en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Lenor Ruby Jasmine Fragrant Pearls, 195 g
Lenor®
Lenor Ruby Jasmine Fragrant Pearls, 195 g
Code: 2501251
Code sup.: 775349
EAN: 8700216708258
 
4.59 EUR
23.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lenor Ruby Jasmine – fragrant pearls for long-lasting and sophisticated laundry scent
Lenor Unstoppables Fresh scented pearls, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh scented pearls, 195 g
Code: 2501252
Code sup.: 775348
EAN: 8700216708661
 
4.59 EUR
23.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lenor Unstoppables Fresh – scented pearls for long-lasting and fresh laundry fragrance
Laguna Ayurveda perfume for laundry, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Ayurveda perfume for laundry, 300 ml
Code: 2602825
Code sup.: 775353
EAN: 8594004371317
 
5.30 EUR
17.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laguna Ayurveda perfume for laundry keeps textiles fresh and pleasantly scented for a long time.
Laguna Laundry Perfume for a Perfect World, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Laundry Perfume for a Perfect World, 300 ml
Code: 2500996
Code sup.: 775232
EAN: 8594004372024
 
5.30 EUR
17.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Your laundry will smell of an intense long-lasting exotic scent of oriental flowers. This perfume brings with it a feeling of concentration, relaxation, and creative thinking.
Lenor Spring Awakening Fragrance Pearls, 195 g
Lenor®
Lenor Spring Awakening Fragrance Pearls, 195 g
Code: 2501002
Code sup.: 775346
EAN: 8700216708418
 
4.59 EUR
23.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lenor Spring Awakening – fragrance pearls with the scent of a spring morning for freshness lasting up to 12 weeks.
Twister laundry perfume Flower Bouquet, 250 ml
Twister
Twister laundry perfume Flower Bouquet, 250 ml
Code: 2508878
Code sup.: 774983
EAN: 8596048012829
 
9.37 EUR
37.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Twister laundry perfume Flower Bouquet gives laundry a pleasant floral scent during washing. Just add a small amount to the washing cycle for fresh and fragrant laundry.
Twister Laundry Fragrance Green Land, 250 ml
Twister
Twister Laundry Fragrance Green Land, 250 ml
Code: 2508876
Code sup.: 774985
EAN: 8596048012805
 
9.37 EUR
37.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Twister Laundry Fragrance Green Land provides a pleasant fresh scent to laundry during washing. It is suitable as a supplement to regular laundry detergent.
Laguna Cavalier Fabric Perfume, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Cavalier Fabric Perfume, 300 ml
Code: 2602823
Code sup.: 775351
EAN: 8594004371331
 
5.30 EUR
17.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laguna Cavalier Fabric Perfume gives textiles an intense and long-lasting fragrance that persists even after the laundry is dried.
Laguna Hammam laundry perfume, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Hammam laundry perfume, 300 ml
Code: 2602824
Code sup.: 775352
EAN: 8594004371102
 
5.30 EUR
17.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laguna Hammam laundry perfume gives laundry a long-lasting scent inspired by oriental hammam rituals.
Lenor Gold Orchid fragrance beads, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid fragrance beads, 195 g
Code: 2501001
Code sup.: 775347
EAN: 8700216708517
 
4.59 EUR
23.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lenor Gold Orchid – fragrance beads for a long-lasting and elegant scent of laundry
Azurit washing perfume Jasmine Elegance, 45 doses, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit washing perfume Jasmine Elegance, 45 doses, 225 ml
Code: 2601230
Code sup.: 775321
EAN: 8595025841858
 
5.65 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Azurit washing perfume Jasmine Elegance gives laundry an elegant floral jasmine scent. The concentrated formulation ensures long-lasting freshness and intense fragrance of fabrics.
Azurit washing fragrance Magnolia Fantasy, 45 doses, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit washing fragrance Magnolia Fantasy, 45 doses, 225 ml
Code: 2601229
Code sup.: 775320
EAN: 8595025841834
 
5.65 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Azurit washing fragrance Magnolia Fantasy scents laundry with a gentle floral scent of magnolia. The concentrated formula provides textiles with long-lasting freshness and a pleasant aroma.
Azurit laundry fragrance Golden Lily, 45 uses, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit laundry fragrance Golden Lily, 45 uses, 225 ml
Code: 2601232
Code sup.: 775323
EAN: 8595025841896
 
5.65 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Azurit laundry fragrance Golden Lily gives laundry a long-lasting floral scent inspired by the delicate notes of lily. The concentrated formula scents fabrics even with a small dosage, leaving laundry fresh for a long time.
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Dalli
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Code: 2501004
Code sup.: 761208
EAN: 4012400527694
100%
1.94 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
German quality dryer sheets.
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-layer toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-layer toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 87708
Code sup.: 928941
EAN: 7322540055344
98%
3.36 EUR
0.02EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
White 3-layer toilet paper with a fresh green print and a real chamomile scent.
Kuschelweich fragrance bags for wardrobe Wild Vanilla 3 pcs
Kuschelweich
Kuschelweich fragrance bags for wardrobe Wild Vanilla 3 pcs
Code: 2509156
Code sup.: 759389
EAN: 4013162016563
 
3.18 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
These fragrance bags provide a practical and elegant way to keep your textiles fresh between washes and add a pleasant aromatic atmosphere to your home.
Kuschelweich scented bags for wardrobe Fresh Dream 3 pcs
Kuschelweich
Kuschelweich scented bags for wardrobe Fresh Dream 3 pcs
Code: 2509157
Code sup.: 759390
EAN: 4013162032976
 
3.18 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
These scented bags offer a practical and elegant way to keep your textiles fresh between washes and add a pleasant aromatic atmosphere to your home.
Kuschelweich scented bags for wardrobe Summer Breeze 3 pcs
Kuschelweich
Kuschelweich scented bags for wardrobe Summer Breeze 3 pcs
Code: 2509155
Code sup.: 759388
EAN: 4013162014392
 
3.18 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
These scented bags offer a practical and elegant way to keep your fabrics fresh between washes and add a pleasant aromatic atmosphere to your home.
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Code: 87709
Code sup.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper without fragrance.
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Code: 2210194
Code sup.: 795392
EAN: 8008970051970
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! Concentrated fabric perfume Tesori d´Oriente Hammam gives laundry a unique intense long-lasting freshness.
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Code: 2210196
Code sup.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oriental floral fragrance adorned with warm notes of argan oil. The perfume penetrates deeply into the fibers, keeping the laundry fresh and fragrant for a very long time.
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Code: 2210195
Code sup.: 795391
EAN: 8008970051963
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! The concentrated laundry perfume Tesori d´Oriente Byzantium gives your laundry a unique, intense and long-lasting fragrance.
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 21831
Code sup.: 928940
EAN: 9011111030726
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper with a delicate peach fragrance.
AKCE
Well Done Fine Color Magnet Summer dryer and washing machine sheets 12 pcs
Well Done
Well Done Fine Color Magnet Summer dryer and washing machine sheets 12 pcs
Code: 1804650
Code sup.: 761220
EAN: 5998466114681
93%
1.59 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant sheets that absorb color, suitable for use in the dryer. During washing, some garments release color due to the detergent and warm water, causing staining of other clothes.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.