en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Closeup Everfresh Peppermint Drops Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops Toothpaste, 90 g
Code: 2501606
Code sup.: 884983
EAN: 6902088961416
 
1.06 EUR
11.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Peppermint Drops – toothpaste with antibacterial action and intense mint freshness
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treatment Balm 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treatment Balm 01 Balmazing 5 ml
Code: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.08 EUR
616EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Essence glossy lip balm is your new superhero for nourished and hydrated lips. This lip care provide
Essence 8H Matte Comfort Lip Liner 11 Chestnut Perfection 0.3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort Lip Liner 11 Chestnut Perfection 0.3 g
Code: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
8H matte comfort lip liner by Essence allows for precise lip contouring, lasts up to 8 hours and is
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Fino
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Code: 2201186
Code sup.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
2.12 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra flexible retractable garbage bags with a capacity of 70 liters. They are leak-proof and tear-resistant.
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Alufix
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 2306078
Code sup.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
2.47 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix retractable waste bags are strong double-layer bags with high elasticity and resistance to tearing and piercing.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Code: 2402069
Code sup.: 954515
EAN: 5201314172468
 
2.47 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragranced trash bags Fino with retractable tape. The bags are made from 100% recycled material (excluding the tape).
Chante Clair wool and cashmere washing gel Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair wool and cashmere washing gel Lana e Cashmere 900 ml
Code: 2508602
Code sup.: 775422
EAN: 8015194100742
 
3.36 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
A gentle washing gel designed specifically for washing wool, cashmere, and other delicate materials that gently removes dirt, protects the fiber structure, and leaves laundry soft, fresh, and beautifully lasting.
Perwoll Washing Gel Renew Wool 20 Doses, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll Washing Gel Renew Wool 20 Doses, 1000 ml
Code: 2404029
Code sup.: 765268
EAN: 9000101810387
 
5.48 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special washing gel developed to gently clean wool and delicate fabrics, protect them from pilling, keep their fibers soft, and maintain their shape.
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Code: 2501605
Code sup.: 884981
EAN: 6902088961409
 
1.06 EUR
11.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Menthol Paradise – toothpaste with antibacterial effect and microcrystals for fresh breath and whiter teeth
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Code: 30795
Code sup.: 882365
EAN: 4027800080137
100%
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature a single blade with a three-layer coating that keeps the razor sharp.
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
ALPA®
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
Code: 10862
Code sup.: 00070
EAN: 85911161
86%
0.95 EUR
19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional floral cologne with the scent of violet flowers.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Code: 30803
Code sup.: 882344
EAN: 5010189105095
100%
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Sensitive with a cleaning mechanism, ergonomic handle with anti-slip treatment, moisturizing strip with Aloe Vera.
AKCE
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Code: 2300280
Code sup.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
BALtech
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
Code: 2500035
Code sup.: 460663
EAN: 8595073026917
 
3.28 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Acetone is intended for degreasing and cleaning metal surfaces before applying coatings, for cleaning tools and equipment, and also as a special solvent, e.g., for nitrocellulose adhesives.
BALTECH thinner S6006, 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 400 ml
Code: 2500046
Code sup.: 451623
EAN: 8595073017748
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, intended for application with a brush. Added in portions while continuously stirring.
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
Code: 2500047
Code sup.: 451630
EAN: 8591235071177
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings designed for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, e.g. S2000, S2013, S2014.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Code: 2500083
Code sup.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vibrant colors, perfect cleanliness, and gentle care in every drop!
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Code: 2500082
Code sup.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Keep deep black and dark shades without fading.
BALTECH thinner S6006, 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 700 ml
Code: 2501039
Code sup.: 451629
EAN: 8595073027006
 
2.93 EUR
4.19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, intended for application by brush. Added gradually while stirring continuously.
Gallus Washing Gel White, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Washing Gel White, 57 doses, 2 l
Code: 2501519
Code sup.: 759277
EAN: 4251415301343
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the intensity of your laundry's white colors, as well as their softness.
Gallus Laundry Gel Sport, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Laundry Gel Sport, 57 doses, 2 l
Code: 2501518
Code sup.: 759282
EAN: 4251415301602
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. It is specially designed for sweaty sportswear, capable of washing clothes more intensively and eliminating odors in a shorter time.
Gallus Color Washing Gel, 100 doses, 4 l
Gallus
Gallus Color Washing Gel, 100 doses, 4 l
Code: 2501507
Code sup.: 759275
EAN: 4251415300186
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Gallus Color washing powder, 100 doses, 6.5 kg
Gallus
Gallus Color washing powder, 100 doses, 6.5 kg
Code: 2501523
Code sup.: 759265
EAN: 4251415302975
 
10.43 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the intense colors of your laundry, as well as their softness.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.