Homepage  >  Brand -  MARS Royal Canin®
We offer only products in stock

Společnost byla založena v roce 1967 veterinářem, Royal Canin Brand je světová jednička v oblasti pet zdravé výživy. V průmyslu, který stále přizpůsobovat se populární trendy, bude naše poslání zůstávají stejné;neustále přinášet prostřednictvím zdravé výživy a sdílených znalostí, nejvíce přesné nutriční řešení pro kočky 'a psů zdravotní potřeby, v návaznosti na neustále prohluboval vědeckých poznatků a kořeny Royal Canin je v kočičí a psí profesních sítí.

Royal Canin je díky své vysoké kvalitě a obsahu lehce stravitelných proteinů přizpůsobené různým potřebám a požadavkům na výživu psů a koček.

Krmivo pro psy a kočky 
Co nabízejí různé produkty firmy Royal Canin, granule a konzervy, pro psy a kočky v závislosti na potřebě živin Vašeho domácího miláčka? 
Zde najdete všeobecné informace, které Vám pomůžou vybrat si to ideální krmivo Royal Canin pro Vašeho psa nebo kočku.

    • Royal Canin Breed

Máte čistokrevného psa nebo kočku? Potom je Royal Canin Breed tou správnou volbou pro Vašeho domácího miláčka. Tato řada produktů byla speciálně vyvinutá pro potřeby různých ras psů a koček a majitelovi ulehčuje najít to nejlepší krmivo pro svého čistokrevného miláčka. Pokud hledáte Royal Canin Breed pro kočky, klikněte na Royal Canin Feline Breed a vyberte si mezi granulemi pro různé rasy, jako např. British Shorthair a Maine Coon. Majitelé čistokrevných psů si můžou vybrat z 20 různých druhů krmiv Royal Canin Breed, pro psí rasy jako např. labrador, retrívr, čivava nebo německý ovčák.

    • Royal Canin pro citlivé kočky

Pokud Vaše kočka trpí tvorbou chlupových bezoárů nebo má problémy se zubní hygienou, potom je toto krmivo od Royal Canin zaručeně tou správnou volbou, protože pomáha zmírňovat tyto problémy, což Váš kočičí miláček zaručeně ocení. Vyberte si z Royal Canin Hairball, Hair & Skin, Oral Sensitive atd.

    • Royal Canin Veterinary Diet

Má Váš pes nebo kočka speciální požadavky na výživu? Pokud má Váš domácí miláček speciální dietní plán, tak Vám doporučujeme řadu produktů Royal Canin Veterinary Diet. Podívejte se na produkty od Royal Canin Veterinary Diet pro psy stejně jako Veterinary Diet pro kočky a najděte to správné krmivo pro Vašeho domácího miláčka.

Věk a velikost – Royal Canin Size 
Pokud řady produktů zveřejněných výše neodpovídají potřebám Vašeho psa, můžete vyzkoušet krmivo přizpůsobené věku a velikosti psů. 

Maxi Pro psy s váhou mezi 26 kg a 44 kg.  
Medium Pro psy s váhou mezi 11 kg a 25 kg. 
MiniPro psy s váhou menší jak 10 kg.

:
Sort by
Quantity
No products were found.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ