en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
CERESIT TS 61 PU Tube Foam 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 61 PU Tube Foam 750ml
Code: 63583
Code sup.: 516800
EAN: 4740008200014
 
6.43 EUR
8.57EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ceresit TS 61 is a one-component tubular polyurethane foam that cures with atmospheric moisture and is suitable for a wide range of construction applications.
Coccolino Fresh Sky scented dryer sheets 20 pcs
Coccolino
Coccolino Fresh Sky scented dryer sheets 20 pcs
Code: 1902064
Code sup.: 775428
EAN: 8720181674174
97%
3.71 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant dryer sheets with a fresh floral-citrus scent Fresh Sky. They soften laundry, reduce static electricity, and make ironing easier.
Nivea Rose Touch 10-Minute Hydrating Fabric Mask 1 pc
Nivea®
Nivea Rose Touch 10-Minute Hydrating Fabric Mask 1 pc
Code: 2200822
Code sup.: 822461
EAN: 9005800346854
 
2.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nivea 10-Minute Hydrating Fabric Mask Rose Touch with organic rose water and hyaluronic acid intensely and long-lasting hydrates the skin and brightens it. For all skin types.
Spokar wet sandpaper 23 × 28 cm, grit 240, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sandpaper 23 × 28 cm, grit 240, pack of 25 pcs
Code: 2503654
Code sup.: 558297
EAN: 8593534870413
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sandpaper, grain - silicon carbide, for hand and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Spokar waterproof sandpaper 23 × 28 cm, grit 100, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar waterproof sandpaper 23 × 28 cm, grit 100, packaging 25 pcs
Code: 2503651
Code sup.: 558285
EAN: 8593534870369
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waterproof sandpaper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Spokar dish sponge, profiled, 78 × 60 × 45 mm, packaging 3 pcs
Spokar®
Spokar dish sponge, profiled, 78 × 60 × 45 mm, packaging 3 pcs
Code: 2503505
Code sup.: 591325
EAN: 8593534441569
 
0.70 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Set of three profiled dish sponges. The quality dish sponge from Spokar is an excellent helper in the kitchen.
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Alufix
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 2306078
Code sup.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
2.47 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix retractable waste bags are strong double-layer bags with high elasticity and resistance to tearing and piercing.
PATTEX GreenQ EKO PU foam 750 ml – low-expansion tube foam
Henkel Pattex®
PATTEX GreenQ EKO PU foam 750 ml – low-expansion tube foam
Code: 2506373
Code sup.: 516884
EAN: 9000101133066
 
5.48 EUR
7.31EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pattex GreenQ EKO is a single-component polyurethane foam made with 30% recycled materials, making it an eco-friendly choice for construction and assembly work. Due to its low-expansion properties, it is ideal for precise applications such as the installation of windows
Philips Longlife Lithium Battery 1 pc CR2016 3V
Philips
Philips Longlife Lithium Battery 1 pc CR2016 3V
Code: 2506132
Code sup.: 960946
EAN: 8712581549558
 
0.85 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good performance and long lifespan.
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Code: 2508975
Code sup.: 588709
EAN: 4023103252486
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs is a practical set of replacement wipes designed for the Vileda Flex & Catch dust mop.
Astrid Clear Control – patches against blackheads (6 pcs)
Astrid
Astrid Clear Control – patches against blackheads (6 pcs)
Code: 2507799
Code sup.: 821048
EAN: 8592297012573
 
5.30 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Patches against blackheads that effectively remove clogged pores and impurities. They contain activated charcoal powder.
Cosmos Blister Plasters for Heels 76 x 45 mm 5 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos Blister Plasters for Heels 76 x 45 mm 5 pcs
Code: 2602586
Code sup.: 905037
EAN: 4049500487498
 
2.67 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hydrocolloid plasters Cosmos for blisters on heels provide pain relief, protect the blister from friction, and support faster healing.
Somat All In 1 Extra Lemon dishwasher tablets 75 pcs
Henkel Somat
Somat All In 1 Extra Lemon dishwasher tablets 75 pcs
Code: 2602945
Code sup.: 750338
EAN: 9000101852011
 
13.08 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat All in 1 Extra Lemon dishwasher tablets 75 pcs are effective tablets designed for daily dishwashing.
Somat Dishwasher Tablets All in 1 Extra Lemon & Lime, 75 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets All in 1 Extra Lemon & Lime, 75 pcs
Code: 2500574
Code sup.: 750244
EAN: 9000101809282
 
13.08 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat All-in-1 Extra Lemon & Lime dishwasher tablets with the scent of lemon and lime neutralizing odors for brilliantly clean dishes even on short and eco programs with low temperature!
Odol Perlička children's toothbrush soft Paw Patrol, 3-6 years, 1 pcs
Odol®
Odol Perlička children's toothbrush soft Paw Patrol, 3-6 years, 1 pcs
Code: 2508810
Code sup.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The children's toothbrush Odol Perlička featuring the popular Paw Patrol design is intended for children aged 3 to 6 years.
Zewa Softis Soft & Sensitive Box 4-ply paper handkerchiefs, 80 pcs
Zewa
Zewa Softis Soft & Sensitive Box 4-ply paper handkerchiefs, 80 pcs
Code: 2506020
Code sup.: 910095
EAN: 7322540926279
 
1.76 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and caring tissues with almond oil and Aloe Vera.
Cosmos Coil Fine Adhesive Bandage 1.25 cm × 5 m, 1 pc
Hartmann Cosmos®
Cosmos Coil Fine Adhesive Bandage 1.25 cm × 5 m, 1 pc
Code: 48314
Code sup.: 905051
EAN: 4049500593960
 
1.14 EUR
0.23EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Adhesive bandage made of non-woven fabric for easy fixation of dressings and bandages.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Philips
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Code: 2506136
Code sup.: 960938
EAN: 4895229106178
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
BALhome
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
Code: 2501201
Code sup.: 588655
EAN: 8591235088205
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
A universal towel suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
AKCE
Bispol large cemetery candle without cover, red, pack of 4 pcs
Bispol®
Bispol large cemetery candle without cover, red, pack of 4 pcs
Code: 2501813
Code sup.: 962205
EAN: 5906927050409
 
1.24 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The candle is without a cover and therefore suitable primarily as a replacement refill for glass lamps, or for use indoors in covered spaces.
Spokar Petr towel, 38 × 38 cm, pack of 3 pcs
Spokar®
Spokar Petr towel, 38 × 38 cm, pack of 3 pcs
Code: 2503547
Code sup.: 588626
EAN: 8593534460843
 
1.30 EUR
0.43EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar towel Petr suitable for washing dishes, sinks, tiles, and furniture. It can be boiled, but washing at 60 °C is sufficient.
AKCE
Vileda Style dish sponges with steel wool, 9 + 1 pcs
Vileda®
Vileda Style dish sponges with steel wool, 9 + 1 pcs
Code: 2505081
Code sup.: 588685
EAN: 4023103242807
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic sponges for the household. Dish sponge for everyday use. Vileda Style hygienic sponges, thanks to their high-quality processing, last really long and do not tear!
Vigo Aluminium Oval Grill Tray, 35 x 24 cm, 2 pcs
viGO!
Vigo Aluminium Oval Grill Tray, 35 x 24 cm, 2 pcs
Code: 2600514
Code sup.: 956069
EAN: 5902841430907
 
1.23 EUR
0.62EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Practical trays for grilling and serving. The viGO! aluminum oval trays are ideal for preparing and serving meat, fish, vegetables, or other dishes.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.