en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size M, 100 pcs
Vulkan
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size M, 100 pcs
Code: 2502171
Code sup.: 598012
EAN: 8594200320058
 
5.73 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powder-free nitrile disposable gloves.
Zewa Deluxe Family Box 3-ply paper tissues, 90 pcs
Zewa
Zewa Deluxe Family Box 3-ply paper tissues, 90 pcs
Code: 2506019
Code sup.: 910094
EAN: 4006670128002
 
1.59 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three layers of perfectly soft yet strong paper make Zewa Family tissues the ideal choice for two products in one.
Ria Women's Pads Ultra Normal Plus Duopack, 18 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Pads Ultra Normal Plus Duopack, 18 pcs
Code: 2507871
Code sup.: 916056
EAN: 4052199723754
 
2.65 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable daily protection.
Ria Women's Ultra Super Long Pads Duopack, 18 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Ultra Super Long Pads Duopack, 18 pcs
Code: 2507876
Code sup.: 916059
EAN: 4052199301600
 
2.65 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable everyday protection.
Tidy Home stainless steel scrubber 15 g, 3 pcs
Tidy Home
Tidy Home stainless steel scrubber 15 g, 3 pcs
Code: 2508160
Code sup.: 588238
EAN: 0710497223171
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Tidy Home scrubber made of high-quality stainless steel is the ideal helper for easy and quick removal of stubborn dirt.
Spokar 7102 school brush, size 4, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, size 4, pack of 10 pcs
Code: 2503329
Code sup.: 523411
EAN: 8593534710092
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal fibers, visible fiber length 13 mm, size number 4.
Vileda Disposable Gloves Food Safe, Size S/M, 40 pcs
Vileda®
Vileda Disposable Gloves Food Safe, Size S/M, 40 pcs
Code: 2600042
Code sup.: 598027
EAN: 4023103235359
 
4.24 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swiffer Sweeper Citrus Replacement Wet Floor Wipes, 24 pcs
Swiffer
Swiffer Sweeper Citrus Replacement Wet Floor Wipes, 24 pcs
Code: 2601061
Code sup.: 709682
EAN: 8006530163026
 
6.36 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement for Swiffer mop. Cleaning wet wipes infused with a cleaning solution with a citrus scent dissolve, absorb, and remove dirt from the floor, leaving it fresh and clean.
Persil Deep Clean 4in1 washing capsules Universal, 28 pcs
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 washing capsules Universal, 28 pcs
Code: 2601432
Code sup.: 765253
EAN: 9000101845631
 
12.72 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Persil Deep Clean 4in1 capsules are innovative laundry capsules designed for effective and gentle washing of white and colored laundry.
AKCE
Sensodyne Deep Clean Extra Soft Toothbrush Tripack, 3 pcs
Sensodyne
Sensodyne Deep Clean Extra Soft Toothbrush Tripack, 3 pcs
Code: 2602654
Code sup.: 895249
EAN: 5054563256812
 
7.42 EUR
2.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Deep Clean Extra Soft toothbrushes help gently and thoroughly clean teeth and sensitive gums.
Essence Ciao! Concealer Sponges 01 Squeeze The Day, 2 pcs
Essence
Essence Ciao! Concealer Sponges 01 Squeeze The Day, 2 pcs
Code: 2602850
Code sup.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Create a perfectly unified complexion with essence Ciao! Concealer Sponges from the limited edition.
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Gillette®
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Code: 2603316
Code sup.: 882095
EAN: 8700216507004
 
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive are women's disposable razors with three blades, a pivoting head, and a moisturizing strip with aloe for comfortable shaving of sensitive skin.
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
Code: 2308342
Code sup.: 911397
EAN: 5900516605476
 
11.66 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Maxi Plus size is designed for children who do not fit the Maxi size. It is recommended for children from 9 to 15 kg. Their unique properties tailored to the needs of children in this developmental stage guarantee optimal protection and a feeling of maximum comfort.
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
Code: 77097
Code sup.: 913060
EAN: 5900516600723
100%
3.89 EUR
0.78EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baby changing pads Bella Happy are made from soft and pleasant-to-touch fibers. They are intended for changing babies, providing protection during diaper changes.
AKCE
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Code: 2501381
Code sup.: 761217
EAN: 4008455584713
 
5.80 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry wipes to capture colors and dirt from clothes during washing.
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Linteo®
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Code: 2601671
Code sup.: 910522
EAN: 8594158375667
 
19.76 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Two-ply folded towels for dispensers in extra white color with a total of 3000 pcs (20× 150)
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Parex
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Code: 2602223
Code sup.: 588713
EAN: 8699971791127
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multi-purpose cloths with strawberry scent are suitable for everyday household cleaning and leave a pleasant scent.
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Raid®
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Code: 03136
Code sup.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
6.01 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refills for the Raid electric evaporator. This is an insecticidal product that guarantees protection against annoying mosquitoes and small flying insects during the day and night.
AKCE
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Naturella
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Code: 51745
Code sup.: 916216
EAN: 4015400435846
100%
1.30 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a gentle fragrance are unique due to their soft cotton-like surface layer enriched with strips of creamy balm containing chamomile extracts, which help soothe your skin.
Koh-i-noor contour pencil, brown, packaging 12 pcs
Koh-i-Noor
Koh-i-noor contour pencil, brown, packaging 12 pcs
Code: 14514
Code sup.: 830003
EAN: 8593539004318
96%
0.53 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic contour pencil Kohinoor from the time of our grandmothers.
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Code: 2501342
Code sup.: 750248
EAN: 9000101808742
 
17.32 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 dishwashing capsules contain a premium multifunctional dishwashing detergent made from powder combined with 3 unique solid gel chambers in biodegradable film that is water-soluble.
AKCE
Energizer Alkaline Power AA Battery, 4 pcs
Energizer®
Energizer Alkaline Power AA Battery, 4 pcs
Code: 81231
Code sup.: 961012
EAN: 7638900246599
 
1.77 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable alkaline batteries suitable for daily use.
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Coccolino
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Code: 96033
Code sup.: 775426
EAN: 8710908176852
98%
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented bags contain beads that gradually release fragrance.
Fide Extra absorbent maternity pads, 20 pcs
Fide
Fide Extra absorbent maternity pads, 20 pcs
Code: 98111
Code sup.: 916103
EAN: 28594004301349
98%
1.52 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The pads are suitable for the postpartum period, the lochia phase, and after gynecological procedures.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.