu broušených hran s ženskostí smyslných křivek, v sobě nyní ukrývá La vie est belle L’Eau de Parfum Légére. Jemnější zabarvení parfému nechává rozehrát sluneční paprsky v novém světle. Perlová šeď organzové stužky ovázaná kolem uzávěru se zdá být světlejší a sklání se před éterickou průzračností parfému.

is free
ProducerLoreal Group
DruhParfémovaná voda
Packaging3
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ