en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Omnia jar lids OM 83C, large, 20 pcs
Omnia
Omnia jar lids OM 83C, large, 20 pcs
Code: 2503792
Code sup.: 960522
EAN: 8586005520443
 
0.14 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar lid. Used for preserving fruits and vegetables without the addition of oil and fat at temperatures up to 100 °C.
AKCE
Velvet Classic 3-layer paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Velvet
Velvet Classic 3-layer paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Code: 2100973
Code sup.: 909024
EAN: 5901478007445
94%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-layer Velvet Classic paper handkerchiefs provide you with gentleness, softness, and strength.
Colgate High Density Charcoal Toothbrush, Soft, 2 pcs
Colgate®
Colgate High Density Charcoal Toothbrush, Soft, 2 pcs
Code: 2200164
Code sup.: 61006156
EAN: 8718951369153
 
2.12 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colgate High Density Charcoal Toothbrush features soft bristles with activated charcoal.
AKCE
Harmony Prima 3-Ply Paper Tissues, 10 × 10 pcs
Harmony
Harmony Prima 3-Ply Paper Tissues, 10 × 10 pcs
Code: 2209724
Code sup.: 909097
EAN: 8584014132206
100%
0.92 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply paper tissues with a modern unisex design of inner packs.
Brodisan Blue PF rodenticide wax blocks, 140 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PF rodenticide wax blocks, 140 g
Code: 2305142
Code sup.: 678172
EAN: 8594015800189
 
2.05 EUR
14.64EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide in the form of wax blocks for use indoors and in the immediate vicinity of buildings to control the presence of rats.
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 54 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 54 pcs
Code: 2404536
Code sup.: 750245
EAN: 9000101807936
 
15.02 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 capsules for dishes - Designed to effectively remove tough stains dried for up to 72 hours and ensure a deep clean result.
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 65 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 65 pcs
Code: 2501343
Code sup.: 750320
EAN: 9000101807875
 
17.32 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 capsules for dishes - Designed to effectively remove up to 72 hours of dried stubborn stains and ensure a deep cleaning result.
Fixaplast First Aid Kids mix of plasters, 24 pcs
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix of plasters, 24 pcs
Code: 2507489
Code sup.: 905251
EAN: 8594027318221
 
1.14 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic excellently adhesive water-repellent plaster suitable for minor abrasions and scrapes with cheerful children's designs.
Wilkinson Xtreme3 Beauty Hybrid women's razor, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Xtreme3 Beauty Hybrid women's razor, 5 pcs
Code: 2600296
Code sup.: 882362
EAN: 4027800412730
 
7.07 EUR
1.41EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The women's disposable razor combines the performance of a premium razor with replaceable blades with the comfort, price, and hygiene of a disposable razor.
AKCE
Fino Green Life recycled microfiber cloth, 1 pcs
Fino
Fino Green Life recycled microfiber cloth, 1 pcs
Code: 2600339
Code sup.: 954710
EAN: 5900536337913
 
1.27 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Microfiber cloth is suitable for wet and dry cleaning.
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh, 48 pcs
Swiffer
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh, 48 pcs
Code: 2601062
Code sup.: 588421
EAN: 8006530163071
 
12.02 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh help remove dirt and dust and leave a fresh scent.
Persil capsules Color 44 pcs
Henkel Persil
Persil capsules Color 44 pcs
Code: 2407202
Code sup.: 716160
EAN: 9000101805161
 
15.55 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy with washing at low temperatures from 20 °C.
AKCE
Sensodyne Pronamel Children's Toothbrush 1 pc
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Children's Toothbrush 1 pc
Code: 2508829
Code sup.: 897086
EAN: 5054563269034
 
3.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Pronamel children's toothbrush is designed for gentle cleaning of children's teeth.
Vileda PUR active dish sponge high, 2 pcs
Vileda®
Vileda PUR active dish sponge high, 2 pcs
Code: 20973
Code sup.: 588676
EAN: 4023103070240
100%
1.59 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revolutionary type of sponges with an ergonomic shape. The PUR active surface removes dried dirt without scratching the surface. With a nail protector. Ideal for expensive dishes, delicate surfaces (teflon), and ceramic hobs.
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA Micro Battery, 4 pcs
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA Micro Battery, 4 pcs
Code: 51004
Code sup.: 961013
EAN: 7638900247893
 
1.77 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable alkaline batteries suitable for everyday use.
Linteo wet toilet paper with lactic acid, 60 pcs
Linteo®
Linteo wet toilet paper with lactic acid, 60 pcs
Code: 1600498
Code sup.: 933016
EAN: 8594158374578
100%
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo wet toilet paper with lactic acid is specially designed for daily hygiene and care for intimate areas.
Bella Control Discreet Extra Incontinence Pads, 10 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Control Discreet Extra Incontinence Pads, 10 pcs
Code: 2108619
Code sup.: 918312
EAN: 5900516696948
 
2.86 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discreet and highly absorbent pads for women with sensitive bladders and light to moderate incontinence.
Atlantic UltraPik interdental brush 0.8 mm, 5 pcs
Atlantic®
Atlantic UltraPik interdental brush 0.8 mm, 5 pcs
Code: 2302573
 
EAN: 8594035001429
 
2.12 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The interdental brush thoroughly cleans small and hard-to-reach interdental spaces. It helps prevent gum inflammation. Its use is particularly recommended after surgical treatment of the gums.
Harmony Dino 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
Harmony
Harmony Dino 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
Code: 2304249
 
EAN: 8584014022200
100%
1.23 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply paper tissues HARMONY Dino won’t tear easily. The packaging contains 150 pcs.
Finish Ultimate All in 1 Dishwasher Tablets, 50 pcs
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Dishwasher Tablets, 50 pcs
Code: 2304685
Code sup.: 749994
EAN: 5908252004829
 
11.31 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish Ultimate are gel dishwasher tablets recommended by leading dishwasher manufacturers.
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 42 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 42 pcs
Code: 2406420
Code sup.: 750317
EAN: 9000101809053
 
13.08 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 dishwashing capsules - Designed to effectively remove stubborn stains that have been dried for up to 72 hours and ensure a deeply clean result.
Chilly gel for intimate hygiene pH 3.5, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel for intimate hygiene pH 3.5, 200 ml
Code: 2009042
 
EAN: 8002410034950
 
3.36 EUR
16.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gel for intimate hygiene with pH 3.5, which helps you maintain the natural physiological balance on the mucous membranes.
Milene Pure Sensitive Cleansing Wet Wipes, 25 pcs
de Miclén - Miléne
Milene Pure Sensitive Cleansing Wet Wipes, 25 pcs
Code: 2010290
Code sup.: 06303
EAN: 8594069814774
100%
1.23 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Milene Pure Sensitive are designed for easy makeup removal. They remove makeup and waterproof mascara.
FINO Economy Trash Bags 35 l / 30 pcs
Fino
FINO Economy Trash Bags 35 l / 30 pcs
Code: 2501927
Code sup.: 954509
EAN: 5201314931102
 
0.92 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Economy 35 l – cost-effective bags for lighter waste in the household.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.