Homepage  >  Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! eau de Toilette for women 1,5 ml with spray, vial

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! eau de Toilette for women 1,5 ml with spray, vial

Product can no longer be purchased
Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! eau de Toilette for women 1,5 ml with spray, vial
Code:
81076
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2014

Lady Million Eau My Gold! je nové dobrodružství, které zůstává věrná svému dědictví. Nová fantazie, nová čichová a vizuální sféra, jedinečně jemné a šumivé vyjádření ženskosti. Poté, co potvrdila svoji hravou a impulzivní podstatu a donutila muže, aby jí padaly k nohám, Lady Million nyní potvrzuje další touhy a potřeby pro osobní potěšení.

Věrný své vizi, Paco Rabanne opět posunuje hranice a troufá si dosáhnout snů. Co kdyby štěstí bylo konečnou fantazií? Co kdyby se v této složité době, kdy se životy staly stále více komplexními, stal luxus konečným stádiem, i když jen na chvíli? Lady Million Eau My Gold! naplňuje tuto oprávněnou touhu a nabízí zážitek zaměřený na svěžest a živost. 

Po lahodných začátečních rozmarech se Lady Million Eau my Gold! soustředí na koncept potěšení. Potěšení, které se nerado soupeří, ale má hravý a nápaditý pohled na život. Spontánnost a energičnost se stávají, stejně jako šampaňské, opravdovou radostí. Tato nová fantazie se může pochlubit svým vlastním dílem na dramatičnosti a velkoleposti.

Každodenní život ustupuje do pozadí, uvolňuje cestu pro krátké období dokonalého štěstí: střed vesmíru, zaměřený na každý pohled a předmět každé touhy. Hrdinka Lady Million Eau My Gold! je zcela pohroužena do tohoto slavnostního světa bez zábran. 

is free
ProducerPuig
Packaging1
DruhToaletní voda
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ