en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Code: 2402068
Code sup.: 954514
EAN: 5201314172444
 
2.47 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant Fino trash bags with a retractable strap. The bags are made from 100% recycled material (excluding the straps).
Končící produkty
Artdeco Blusher Powder Blush 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher Powder Blush 44 Red Orange Blush 5 g
Code: 87438
Code sup.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
9.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a healthy-looking color to your cheeks and create your own combination of shades exactly as you
truckFree
Versace Yellow Diamond Eau de Toilette for Women 90 ml
Versace
Versace Yellow Diamond Eau de Toilette for Women 90 ml
Code: 64970
 
EAN: 8011003804566
 
78.84 EUR
876EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-fruity fragrance launched in 2011 The women's eau de toilette Versace Yellow Diamond was laun
truckFree
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime perfume for women 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime perfume for women 80 ml
Code: 2306574
Code sup.: GIVP069382
EAN: 3274872456341
 
131.17 EUR
1 639.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-woody fragrance with spicy accords launched in 2023 The success of the perfume GIVENCHY L’In
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Perfumed Water for Women 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Perfumed Water for Women 60 ml
Code: 2500266
Code sup.: KL016A51
EAN: 3386460160209
 
22.45 EUR
374.17EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was introduced in 2025 Jeans Urban Pink by Karl Lagerfeld is a fragrance
Sunsilk Shampoo Bye Bye Frizz for Frizzy and Damaged Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Bye Bye Frizz for Frizzy and Damaged Hair, 250 ml
Code: 2501586
Code sup.: 794634
EAN: 8720182541307
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients: Almond oil, known for nourishment and fighting frizz.
Vaseline Deo Spray Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Double Invisible, 250 ml
Code: 2501593
Code sup.: 834949
EAN: 8886467040382
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deo spray with long-lasting effect.
Essence Camouflage + Matte concealer 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte concealer 210, 8 ml
Code: 2502432
Code sup.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
1.06 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Camouflage + Matte Concealer 210 by Essence combines a lightweight, liquid texture with full coverag
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 1806467
Code sup.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.77 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 13 µ, bag size 60 × 70 cm, capacity 60 l, packed 10 pieces. Quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
viGO!
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
Code: 1808335
Code sup.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
0.88 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect for small bins of any shape. The product is made of low-density polyethylene, it is recyclable.
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Alufix
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Code: 67477
Code sup.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
1.94 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Fino
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Code: 76275
Code sup.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.12 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Easy Pack 35 l – sturdy waste bags for everyday use at home and in the office.
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
viGO!
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
Code: 1808338
Code sup.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.27 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags are high-quality, strong, and impermeable, preventing moisture from seeping through and keeping your home or office trash can clean.
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 1808950
Code sup.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
4.49 EUR
0.45EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong 48 µ, bag size 116 × 150 cm, volume 240 l, pack of 10 pieces. High-quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1902405
Code sup.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.60 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags, strong 22 µ, bag size 50 × 60 cm, capacity 35 liters, package of 15 pieces.
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Fino
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Code: 2005111
Code sup.: 954688
EAN: 5900536335919
 
4.24 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality Fino trash bags, with handles for easy handling.
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Fino
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Code: 2201185
Code sup.: 954340
EAN: 5201314160779
 
2.12 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra elastic retractable garbage bags with a volume of 40 liters. They do not leak and are tear resistant.
AKCE
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Melitta®
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Code: 2201772
Code sup.: 954607
EAN: 4006508110988
 
1.91 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very strong and opaque bags for regular and heavier waste are a welcome helper at home, in an apartment, and in the office.
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 2306079
Code sup.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
2.47 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable garbage bags 35 l, 15 pcs, 28 µm, 53x60 cm, silver-black.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Code: 30795
Code sup.: 882365
EAN: 4027800080137
100%
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature a single blade with a three-layer coating that keeps the razor sharp.
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
ALPA®
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
Code: 10862
Code sup.: 843140
EAN: 85911161
86%
0.95 EUR
19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional floral cologne with the scent of violet flowers.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Code: 30803
Code sup.: 882344
EAN: 5010189105095
100%
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Sensitive with a cleaning mechanism, ergonomic handle with anti-slip treatment, moisturizing strip with Aloe Vera.
AKCE
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Code: 2300280
Code sup.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.