en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Wilkinson Sword Xtreme3 women's razors My Intuition Comfort Sensitive, 3 blades, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 women's razors My Intuition Comfort Sensitive, 3 blades, 4 pcs
Code: 2305038
Code sup.: 882357
EAN: 4027800232802
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Wilkinson Sword Xtreme 3 Beauty with 3 flexible blades provide you with a precise and comfortable shave, while the gel strip enriched with caring ingredients takes care of your sensitive skin.
Essence Super Fine Eyeliner Pen 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence Super Fine Eyeliner Pen 01, 1 ml
Code: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Purchase essence products over 199 CZK and receive 1 piece of essence Super Fine Eyeliner FOR FREE!
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Gillette®
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive disposable razors, 3 pcs
Code: 2603316
Code sup.: 882095
EAN: 8700216507004
 
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive are women's disposable razors with three blades, a pivoting head, and a moisturizing strip with aloe for comfortable shaving of sensitive skin.
Wilkinson Intuition Sensitive Care razor + 1 spare blade
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care razor + 1 spare blade
Code: 2600505
Code sup.: 882342
EAN: 4027800416004
 
9.01 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor is equipped with four blades surrounded by a soapy conditioner. This conditioner contains hypoallergenic milk with 100% natural aloe vera extract and vitamin E.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty disposable razors MY Intuition Essential, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty disposable razors MY Intuition Essential, 5 pcs
Code: 2600465
Code sup.: 882343
EAN: 4027800276028
 
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Wilkinson Sword Extra 2 Beauty with two blades. The moisturizing strip facilitates the glide of the blade over the skin. Rubberized handle for easy and secure grip.
Wilkinson Xtreme3 Beauty Hybrid women's razor, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Xtreme3 Beauty Hybrid women's razor, 5 pcs
Code: 2600296
Code sup.: 882362
EAN: 4027800412730
 
7.07 EUR
1.41EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The women's disposable razor combines the performance of a premium razor with replaceable blades with the comfort, price, and hygiene of a disposable razor.
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Code: 48935
Code sup.: 882352
EAN: 4027800518838
90%
1.59 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature two blades with a three-layer coating.
Končící produkty
Flag Paper Slovak Republic on Stick 42 cm 1 piece
Arch
Flag Paper Slovak Republic on Stick 42 cm 1 piece
Code: 86876
Code sup.: 366 SK
EAN: 8595078136604
 
0.17 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paper flag Slovak Republic 42 cm 21 x 14.5 cm
K nákupu navíc
Essence gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Code: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Buy essence products over 199 CZK and get 1 piece of essence nail polish 38 Aloha papaya FOR FREE! O
Closeup Everfresh Peppermint Drops Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops Toothpaste, 90 g
Code: 2501606
Code sup.: 884983
EAN: 6902088961416
 
1.06 EUR
11.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Peppermint Drops – toothpaste with antibacterial action and intense mint freshness
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Gillette®
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Code: 20041
Code sup.: 882080
EAN: 3014260262693
95%
7.07 EUR
3.54EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's razor with 3 blades and protective cushions adapts to all body contours and removes every hair.
Essence 8H Matte Comfort Lip Liner 11 Chestnut Perfection 0.3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort Lip Liner 11 Chestnut Perfection 0.3 g
Code: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
8H matte comfort lip liner by Essence allows for precise lip contouring, lasts up to 8 hours and is
Dubrovnik Blood Stopper, 7 g
Důbrava
Dubrovnik Blood Stopper, 7 g
Code: 09536
Code sup.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
1.41 EUR
201.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dubrovnik Blood Stopper serving to treat minor bleeding, especially after shaving. It treats small bleedings after shaving.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treatment Balm 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treatment Balm 01 Balmazing 5 ml
Code: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.08 EUR
616EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Essence glossy lip balm is your new superhero for nourished and hydrated lips. This lip care provide
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Code: 2501605
Code sup.: 884981
EAN: 6902088961409
 
1.06 EUR
11.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Menthol Paradise – toothpaste with antibacterial effect and microcrystals for fresh breath and whiter teeth
Perwoll Washing Gel Renew Wool 20 Doses, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll Washing Gel Renew Wool 20 Doses, 1000 ml
Code: 2404029
Code sup.: 765268
EAN: 9000101810387
 
5.48 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special washing gel developed to gently clean wool and delicate fabrics, protect them from pilling, keep their fibers soft, and maintain their shape.
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 10 The Perfect Shade 0.3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 10 The Perfect Shade 0.3 g
Code: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.59 EUR
1.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
S 8h Matte Comfort Lipliner from essence allows you to contour your lips effortlessly. The waterproo
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Code: 2204524
Code sup.: 795271
EAN: 8008970050409
90%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The composition of white musk and amber tones provides a deep long-lasting fragrance that evokes a lasting feeling of freshness and allure.
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Code: 2204525
Code sup.: 795270
EAN: 8008970050416
100%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The fragrance of the oriental bouquet is enlivened by notes of mandarin and lemon surrounded by the sweet scent of almond blossom. The sunny notes of orange blossom blend with the freshness of Sambac jasmine. The base reverberates with amber that goes deep and unfolds warm tones of sweet van
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Code: 2210193
Code sup.: 795272
EAN: 8008970050423
90%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Created as an aromatic scent for the home, it instantly releases intense and enveloping notes of Ayurvedic fragrance into the environment.
AKCE
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
BALsoft
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
Code: 2500304
Code sup.: 909053
EAN: 8591235090468
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily hygiene, during colds, and are also suitable for cosmetic purposes.
AKCE
Jelen Laundry Gel for Wool and Merino, 30 Washes, 1.35 L
Jelen®
Jelen Laundry Gel for Wool and Merino, 30 Washes, 1.35 L
Code: 1902841
Code sup.: 765177
EAN: 8592613550086
 
5.30 EUR
0.18EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eco laundry gel for wool and merino, based on linseed soap, softens laundry and does not clog textile fibers.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze Toothpaste, 90 g
Code: 2501604
Code sup.: 884980
EAN: 6902088961430
 
1.06 EUR
11.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – toothpaste with antibacterial effect and eucalyptus freshness
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 1806467
Code sup.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.77 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 13 µ, bag size 60 × 70 cm, capacity 60 l, packed 10 pieces. Quality trash bags for storing waste from the home or garden.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.