en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALTECH thinner S6006, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 400 ml
Code: 2501040
Code sup.: 451624
EAN: 8591235071160
 
2.19 EUR
5.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings intended for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, e.g., S2000, S2013, S2014.
Gallus Washing Gel White, 100 doses, 4 l
Gallus
Gallus Washing Gel White, 100 doses, 4 l
Code: 2501508
Code sup.: 759273
EAN: 4251415300568
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry, as well as its softness.
Gallus fabric softener Orchid, 120 doses, 4.08 l
Gallus
Gallus fabric softener Orchid, 120 doses, 4.08 l
Code: 2501506
Code sup.: 777157
EAN: 4251415302678
 
6.71 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
A quality fabric softener at a good price that will satisfy your olfactory and tactile senses.
Gallus Washing Gel 4in1, Universal, 1 l
Gallus
Gallus Washing Gel 4in1, Universal, 1 l
Code: 2501515
Code sup.: 759298
EAN: 4251415303156
 
2.29 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Washing Gel 4in1 – the power of cleanliness, color protection, and fresh scent in every drop!
BALTECH turpentine oil, 850 g
BALtech
BALTECH turpentine oil, 850 g
Code: 2501640
Code sup.: 460593
EAN: 8591235077322
 
13.05 EUR
15.35EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used as a thinner for oil paints, for making varnishes, and as a raw material in the chemical industry. By adding it to paints, a smooth, enamel-like surface is created without visible brush strokes. Turpentine is also added to many cleaning and sanitary products.
Lovran concentrated fabric softener Argan & Vanilla, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Argan & Vanilla, 1L
Code: 2501629
Code sup.: 759348
EAN: 5902670081547
 
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
LOVRAN Aromatic Concentrated Fabric Softener Argan & Vanilla / Concentrated softener with the scent of argan and vanilla
Waschkönig Washing Gel Universal, 166 doses, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Universal, 166 doses, 5 l
Code: 2501643
Code sup.: 761227
EAN: 4260418934601
 
7.60 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains even at 20 °C while preserving colors.
Gallus Universal Laundry Powder, 130 doses, 8.45 kg
Gallus
Gallus Universal Laundry Powder, 130 doses, 8.45 kg
Code: 2501689
Code sup.: 759262
EAN: 4251415303118
 
11.13 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the intense colors of your laundry, as well as their softness.
Gallus Washing Powder White, 10 doses, 600g
Gallus
Gallus Washing Powder White, 10 doses, 600g
Code: 2501687
Code sup.: 759290
EAN: 4251415303828
 
1.23 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus White ensures perfect cleanliness and freshness of your white laundry after every wash.
Gallus fabric softener Frisch, 120 doses, 4.08 l
Gallus
Gallus fabric softener Frisch, 120 doses, 4.08 l
Code: 2501676
Code sup.: 777158
EAN: 4251415302685
 
6.71 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality fabric softener at a good price that will satisfy your olfactory and tactile senses.
Gallus Laundry Powder Color Box, 110 doses, 6.05 kg
Gallus
Gallus Laundry Powder Color Box, 110 doses, 6.05 kg
Code: 2501690
Code sup.: 759267
EAN: 4251415302098
 
13.43 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry as well as their softness.
Versace Eros Energy Aftershave Balm for Men 100 ml
Versace
Versace Eros Energy Aftershave Balm for Men 100 ml
Code: 2501785
Code sup.: 14512
EAN: 8011003901456
 
35.04 EUR
350.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was launched in 2024 Eros Energy is inspired by the stunning beaut
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Atlantic®
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Code: 2404456
Code sup.: 882385
EAN: 8594035002150
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razor Atlantic Master Shave with a pivoting head and lubricating strip. The pivoting head is equipped with three blades.
viGO rubble bags, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 pcs
viGO!
viGO rubble bags, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 pcs
Code: 2505025
Code sup.: 954497
EAN: 5902841470828
 
3.99 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack rubble bags, very strong 140 µ, bag size 60 × 110 cm, capacity 120 l, packaging 5 pieces. Quality garbage bags for storing household or garden waste.
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Code: 30795
Code sup.: 882365
EAN: 4027800080137
100%
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature a single blade with a three-layer coating that keeps the razor sharp.
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
ALPA®
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
Code: 10862
Code sup.: 843140
EAN: 85911161
86%
0.95 EUR
19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional floral cologne with the scent of violet flowers.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Code: 30803
Code sup.: 882344
EAN: 5010189105095
100%
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Sensitive with a cleaning mechanism, ergonomic handle with anti-slip treatment, moisturizing strip with Aloe Vera.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
AKCE
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Code: 2300280
Code sup.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors.
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
BALtech
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
Code: 2500035
Code sup.: 460663
EAN: 8595073026917
 
3.28 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Acetone is intended for degreasing and cleaning metal surfaces before applying coatings, for cleaning tools and equipment, and also as a special solvent, e.g., for nitrocellulose adhesives.
BALTECH thinner S6006, 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 400 ml
Code: 2500046
Code sup.: 451623
EAN: 8595073017748
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, intended for application with a brush. Added in portions while continuously stirring.
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
Code: 2500047
Code sup.: 451630
EAN: 8591235071177
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings designed for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, e.g. S2000, S2013, S2014.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Code: 2500083
Code sup.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vibrant colors, perfect cleanliness, and gentle care in every drop!
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Code: 2500082
Code sup.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Keep deep black and dark shades without fading.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.