Homepage  >  Red Baron set of bullet bombs 12 pieces of effects for sale from 15 years!

Red Baron set of bullet bombs 12 pieces of effects for sale from 15 years!

Red Baron set of bullet bombs 12 pieces of effects for sale from 15 years!
Code:
82431
EAN:
8594038303094
Weight:
0.720
Manufacturer:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Rudý baron je II. třídy nebezpečí. Prodejné od 18 let!

Efekty:
- barevná chryzantéma
- zlatá Vrba
- zelená chryzantéma
- modrá Kopretina
- modrá chryzantéma
- zlatá chryzantéma

Zkontrolujte, zda výmetník a jednotlivé kulové pumy nejeví známky mechanického poškození. V případě, že výrobek jeví jakékoliv známky poškození, výrobek nepoužívejte a přejděte k jeho likvidaci. Tubus postavte na nehořlavou podložku a stabilizujte takovým způsobem, aby nemohlo dojít k jeho převrácení či překlopení. Do tubusu nasuňte kulovou pumu tak, aby dosedla řádně na dno výmetníku. Sundejte ochrannou krytku záPalnice. Zapalte zápalnici a odstupte do vzdálenosti min. 10 m. Během 3-6 sekund dojde k výmetu kulové pumy z výmetníku směrem nahoru do výšky cca 30-70 m a následuje světelný a zvukový efekt. 

Pozor: Nikdy nezapalujte zápalnici, pokud jakákoliv část vašeho těla bude nad ústím výmetníku. V případě selhání výrobku nikdy nenahlížejte do výmetníku. Ponechte výmetník v klidu min. po dobu 20-ti minut. Následně v kožených rukavicích vyklopte kulovou pumu do vody na 48 hodin. Po uplynutí stanovené doby výrobek zakopejte do vlhké zeminy. Jiná manipulace zakázána. 

Doporučení: Při zapalování se doporučuje používat ochranný štít a kožené rukavice. Zákaz používání v uzavřených prostorách a v blízkosti látek podléhajících snadnému vznícení, v blízkosti budov a osob. Bezpečnostní okruh 80 m. Zákaz používání pod vlivem alkoholu.

is free
ProducerLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Packaging1


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ