Homepage  >  Paco Rabanne 1 Million Privé EdP 5 ml men's eau de toilette, Miniature

Paco Rabanne 1 Million Privé EdP 5 ml men's eau de toilette, Miniature

Paco Rabanne 1 Million Privé EdP 5 ml men's eau de toilette, Miniature
Code:
102227
EAN:
3349668535637
Weight:
0.020
Manufacturer:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Orientální - dřevitá vůně uvedena na trh v létě 2016

Cvaaaak! V roce 1968 Brigitte Bardot na veřejnosti luskla prsty, aby vyjádřila trendy zvuk adresovaný její velké lásce a zpěvákovi Sergejovi Gainsbourgovi. Klik! Cvak! Bum! O dva roky dříve se Paco Rabanne proslavil ve světě módy, oblékáním celebrit do kovových šatů a prohlášením provokativního motta: Celá tvorba je o vytváření šoku! Lusknutí prsty nás zavádí do roku 2008, kdy Paco Rabanne vytvořil rozruch v říši vůní za vzniku zlaté cihly. 1 Million je extravagantní, drzý a ikonický. Lady Million následovala o dva roky později, kdy tato vůně byla vyjádřením ženského alter ega vůně 1 Million. Dohromady tyto dvě vůně tvoří ikonický pár této dekády. Jsou osvobozující, šokující a především nepřekonatelné.

Jantarově zbarvené zlato
Nikdo na světě není lepší kromě Paco Rabanne, který svět obléká do zlata. V polovině 60. let francouzská zpěvačka Francoise Hardy byla vyfocena v róbě, která byla vytvořena z devíti kil zlatých plátků, které byly v límci vykládané 300 karáty diamantů. Ta stejná záře z róby byla inspirací pro flakon 1 Million - velkolepá zlatá cihla v podání Noé Duchaufour Lawrance v roce 2008. Flakon pro ni je ztvárněním vládnutí. V 17. století v Indii byl objeven tento skvostný diamant s více než 400 karáty v jeho paddy podobě, který se stal součástí francouzských korunovačních klenotů a nyní je uchován v muzeu Louvre.

Ve verzi Privé jsou flakony vůní opředené lehkým zatměním. Zlato se zde stává více intenzivní díky jantarově zbarvenému Koktejlu ingrediencí, kdy zlaté plátky vystupují nahoru: Privé!
Zadní strana flakónu je průsvitná a jantarově zbarvený obsah flakónu tak prosvítá na svět. Paco Rabanne je mistrem umění v odhalování - ale tak akorát.

Před sedmi lety, Christophe Raynaud společně s Olivierem Pescheaux a Michelem Giardia vytvořili 1 Million Eau de Parfum. Kožovitá, animální vůně vyzařující nádech červené Mandarinky a Skořice. Paco Rabanne spojil tyto dvě horké a jiskřivé ingredience k tvorbě 1 Million Privé. K vytvoření z klasických na noblesní vůni byly využity noblesní materiály. SRDCEm vůně je neobvyklé dobrodružství nargile Tabáku, který je spojen s drahocennou Myrhou (modrozelená Pryskyřice). ZÁKLADní tóny jsou teplé a smyslné. Jsou tvořeny osvěžující Pačuli a fazolemi Tonka. Vzrušující a explozivní! Toto je kombinace surových materiálů v teplém zlatě a měděných tónů s orientálním podtextem Myrhové Pryskyřice s matným dozvukem Tabáku. Při zacítení vůně 1 Million Privé si představíte muže elegantního, někdy lehkovážného, ale hlavně žijícího v extrému. Nikdy ho nezastihnete tam, kde ho očekáváte ... Je zkrátka nepředvídatelný!

Partneři jako zločinci
Ona je tak blonďatá, on je hnědovlasý. Ona je tak svůdná, jak on je tajemný.
Hana Jiřičková je Lady Million, Golden Lady v koženém kostýmu, jak z filmu The Persuadres!, vytvořený Julienem Dossena pro značku Paco Rabanne. Její oči vás pohltí do zajetí života na hraně. Za těmito nádhernými rysy se skrývá slavná modelka, která pózovala pro ty nejlepší návrháře. Přitom si zvládá žít svůj život s grácií. Rozená Češka, která se po dvou letech života v Paříži odstěhovala do New Yorku, kde nyní žije.
Když Hana dokončila své studium na Prague Art Institute, Sean O Pry, její kriminální partner - tvář vůně 1 Million - se pokoušel prorazit jako tvář amerického fotbalu v jeho rodném městě v Georgii. S jeho atletickou postavou a jasně modrýma očima byl vybrán v jeho 17 letech a vyvolal představu legendárního supermodela. Tak úchvatný jako Greg Hansen a charismatický jako Werner Schreyer, Seon O Pry je neodolatelný a otevřený dobrodružství. Golden Boy je vybrán ke krádeži dívčích srdcí, který ale prochází náročným výběrem nezničitelné Golden Lady.

Složení vůně:
HLAVA: Skořice, červená Mandarinka
SRDCE: Nargil tabák, Myrha
ZÁKLAD: Pačuli, boby Tonka

Paco Rabanne 1 Million Privé parfémovaná voda pro muže 5 ml, Miniatura 

is free
DeterminationPro muže
Packaging1
Product typeOrientální typy
ProducerPuig


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ