en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
K2r Color Catcher Laundry Wipes 22 pcs
Henkel K2r®
K2r Color Catcher Laundry Wipes 22 pcs
Code: 2507615
Code sup.: 772057
EAN: 9000101822243
 
3.71 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colour Catcher wipes provide 100% protection against dye transfer accidents. They act like a magnet, capturing particles of released color from the water and preventing staining.
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Code: 2600390
Code sup.: 882348
EAN: 4027800348503
 
6.01 EUR
0.4EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The disposable men's razor Extra2 Sensitive provides performance like a premium razor but at the cost of a disposable one and is suitable for sensitive skin. The moisturizing strip is enriched with Aloe Vera extract.
BALhome VILTEX SPONGE FOR DISHES SHAPED 5 pcs
BALhome
BALhome VILTEX SPONGE FOR DISHES SHAPED 5 pcs
Code: 2601176
Code sup.: 591707
EAN: 8591235104868
 
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shaped BALhome VILTEX sponges for dishes make daily hand washing easier thanks to the comfortable grip and practical packaging of five pieces.
PE-PO Wooden Fire Starter Cubes 28 pcs
Severochema Pe-Po®
PE-PO Wooden Fire Starter Cubes 28 pcs
Code: 2601752
Code sup.: 473134
EAN: 8595009289690
 
1.48 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
PE-PO wooden fire starter cubes for quick and convenient fire lighting in fireplaces, stoves, and grills.
Cosmos Coil Fine Adhesive Bandage 2.5 cm × 5 m, 1 pc
Hartmann Cosmos®
Cosmos Coil Fine Adhesive Bandage 2.5 cm × 5 m, 1 pc
Code: 48315
Code sup.: 905050
EAN: 4049500593977
90%
1.33 EUR
0.27EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fixation bandage made of non-woven fabric for easy fixation of dressings and bandages.
Cosmos Rolled Adhesive Bandage 2.5 cm × 5 m, 1 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos Rolled Adhesive Bandage 2.5 cm × 5 m, 1 pcs
Code: 48317
Code sup.: 905048
EAN: 4049500593953
 
1.33 EUR
0.27EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Adhesive bandage made of non-woven fabric for easy fixation of dressings and bandages.
Bella Happy Midi 3 disposable baby diapers 5-9 kg, 50 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Midi 3 disposable baby diapers 5-9 kg, 50 pcs
Code: 2308339
Code sup.: 911395
EAN: 5900516605391
 
11.66 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Happy diapers in size Midi are recommended for children weighing 5 to 9 kg. At this stage of development, the baby begins to move independently, so it is especially important that they feel comfortable in diaper pants and have complete freedom of movement.
AKCE
Dr. Beckmann laundry wipes Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 pcs
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann laundry wipes Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 pcs
Code: 2501382
Code sup.: 761221
EAN: 4008455584812
 
5.83 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Beckmann laundry wipes Magic Leaves Fresh Blossom Color is a laundry detergent as light as a feather that makes your laundry even more comfortable.
Odol Perlička toothbrush for children extra soft, 0-2 years 1 pcs
Odol®
Odol Perlička toothbrush for children extra soft, 0-2 years 1 pcs
Code: 2508094
Code sup.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Odol Perlička toothbrush is specially designed for the smallest children aged 0 to 2 years.
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
BALhome
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
Code: 2501203
Code sup.: 588657
EAN: 8591235088274
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
Vulkan Dona Sensitive latex disposable gloves size XL, 100 pcs
MAXTER™
Vulkan Dona Sensitive latex disposable gloves size XL, 100 pcs
Code: 2104390
Code sup.: 598814
EAN: 8593379306290
100%
7.64 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex disposable lightly powdered gloves size XL. They are highly elastic and made of natural latex. They are non-sterile.
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size M 100 pcs in box
Dona®
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size M 100 pcs in box
Code: 2204185
Code sup.: 598010
EAN: 8594200320355
 
5.19 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vinylové bezprašné nesterilní rukavice vhodné např. k lékařskému vyšetření, diagnostickým, terapeutickým zákrokům, nebo pro práce s nakažlivým materiálem.
AKCE
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets 30 Minute Miracle, 60 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets 30 Minute Miracle, 60 pcs
Code: 2601058
Code sup.: 750266
EAN: 8006530101059
 
14.14 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove grease and food residues from dishes. They are effective even in short 30-minute washing programs.
AKCE
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 2 (0.5 mm), 6 pcs
Parodontax®
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 2 (0.5 mm), 6 pcs
Code: 2601453
Code sup.: 896544
EAN: 5054563265371
 
4.07 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax interdental brushes size 2 are suitable for cleaning interdental spaces.
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-Ply, Gray, 20 x 250, 5000 pcs
Linteo®
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-Ply, Gray, 20 x 250, 5000 pcs
Code: 2601673
Code sup.: 910524
EAN: 8594158372468
100%
16.58 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
One-ply folded towels for dispenser in gray color with a total count of 5000 pcs (20× 250).
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Philips
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Code: 2506136
Code sup.: 960938
EAN: 4895229106178
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
BALhome
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
Code: 2501201
Code sup.: 588655
EAN: 8591235088205
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
A universal towel suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
AKCE
Bispol large cemetery candle without cover, red, pack of 4 pcs
Bispol®
Bispol large cemetery candle without cover, red, pack of 4 pcs
Code: 2501813
Code sup.: 962205
EAN: 5906927050409
 
1.24 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The candle is without a cover and therefore suitable primarily as a replacement refill for glass lamps, or for use indoors in covered spaces.
Linteo Baby Premium Maxi baby diapers 8 to 15 kg, 50 pcs
Linteo®
Linteo Baby Premium Maxi baby diapers 8 to 15 kg, 50 pcs
Code: 2103393
Code sup.: 911002
EAN: 8595686302934
 
11.66 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Premium diapers immediately absorb liquid thanks to absorbent channels that evenly distribute the liquid into the channels that lock it in, thus preventing unwanted leaks. Extra breathable and velvety soft material.
AKCE
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size S 100 pcs in box
Dona®
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size S 100 pcs in box
Code: 2108463
Code sup.: 598822
EAN: 8594200320331
 
5.23 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vinylové bezprašné nesterilní rukavice vhodné např. k lékařskému vyšetření, diagnostickým, terapeutickým zákrokům, nebo pro práce s nakažlivým materiálem.
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size L 100 pcs in box
Dona®
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size L 100 pcs in box
Code: 2204186
Code sup.: 598817
EAN: 8594200320379
100%
5.19 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vinylové bezprašné nesterilní rukavice vhodné např. k lékařskému vyšetření, diagnostickým, terapeutickým zákrokům, nebo pro práce s nakažlivým materiálem.
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Hartmann Bel®
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Code: 2400925
Code sup.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bel premium cotton swabs clean and also care for your ear canals thanks to the added ingredients – aloe vera extract and Provitamin B5. And they now contain no plastics.
Spokar Petr towel, 38 × 38 cm, pack of 3 pcs
Spokar®
Spokar Petr towel, 38 × 38 cm, pack of 3 pcs
Code: 2503547
Code sup.: 588626
EAN: 8593534460843
 
1.30 EUR
0.43EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar towel Petr suitable for washing dishes, sinks, tiles, and furniture. It can be boiled, but washing at 60 °C is sufficient.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.