Homepage  >  Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa perfumed water 5 ml + body lotion 30 ml + shower gel 30 ml, gift set

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa perfumed water 5 ml + body lotion 30 ml + shower gel 30 ml, gift set

Product can no longer be purchased
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa perfumed water 5 ml + body lotion 30 ml + shower gel 30 ml, gift set
Code:
94671
EAN:
8034097959776
Weight:
0.190
Manufacturer:
Salvatore Ferragamo
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016.

Tajemnost je její esence. Signorina Misterioso je oslavou záhadného charakteru stylové mladé ženy, která si sama diktuje pravidla života. Přitažlivá vůně uvolňuje její tajemství.

Parfuméři Nicolas Beaulieu - Sophie Labbe, Juliette Karagueuzoglou (IFF).

Flakon vůně Signorina Misterioso v nezvyklé černé podobě je vyjádřením luxusu a exkluzivity. Tajemnost černé barvy skvěle doplňuje jas detailů imitujících růžové zlato. Spodní část flakonu působí honosně a přitažlivě. Zdobí ji čtyři stupínky připomínající jednu z kožených kabelek Ferragamo. Legendární Vara mašle je prezentována v temné černé barvě, která je barvou záhadných žen. Vnější balení skutečně zaujme kombinací lesklého černého podkladu a růžovo-zlatých prvků. Zdobí ho motiv stužky lemující celou spodní část.

Signorina vyzařuje radost ze života a zářivý úsměv, dokonce i tehdy, když svádí. Její život je jako hra, ve kterém si sama vybírá vlastní roli. V reklamní kampani pod režií Sebastiena Grousseta se objevuje mezinárodní topmodelka Grace Hartz v roli nepředvídatelné a záhadné mladé ženy. Signorina vchází do nočního klubu. V okamžiku si získá pozornost všech, kteří si o ní začínají tajemně šeptat. Vychutnává si to a postřehne pohled muže, který na ni čeká. Přistoupí k němu s elegancí a stylem a odhalí se v nečekaném finále.

is free
ProducerSalvatore Ferragamo Italy
Packaging1
DruhParfémovaná voda
DeterminationPro ženy
Product typeOrientální typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ