en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Ria Women's Ultra Normal Plus Pads, 9 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Ultra Normal Plus Pads, 9 pcs
Code: 2404383
Code sup.: 916052
EAN: 4052199723693
 
1.41 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable everyday protection.
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Atlantic®
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Code: 2404456
Code sup.: 882385
EAN: 8594035002150
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razor Atlantic Master Shave with a pivoting head and lubricating strip. The pivoting head is equipped with three blades.
Carin Antiseptic Sport Ultra Women's Pads, 9 pcs
Fide, Carin
Carin Antiseptic Sport Ultra Women's Pads, 9 pcs
Code: 2103683
Code sup.: 918219
EAN: 8594004301932
 
1.23 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra-thin menstrual pads designed for sports and other physical exertion. Thanks to their excellent absorbent properties, they can hold large amounts of fluid caused by increased physical activity.
AKCE
Velvet Intima 2in1 Wet Toilet Paper, 42 pcs
Velvet
Velvet Intima 2in1 Wet Toilet Paper, 42 pcs
Code: 2104763
Code sup.: 928936
EAN: 5901478006042
100%
1.02 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvet Intima Wet Toilet Paper is an exceptional 2 in 1 product offering for women. With a specially developed composition containing lactic acid, inulin, and probiotics, the paper can also be used as wipes for intimate hygiene.
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
Code: 1910427
Code sup.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.70 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton buds made of 100% cotton and a stick made of paper sourced from sugarcane. For everyday hygiene and care of your ears.
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
Code: 1910426
Code sup.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.39 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton swabs made of 100% cotton and a paper stick made from sugar cane. For daily hygiene and care for your ears.
AKCE
Varta High Energy, AAA batteries, alkaline, 8 pcs
Varta
Varta High Energy, AAA batteries, alkaline, 8 pcs
Code: 2504458
Code sup.: 961057
EAN: 4008496675111
 
3.50 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful small batteries from Varta for use in devices with high energy consumption, such as toys, audio devices, electronic games, etc.
Ria Women's Pads Ultra Normal Duopack, 18 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Pads Ultra Normal Duopack, 18 pcs
Code: 2506807
Code sup.: 916055
EAN: 4052199723730
 
2.65 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable everyday protection.
Kleenex Original Family 2-ply Paper Tissues, 128 pcs
Kleenex®
Kleenex Original Family 2-ply Paper Tissues, 128 pcs
Code: 2507752
Code sup.: 910091
EAN: 5029053579276
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft, gentle tissues made from high-quality cellulose in a convenient family pack.
Soudal replacement application tubes for mounting foams, 5 pcs
Soudal
Soudal replacement application tubes for mounting foams, 5 pcs
Code: 2502932
Code sup.: 519988
EAN: 5411183012493
 
1.27 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement application tubes for polyurethane foams.
AKCE
Varta High Energy, batteries AA, alkaline, 8 pcs
Varta
Varta High Energy, batteries AA, alkaline, 8 pcs
Code: 2504459
Code sup.: 961058
EAN: 4008496574018
 
3.50 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
AA - powerful small battery from Varta for use in devices with high energy consumption, such as toys, audio devices, electronic games, etc.
Paloma 2-ply Paper Handkerchiefs Sensitive Care, 100 pcs
Paloma
Paloma 2-ply Paper Handkerchiefs Sensitive Care, 100 pcs
Code: 2506027
Code sup.: 910055
EAN: 3838952001878
 
0.88 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paper handkerchiefs in a modern design of a sturdy paper box that provides comfortable and quick access to individual sheets.
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Big Soft®
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Code: 2509165
Code sup.: 928105
EAN: 8594042234131
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper, 10 rolls.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Code: 2602069
Code sup.: 897053
EAN: 8718951760820
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes are designed for thorough cleaning of interdental spaces.
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Parex
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Code: 2602208
Code sup.: 591700
EAN: 8699971791561
 
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex dish sponge with nail protection makes dishwashing easier and helps protect nails during cleaning.
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Code: 2503331
Code sup.: 523413
EAN: 8593534710139
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal hair, visible hair length 18 mm, size number 8.
Biolit Eco Trap for 4 types of food moths, 3 pcs
Biolit
Biolit Eco Trap for 4 types of food moths, 3 pcs
Code: 48267
Code sup.: 675247
EAN: 5000204921205
100%
4.06 EUR
1.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains a combination of an internal adhesive surface and an attractant (pheromone), which reliably attracts male food moths.
Green Shield wet cleaning wipes for wood and laminates, 50 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield wet cleaning wipes for wood and laminates, 50 pcs
Code: 56934
Code sup.: 06408
EAN: 5060110220762
100%
1.76 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield wet wipes are intended for wood and laminates. They remove dirt, dust, and grease.
Peha-soft Nitrile Disposable Protective Gloves Size S, 10 pcs
Hartmann
Peha-soft Nitrile Disposable Protective Gloves Size S, 10 pcs
Code: 2501481
 
EAN: 4052199305028
 
1.52 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable non-sterile protective gloves made of synthetic nitrile, latex-free and powder-free.
AKCE
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Linteo®
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Code: 2200099
Code sup.: 903060
EAN: 8594158370075
100%
0.84 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Makeup removal pads also known as cotton pads Linteo Premium with Aloe Vera. The cotton pads are primarily intended for cosmetic purposes.
Spokar XML Interdental Brushes, size 0.7 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, size 0.7 mm, 6 pcs
Code: 2210332
 
EAN: 8593534342354
100%
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against gum disease. They were designed by leading Czech designer Petr Novague.
Forzablu Acqua Blu Granforte WC tank tablets, 2 pcs
Relevi
Forzablu Acqua Blu Granforte WC tank tablets, 2 pcs
Code: 2301896
Code sup.: 721070
EAN: 8002100247417
100%
1.59 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning tablets with fragrance for the WC tank are a great addition for perfect cleanliness of your toilet.
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size L, 100 pcs
Vulkan
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size L, 100 pcs
Code: 2502104
Code sup.: 598013
EAN: 8594200320577
 
5.73 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powder-free nitrile disposable gloves.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.