en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Vileda Microfibre Window Cloth 1 pcs
Vileda®
Vileda Microfibre Window Cloth 1 pcs
Code: 2505147
Code sup.: 588682
EAN: 4003790006296
 
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
+30% microfiber to enhance cleaning efficiency and prolong the life of the cloth.
Ria Ultra Super Long 9 pcs
Hartmann Ria
Ria Ultra Super Long 9 pcs
Code: 2506805
Code sup.: 916054
EAN: 4052199301587
 
1.41 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable daily protection.
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
BALhome
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
Code: 2501195
Code sup.: 591674
EAN: 8591235087710
 
1.06 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponges with a high-quality abrasive layer and a protective element for hands and nails, PU dish sponge, effective washing of plates and pots, with a green scouring pad.
AKCE
Vileda Ultra Fresh sponge high 2+1 pcs
Vileda®
Vileda Ultra Fresh sponge high 2+1 pcs
Code: 2602696
Code sup.: 588703
EAN: 4023103216334
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Vileda Ultra Fresh sponge offers double antibacterial protection, which works on both the scrubbing and foam parts. It prevents the growth of 99.9% of bacteria while effectively removing dirt from most common surfaces in the home.
AKCE
Well Done Fine Black Guard wipes for restoring black, 12 pcs
Well Done
Well Done Fine Black Guard wipes for restoring black, 12 pcs
Code: 1804649
Code sup.: 761218
EAN: 5998466114667
 
1.59 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wipes suitable for preventing staining and washing dark laundry such as shirts, blouses, pants, jeans, etc...
Oasis Super Plus Night Wings women's pads, 10 pcs
Fide, Oasis®
Oasis Super Plus Night Wings women's pads, 10 pcs
Code: 75670
Code sup.: 916292
EAN: 8594005931015
100%
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oasis Super Plus Night Wings are women's sanitary pads with wings designed for night use with abnormally high absorption capacity. They are intended for days of the menstrual cycle with heavier bleeding. The wings ensure fixation of the pad and thus perfect
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Raid®
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Code: 03106
Code sup.: 675010
EAN: 4000290902844
 
3.18 EUR
1.59EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid bags against moths is a product against clothes moths for wardrobes and drawers with cedar wood essence, leaving clothes pleasantly scented. It works for 4 months.
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.5 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.5 mm, 6 pcs
Code: 2210330
 
EAN: 8593534342330
 
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against periodontitis. They were designed by leading Czech designer Petr Novague.
Harmony Dino 3-ply children's paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Harmony
Harmony Dino 3-ply children's paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Code: 2304248
 
EAN: 8584014022231
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three layers of soft paper, sturdy texture for extra care. Harmony Dino handkerchiefs will effectively relieve you of cold symptoms, such as a red nose.
Zewa Softis Standard 4-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Zewa
Zewa Softis Standard 4-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Code: 2505212
Code sup.: 909034
EAN: 4006670380929
 
1.76 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and strong tissues Zewa Softis Standard without fragrance are the ideal choice for everyday use.
Tidy Home stainless steel scourer 15 g, 6 pcs
Tidy Home
Tidy Home stainless steel scourer 15 g, 6 pcs
Code: 2508842
Code sup.: 588239
EAN: 0710497223188
 
2.12 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Tidy Home stainless steel scourer is a practical helper for effectively removing stubborn dirt, burnt-on food, and grease.
Vileda Universal Cloth 38 × 40 cm, 4+2 pcs
Vileda®
Vileda Universal Cloth 38 × 40 cm, 4+2 pcs
Code: 2502471
Code sup.: 588698
EAN: 4023103139992
 
2.65 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda universal cloth is very absorbent, soft, and durable. You can wash it in the washing machine at 70 °C. An ideal helper for cleaning your home.
viGO snack bags, 32 × 21 cm, 150 pcs
viGO!
viGO snack bags, 32 × 21 cm, 150 pcs
Code: 2501774
Code sup.: 956117
EAN: 5902841451711
100%
1.94 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Practical plastic snack bags on a roll with a total of 150 pieces. Each bag measures 32 × 21 cm.
AKCE
Melitta Gourmet coffee filters 1 × 4, 80 pcs
Melitta®
Melitta Gourmet coffee filters 1 × 4, 80 pcs
Code: 2509098
Code sup.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.11 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
To make the aroma of your brewed coffee even more diverse!
Velvet Winter 3-ply paper handkerchiefs box, 56 pcs 901.
Velvet
Velvet Winter 3-ply paper handkerchiefs box, 56 pcs 901.
Code: 2600361
Code sup.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
0.88 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Mega Comfort Dish Sponge with Nail Protection, 2 pcs
Parex
Parex Mega Comfort Dish Sponge with Nail Protection, 2 pcs
Code: 2602209
Code sup.: 591701
EAN: 8699971792612
100%
1.16 EUR
0.58EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Mega Comfort dish sponge with nail protection offers comfortable dishwashing and effective dirt removal.
Finish Ultimate All in 1 Lemon dishwasher tablets, 100 pcs
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Lemon dishwasher tablets, 100 pcs
Code: 2602746
Code sup.: 750002
EAN: 5999109583406
 
17.67 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish Ultimate All in 1 Lemon dishwasher tablets effectively remove grease and dried dirt, ensuring sparkling clean dishes and leaving a fresh lemon scent.
BALhome VILTEX milled bath sponge 125×90×40 mm, 1 pcs
BALhome
BALhome VILTEX milled bath sponge 125×90×40 mm, 1 pcs
Code: 2603082
Code sup.: 588384
EAN: 8591235105025
 
1.06 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome VILTEX is a milled bath sponge with dimensions 125×90×40 mm, practical for everyday hygiene in the shower and bath.
Orion Fragrance Moth Clips Fresh Linen Scent 2 pcs
Orion®
Orion Fragrance Moth Clips Fresh Linen Scent 2 pcs
Code: 79082
Code sup.: 420031613
EAN: 8595059707663
100%
2.29 EUR
1.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Clips with air freshener function for your wardrobe. The Orion Fragrance range offers a special selection of scents for your wardrobe combined with high effectiveness against moths.
Philips Longlife batteries AA R6L4F/10 1.5 V 4 pcs
Philips
Philips Longlife batteries AA R6L4F/10 1.5 V 4 pcs
Code: 2507918
Code sup.: 960942
EAN: 8712581549640
 
0.88 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Philips Longlife AA batteries provide a reliable source of power for a wide range of household devices.
Orion Natural Sticky Trap for Food Moths 1 pc
Orion®
Orion Natural Sticky Trap for Food Moths 1 pc
Code: 52774
Code sup.: 675138
EAN: 8595059707069
 
0.81 EUR
0.81EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion sticky trap tape is a combination of the adhesive properties of the surface of the tape and the active substance of the pheromone. The tapes can be placed in cabinets in close proximity to plant-based food.
Astrid Hyaluronic Gold textile mask 1 pcs
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold textile mask 1 pcs
Code: 2501878
Code sup.: 821047
EAN: 8592297012061
 
2.12 EUR
2.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Astrid Hyaluronic Gold textile mask offers targeted care for instantly hydrated, firmed, and brightened skin.
Vileda Power Inox Colors wire sponge 2+1 pcs
Vileda®
Vileda Power Inox Colors wire sponge 2+1 pcs
Code: 2507731
Code sup.: 588702
EAN: 4023103246638
 
1.76 EUR
0.59EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality stainless steel wire sponge Vileda.
Vektex Sponge Cloths Printed 3 pcs
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sponge Cloths Printed 3 pcs
Code: 1710534
Code sup.: 591696
EAN: 8595640203918
100%
1.23 EUR
0.41EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
These sponge cloths are designed for effective cleaning in your home. Each cloth is made from high-quality material that ensures high absorbency and durability.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.