Homepage  >  Paco Rabanne Lady Million Ladies EdT 1.5 ml Eau De Toilette Spray

Paco Rabanne Lady Million Ladies EdT 1.5 ml Eau De Toilette Spray

Paco Rabanne Lady Million Ladies EdT 1.5 ml Eau De Toilette Spray
Code:
81076
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2014
Lady Million Eau My Gold! je nové dobrodružství, které zůstává věrná svému dědictví. Nová fantazie, nová čichová a vizuální sféra, jedinečně jemné a šumivé vyjádření ženskosti. Poté, co potvrdila svoji hravou a impulzivní podstatu a donutila muže, aby jí padaly k nohám, Lady Million nyní potvrzuje další touhy a potřeby pro osobní potěšení.

Věrný své vizi, Paco Rabanne opět posunuje hranice a troufá si dosáhnout snů. Co kdyby štěstí bylo konečnou fantazií? Co kdyby se v této složité době, kdy se životy staly stále více komplexními, stal luxus konečným stádiem, i když jen na chvíli? Lady Million Eau My Gold! naplňuje tuto oprávněnou touhu a nabízí zážitek zaměřený na svěžest a živost. Po lahodných začátečních rozmarech se Lady Million Eau my Gold! soustředí na koncept potěšení. Potěšení, které se nerado soupeří, ale má hravý a nápaditý pohled na život. Spontánnost a energičnost se stávají, stejně jako šampaňské, opravdovou radostí. Tato nová fantazie se může pochlubit svým vlastním dílem na dramatičnosti a velkoleposti. Každodenní život ustupuje do pozadí, uvolňuje cestu pro krátké období dokonalého štěstí: střed vesmíru, zaměřený na každý pohled a předmět každé touhy. Hrdinka Lady Million Eau My Gold! je zcela pohroužena do tohoto slavnostního světa bez zábran. 

Obsah: 1,5 ml

Složení vůně:
HLAVA: Bergamot, mango, Neroli, Mandarinka, grep
SRDCE: Fialka, pomerančový květ
ZÁKLAD: Ambra, cedr, pižmo, santalové dřevo

Rozpustilá, gurmánská, sofistikovaná, Lady Million odhaluje nový aspekt své smyslnosti a fantazie. S Eau My Gold!, nás Paco Rabanne zavádí do jiskřivého a slavnostního, mírně omamného světa, ve kterém se vůně stává koktejlem. 
Od samého počátku se dům Paco Rabanne pohyboval v silném, experimentálním světě eklektické inspirace. A protože Lady Million Eau My Gold! je především příběh o potěšeni a ženskosti, bylo jen logické přizvat dvě ženy, dvě odbornice s odpovídajícími znalostmi, aby vytvořily koktejl, který bude ztělesňovat tuto novou vůni: setkání jedné z největších a nejúspěšnějších autorek parfémů naší doby Anne Flipo a mezinárodně uznávané mixologistky Gwladys Gublin. 
První setkání Anne a Gwladys bylo věnováno parfému: Gwladys objevila vůni prostřednictvím popisu a vnitřně se ztotožnila s příběhem. Následovalo mnoho setkání a diskusí, během nichž se každá z nich mnohému přiučila a byla inspirována know - how té druhé, což vedlo ke vzniku receptury tohoto Koktejlu, který nemá obdoby. Hlavní myšlenkou bylo, aby odrážel v koktejlové formě ty emoce, které cítíte, když ucítíte vůni. Eau My Gold! koktejl byl navržen tak, aby byl spíše smyslovým ekvivalentem než věrnou kopií vůně a jejích složek.

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! toaletní voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

is free
ProducerPuig
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ