en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
truckFree
Versace Bright Crystal perfume for women 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal perfume for women 50 ml
Code: 2403882
Code sup.: 14136
EAN: 8011003891467
 
97.64 EUR
1 952.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-fruity fragrance for women was launched in 2024 This feminine and sensual composition embodi
truckFree
Versace Bright Crystal perfume for women 90 ml
Versace
Versace Bright Crystal perfume for women 90 ml
Code: 2403883
Code sup.: 14137
EAN: 8011003891092
 
121.82 EUR
1 353.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-fruity fragrance for women was launched in 2024 A feminine and sensual composition embodying
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor for men
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor for men
Code: 2507029
Code sup.: 822321
EAN: 4027800110414
 
0.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip are ideal for men with sensitive skin.
Closeup Everfresh Red Hot Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Red Hot Toothpaste, 90 g
Code: 2501607
Code sup.: 884982
EAN: 6902088961423
100%
1.05 EUR
11.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Red Hot – toothpaste with an intense mint and spicy flavor for long-lasting freshness
Perwoll Washing Gel Renew Wool 60 Washes, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll Washing Gel Renew Wool 60 Washes, 3000 ml
Code: 2403555
Code sup.: 760993
EAN: 9000101809640
 
12.87 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special washing gel developed to gently clean wool and delicate fabrics, protect them from pilling, keep their fibers soft, and maintain their shape.
AKCE
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
BALsoft
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
Code: 2500304
Code sup.: 909053
EAN: 8591235090468
 
1.05 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily hygiene, during colds, and are also suitable for cosmetic purposes.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Code: 2204524
Code sup.: 795271
EAN: 8008970050409
90%
5.11 EUR
20.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The composition of white musk and amber tones provides a deep long-lasting fragrance that evokes a lasting feeling of freshness and allure.
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Code: 2204525
Code sup.: 795270
EAN: 8008970050416
100%
5.11 EUR
20.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The fragrance of the oriental bouquet is enlivened by notes of mandarin and lemon surrounded by the sweet scent of almond blossom. The sunny notes of orange blossom blend with the freshness of Sambac jasmine. The base reverberates with amber that goes deep and unfolds warm tones of sweet van
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Code: 2210193
Code sup.: 795272
EAN: 8008970050423
90%
5.11 EUR
20.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Created as an aromatic scent for the home, it instantly releases intense and enveloping notes of Ayurvedic fragrance into the environment.
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 12 Cushion Talk 0.3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 12 Cushion Talk 0.3 g
Code: 2405722
 
EAN: 4059729490223
100%
1.59 EUR
1.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
S 8h Matte Comfort Lipliner from essence allows you to contour your lips effortlessly. The waterproo
Perwoll Washing Gel Renew Wool 20 Doses, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll Washing Gel Renew Wool 20 Doses, 1000 ml
Code: 2404029
Code sup.: 765268
EAN: 9000101810387
 
5.46 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special washing gel developed to gently clean wool and delicate fabrics, protect them from pilling, keep their fibers soft, and maintain their shape.
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Code: 2501605
Code sup.: 884981
EAN: 6902088961409
 
1.05 EUR
11.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Menthol Paradise – toothpaste with antibacterial effect and microcrystals for fresh breath and whiter teeth
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 10 The Perfect Shade 0.3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 10 The Perfect Shade 0.3 g
Code: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.59 EUR
1.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
S 8h Matte Comfort Lipliner from essence allows you to contour your lips effortlessly. The waterproo
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 1806467
Code sup.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.77 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 13 µ, bag size 60 × 70 cm, capacity 60 l, packed 10 pieces. Quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
viGO!
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
Code: 1808335
Code sup.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
0.88 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect for small bins of any shape. The product is made of low-density polyethylene, it is recyclable.
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Alufix
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Code: 67477
Code sup.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
1.94 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Fino
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Code: 76275
Code sup.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.11 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Easy Pack 35 l – sturdy waste bags for everyday use at home and in the office.
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
viGO!
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
Code: 1808338
Code sup.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.27 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags are high-quality, strong, and impermeable, preventing moisture from seeping through and keeping your home or office trash can clean.
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 1808950
Code sup.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
4.47 EUR
0.45EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong 48 µ, bag size 116 × 150 cm, volume 240 l, pack of 10 pieces. High-quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1902405
Code sup.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.60 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags, strong 22 µ, bag size 50 × 60 cm, capacity 35 liters, package of 15 pieces.
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Fino
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Code: 2005111
Code sup.: 954688
EAN: 5900536335919
 
4.23 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality Fino trash bags, with handles for easy handling.
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Fino
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Code: 2201185
Code sup.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.11 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra elastic retractable garbage bags with a volume of 40 liters. They do not leak and are tear resistant.
AKCE
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Melitta®
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Code: 2201772
Code sup.: 954607
EAN: 4006508110988
 
1.90 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very strong and opaque bags for regular and heavier waste are a welcome helper at home, in an apartment, and in the office.
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 2306079
Code sup.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
2.46 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable garbage bags 35 l, 15 pcs, 28 µm, 53x60 cm, silver-black.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.