en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Lovran laundry gel black, 1 l
Lovran
Lovran laundry gel black, 1 l
Code: 2501627
Code sup.: 759344
EAN: 5902670081912
 
3 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
LOVRAN Black & Dark laundry gel with argan and vanilla fragrance 1L – specially designed for the care of black and dark fabrics. Ensures intense cleanliness, color protection, and long-lasting fragrance for up to 25 washes.
Lovran Color Amla Patchouli, 1L
Lovran
Lovran Color Amla Patchouli, 1L
Code: 2501628
Code sup.: 759345
EAN: 5902670081929
100%
3 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lovran Color Amla Patchouli 1L – concentrated laundry gel with the scent of white musk, protecting color intensity and leaving laundry fresh and fragrant for up to 25 washes.
Dalli Universal Laundry Powder 100 washes, 6 kg
Dalli
Dalli Universal Laundry Powder 100 washes, 6 kg
Code: 2501656
Code sup.: 759308
EAN: 4012400502936
 
14.49 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry powder!
Dalli Gel Color 20 doses, 1.1 l
Dalli
Dalli Gel Color 20 doses, 1.1 l
Code: 2501653
Code sup.: 759303
EAN: 4012400524242
 
4.06 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry gel!
Gallus Color Laundry Gel, 112 doses, 4.05 l
Gallus
Gallus Color Laundry Gel, 112 doses, 4.05 l
Code: 2501679
Code sup.: 759284
EAN: 4251415302012
100%
6.71 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. Effectively removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry as well as their softness.
Gallus Universal Laundry Gel, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Universal Laundry Gel, 57 doses, 2 l
Code: 2501683
Code sup.: 759278
EAN: 4251415301312
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry, as well as its softness.
Waschkönig Universal Laundry Gel Lavender 166 Loads, 5 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Laundry Gel Lavender 166 Loads, 5 L
Code: 2501739
Code sup.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
7.60 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a laundry gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains already from 20 °C while preserving colors. It effectively removes stubborn stains from fabrics at low temperatures, protects them from damage, and leaves a pleasant
Lovran fabric softener Aprile Fresco, 1L
Lovran
Lovran fabric softener Aprile Fresco, 1L
Code: 2501763
Code sup.: 759350
EAN: 5902670081530
 
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
LOVRAN Fabric Softener Aprile Fresco 1L is a great choice for those who appreciate freshness and a gentle fragrance for their clothing.
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
viGO!
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
Code: 2501843
Code sup.: 954636
EAN: 5902335754090
 
2.93 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black trash bags extra resistant to tearing.
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Spokar®
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Code: 2504574
Code sup.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable black construction bag.
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 10 The Perfect Shade 0.3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 10 The Perfect Shade 0.3 g
Code: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.59 EUR
1.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
S 8h Matte Comfort Lipliner from essence allows you to contour your lips effortlessly. The waterproo
Essence Lash Princess Volume Mascara Shade Black 12 ml
Essence
Essence Lash Princess Volume Mascara Shade Black 12 ml
Code: 80436
Code sup.: ES501245
EAN: 4250947501245
 
3.43 EUR
285.83EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Royal sister. A new addition to the lash princess mascara family in black shade. The special cone-sh
viGO trash bags, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 1902404
Code sup.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
0.60 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 24 µ, bag size 60 × 70 cm, volume 60 l, packaged 10 pieces.
Fino Color trash bags, 35 l, 8µm, 100 pcs
Fino
Fino Color trash bags, 35 l, 8µm, 100 pcs
Code: 2005110
Code sup.: 954685
EAN: 5900536335902
 
4.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality Fino trash bags, with handles for easy handling.
AKCE
Swirl Eco Drawstring Trash Bags 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 pcs
Melitta®
Swirl Eco Drawstring Trash Bags 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 pcs
Code: 2201773
Code sup.: 954609
EAN: 4008871217424
 
1.91 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are made from 95% recycled materials and are guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily carry it out.
AKCE
Swirl extra strong retractable waste bags 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 pcs
Melitta®
Swirl extra strong retractable waste bags 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 pcs
Code: 2201775
Code sup.: 954608
EAN: 4006508162093
 
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You will especially appreciate the extra strong retractable bags with a capacity of 70l when disposing of heavy household waste.
AKCE
Swirl retractable garbage bags 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 pcs
Melitta®
Swirl retractable garbage bags 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 pcs
Code: 2201771
Code sup.: 954606
EAN: 4006508170043
 
1.91 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very strong and opaque bags for regular and heavier waste are a welcome helper in the house, apartment, and office.
Fino trash bags with handles, 20 L
Fino
Fino trash bags with handles, 20 L
Code: 2502282
Code sup.: 954517
EAN: 5201314198031
 
1.41 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 20 liters.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Code: 2204524
Code sup.: 795271
EAN: 8008970050409
90%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The composition of white musk and amber tones provides a deep long-lasting fragrance that evokes a lasting feeling of freshness and allure.
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Code: 2204525
Code sup.: 795270
EAN: 8008970050416
100%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The fragrance of the oriental bouquet is enlivened by notes of mandarin and lemon surrounded by the sweet scent of almond blossom. The sunny notes of orange blossom blend with the freshness of Sambac jasmine. The base reverberates with amber that goes deep and unfolds warm tones of sweet van
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Code: 2210193
Code sup.: 795272
EAN: 8008970050423
90%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Created as an aromatic scent for the home, it instantly releases intense and enveloping notes of Ayurvedic fragrance into the environment.
AKCE
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
BALsoft
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
Code: 2500304
Code sup.: 909053
EAN: 8591235090468
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily hygiene, during colds, and are also suitable for cosmetic purposes.
Alpa Lily of the Valley Cologne Water for Women 50 ml
ALPA®
Alpa Lily of the Valley Cologne Water for Women 50 ml
Code: 10860
Code sup.: 00072
EAN: 85911185
89%
0.95 EUR
19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa Lily of the Valley is a traditional Czech cologne with a delicate and fresh scent of lilies of the valley. It is intended for women who appreciate a light floral aroma suitable for everyday use.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric softener Byzantium, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric softener Byzantium, 38 washes, 760 ml
Code: 2300071
Code sup.: 795410
EAN: 8008970055237
98%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The essential oil from the rarest black rose is softened by warm notes of labdanum oil, giving the laundry an unmistakable and intense fragrance.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.