Homepage  >  Lancome La Vie Est Belle L'eau De Parfum Légére Eau de Parfum for Women 75 ml Tester

Lancome La Vie Est Belle L'eau De Parfum Légére Eau de Parfum for Women 75 ml Tester

Lancome La Vie Est Belle L'eau De Parfum Légére Eau de Parfum for Women 75 ml Tester
Code:
77175
EAN:
3605533111499
Weight:
0.530
Manufacturer:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2013
Pro milovnice La vie est belle L’Eau de Parfum, stejně jako pro ty, které se jednoduše chtějí připojit do tohoto kruhu radostné oslavy života, vytvořila značka Lancôme vzdušnější verzi původního složení. Čistá a zářivá vůně je jako lehký závoj rozprostřený přes parfém La vie est belle L’Eau de Parfum.

ZÁKLADem této jemné vůně je elegantní Bílé pižmo, jehož sametové tóny jsou zahaleny do bohatého aroma lahodného Kosatce, tónu charakteristického pro La vie est belle. Toto pižmo tvoří SRDCE nové varianty parfému a dodává mu zázračně jemný a příjemně vzdušný nádech, který odhalí něžnější stránku L’Eau de Parfum, aniž by ztratil cokoliv ze své síly a lahodné, návykové vůně. La vie est belle L’Eau de Parfum je, stejně jako jeho předchůdce, výsledkem mistrovského umění velkých Parfumérů.

Složení vůně:
HLAVA: Černý rybíz, Hruška
SRDCE: jasmín, Kosatec
ZÁKLAD: Bílé pižmo, čokoládové Pralinky, vanilka

Závoj štěstí. Pro milovnice La vie est belle L’Eau de Parfum, stejně jako pro ty, které se jednoduše chtějí připojit do tohoto kruhu radostné oslavy života, vytvořila značka Lancôme vzdušnější verzi původního složení. Čistá a zářivá vůně je jako lehký závoj rozprostřený přes parfém La vie est belle L’Eau de Parfum.

ZÁKLADem této jemné vůně je elegantní Bílé pižmo, jehož sametové tóny jsou zahaleny do bohatého aroma lahodného Kosatce, tónu charakteristického pro La vie est belle. Toto pižmo tvoří SRDCE nové varianty parfému a dodává mu zázračně jemný a příjemně vzdušný nádech, který odhalí něžnější stránku L’Eau de Parfum, aniž by ztratil cokoliv ze své síly a lahodné, návykové vůně.

La vie est belle L’Eau de Parfum Légére je, stejně jako jeho předchůdce, výsledkem mistrovského umění velkých Parfumérů. Dalším charakteristickým rysem je výjimečně vysoká koncentrace přírodních surovin: nejčistší silice jasmínu sambakového a Pomerančových květů, čistá esence Pačuli a jedna z nejvzácnějších a nejušlechtilejších ingrediencí vůbec - královna mezi všemi: silice Iris Pallida. Ta, které se říká modré zlato Parfumerie, rozvíjí v srdci této vůně svůj nadčasový potenciál v lahodném spojení s Fazolí Tonka, Vanilkou a pralinkou.

Ne úplně odlišný, ale přece jiný - L’Eau de Parfum Légére je jako vzpomínka na oblíbený parfém, jehož síla v ní zůstává ukrytá. Je však jemnější, obohacená o nové odstíny i nové příběhy. Síla a jemnost se potkávají, aby dodaly konečnému výsledku na dokonalosti.

Nové kouzlo lahodného Kosatce
V srdci La vie est belle L’Eau de Parfum Légere, se ukrývá charakteristický tón lahodného Kosatce - prvního od Lancôme. Přítomný jako vždy a přesto jiný. Stejně jako jeho něžný flakon, v němž nové složení netrpělivě čeká na své odhalení. Iris Pallida je králem mezi kosatci. Jeho silice je velmi vzácná a vyhledávaná a v této kompozici odkrývá svou jedinečnou sofistikovanost. Na začátku je skoro až křehká, postupně však získává na síle a krásně se rozvíjí. Právě tato legendární květina uchovává v srdci parfémů La vie est belle L’Eau de Parfum i L’Eau de Parfum Légére radost a zůstává tak věrná mytologickému příběhu o bohyni Iris, která přinášela bohům dobré zprávy. Jsou to oddenky tohoto vzácného Kosatce, které dodávají této vůni výjimečně rafinovaný charakter.

Dodat tomuto kosatci na lahodnosti bylo oříškem a opravdovou výzvou pro Parfuméry, kteří posouvají hranice tisíciletého umění. Olivier Polge, Anne Flipo a Dominique Ropion naplno využili svých schopností a zkušeností a po dlouhé, několikaleté diskuzi a více než 5000 pokusech nakonec vytvořili toto nečekané spojení plné neodolatelných paradoxů. Výsledek na pomezí světla a stínu, nese otisk každého z nich: distingovanou kreativitu Oliviera Polge; technickou virtuositu Dominiqua Ropiona; zářivou ženskost Anny Flipo. První lahodný Kosatec domu Lancôme je na světě.

Flakon plný štěstí : jako Křišťálový úsměv
Více než rok se sklenářští mistři snažili překročit hranice nemožného a vdechnout život tomu nejzářivějšímu z úsměvů. Bylo zapotřebí nekonečné množství nových a nových pokusů a notné dávky trpělivosti, než se kruh uzavřel: do středu skleněného čtverce vtisknout úsměv, dosáhnout dokonalé rovnováhy - najít ideální váhu skla, která by udržela křehkou formu s bezchybnými, pravidelnými liniemi. Flakon, který překročil překážky samotného materiálu, s elegancí, která v sobě snoubí sílu broušených hran s ženskostí smyslných křivek, v sobě nyní ukrývá La vie est belle L’Eau de Parfum Légére. Jemnější zabarvení parfému nechává rozehrát sluneční paprsky v novém světle. Perlová šeď organzové stužky ovázaná kolem uzávěru se zdá být světlejší a sklání se před éterickou průzračností parfému.

Lancome La Vie Est Belle L eau De Parfum Légére parfémovaná voda pro ženy 75 ml Tester

is free
ProducerLoreal Group
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ