en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Carin Slip Anatomic panty liners, 45 pcs
Fide, Carin
Carin Slip Anatomic panty liners, 45 pcs
Code: 2603216
Code sup.: 918220
EAN: 8594004301154
 
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Slip Anatomic liners are panty liners, featuring the most modern design and serve to maintain daily hygiene. They provide perfect protection before and after menstruation.
Carin Ultra Wings women's pads, 10 pcs
Fide, Carin
Carin Ultra Wings women's pads, 10 pcs
Code: 30846
Code sup.: 916105
EAN: 8594004300669
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Ultra Wings pads are thin individually wrapped pads with wings that have high absorbency.
AKCE
Linteo paper handkerchiefs 2-ply box, 200 pcs
Linteo®
Linteo paper handkerchiefs 2-ply box, 200 pcs
Code: 66643
Code sup.: 910005
EAN: 8594158371591
99%
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 2-ply paper handkerchiefs Linteo guarantee high softness, softness, and strength. Made of 100% cellulose. The box contains 200 pcs.
Evita Normal Long, women's pads, 10 pcs
TZMO - Evita
Evita Normal Long, women's pads, 10 pcs
Code: 87139
Code sup.: BE-012-MN10-022
EAN: 5900516302689
100%
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra long sanitary pads covered with soft Softiplait fiber, which provides a feeling of comfort and softness.
Pure Baby wet wipes with clip, 120 pcs
de Miclén - Pure
Pure Baby wet wipes with clip, 120 pcs
Code: 1902316
Code sup.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.59 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily cleaning and care for your child and the whole family. They cleanse, soften the skin, and have a pleasant scent. Dermatologically tested
AKCE
Velvet Classic 2-ply paper tissues, 100 pcs
Velvet
Velvet Classic 2-ply paper tissues, 100 pcs
Code: 2103618
Code sup.: 910107
EAN: 5901478007353
100%
0.67 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvet hygienic tissues are exceptionally soft and gentle products. Made of 100% cellulose, 2-ply in a modern design. 100 pcs in a box.
AKCE
Velvet Balsam 3-ply paper handkerchiefs, 60 pcs
Velvet
Velvet Balsam 3-ply paper handkerchiefs, 60 pcs
Code: 2103896
Code sup.: 910106
EAN: 5901478004901
 
0.77 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvet hygiene handkerchiefs are exceptionally soft and gentle products. Made from 100% cellulose, 3-ply in a modern design. 60 pcs in a box.
AKCE
Linteo Baby Calendula Moist Wipes, 120 pcs
Linteo®
Linteo Baby Calendula Moist Wipes, 120 pcs
Code: 2205790
Code sup.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning wet wipes Linteo Baby in a pack of 120 are infused with caring milk containing calendula extract.
Orion Moth Balls with Cedar and Sandalwood, 20 pcs
Orion®
Orion Moth Balls with Cedar and Sandalwood, 20 pcs
Code: 2402064
Code sup.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion bags with moth balls provide up to 4 months of stain-free protection for laundry, pleasantly scenting the wardrobe with cedar and sandalwood.
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Duck™
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Code: 2403584
Code sup.: 719984
EAN: 5000204331363
 
2.65 EUR
73.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel formulation actively prevents limescale buildup.
Vileda Colors XL Microfiber Cloth, 4 pcs
Vileda®
Vileda Colors XL Microfiber Cloth, 4 pcs
Code: 2506639
Code sup.: 588696
EAN: 4023103147232
 
3.53 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal XL microfiber cloths for various uses in the household.
AKCE
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
BALsoft
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
Code: 2500304
Code sup.: 909053
EAN: 8591235090468
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily hygiene, during colds, and are also suitable for cosmetic purposes.
BALhome board sponge, mix of colors, 1 pcs
BALhome
BALhome board sponge, mix of colors, 1 pcs
Code: 2501198
Code sup.: 591670
EAN: 8591235087833
 
0.88 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
School board sponge with dimensions of 18 × 11 × 5 cm and medium pores. Various colors depending on stock availability without the option to choose.
AKCE
Kotex LIDIE slip pads Slip Deo, 50 pcs
Lidie
Kotex LIDIE slip pads Slip Deo, 50 pcs
Code: 2406349
Code sup.: 918122
EAN: 5029053540214
 
1.87 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lightly scented thin discreet slip pads with a soft surface and edges. The elegant embossing on the surface of the pad ensures better moisture absorption.
Coyote Cockpit Cleaning Wipes, Orange, 30 pcs
Coyote
Coyote Cockpit Cleaning Wipes, Orange, 30 pcs
Code: 2500090
Code sup.: 480500
EAN: 8590005006906
 
2.08 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Practical disposable wipes for cleaning the car interior. Timeless and still popular scent of oranges. Use the necessary amount of wipes on soiled areas.
AKCE
Eveready AAA Zinc Chloride Batteries, 4 pcs
Eveready
Eveready AAA Zinc Chloride Batteries, 4 pcs
Code: 2505286
Code sup.: 961009
EAN: 7638900461480
 
0.81 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc chloride batteries from the Eveready Heavy Duty range are suitable for devices with low and constant consumption
AKCE
Linteo Kids Creative wet wipes, 15 pcs
Linteo®
Linteo Kids Creative wet wipes, 15 pcs
Code: 2504151
Code sup.: 914170
EAN: 8592424000657
 
0.49 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Kids school wet wipes are designed and ideal for children who don't have time to wash their hands before eating at school.
Vileda Simple disposable gloves, M/L, 100 pcs
Vileda®
Vileda Simple disposable gloves, M/L, 100 pcs
Code: 2506825
Code sup.: 598029
EAN: 4023103227613
 
6.36 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable, powder-free gloves without PVC and latex for household or cleaning use.
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Vortex
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Code: 2507702
Code sup.: 914543
EAN: 4823071641271
 
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specially developed moist cleaning wipes ideal for wiping wooden surfaces, plastic, and metal.
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Vileda®
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Code: 2505588
Code sup.: 173840
EAN: 4023103242784
 
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality dish sponge with a scouring pad.
Loxiran Ant Buffet Replacement Refill, 2 pcs
Neudorff®
Loxiran Ant Buffet Replacement Refill, 2 pcs
Code: 2505849
Code sup.: 675128
EAN: 4005240173220
 
5.19 EUR
2.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover Loxiran Ant Buffet from Neudorff – an effective agent for eliminating ants on patios, balconies, and indoors. Easy to use, effective elimination of the entire ant nest.
Somat dishwasher tablets All in 1, 140 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets All in 1, 140 pcs
Code: 2600453
Code sup.: 750312
EAN: 9000101577259
 
21.56 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Your dishes will be sparkling clean after every wash cycle, and that without pre-soaking! The fast-acting and effective formula removes stubborn dried stains, as well as tea and coffee stains, even at low temperatures on eco and short programs.
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Code: 2601052
Code sup.: 750260
EAN: 8006530121729
 
8.84 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 40 pcs
Jar
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 40 pcs
Code: 2601056
Code sup.: 750264
EAN: 8006530121606
 
10.60 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove common dirt from dishes when washing in the dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.