en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Code: 2600390
Code sup.: 882348
EAN: 4027800348503
 
6.01 EUR
0.4EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The disposable men's razor Extra2 Sensitive provides performance like a premium razor but at the cost of a disposable one and is suitable for sensitive skin. The moisturizing strip is enriched with Aloe Vera extract.
AKCE
Velvet Aloe Vera Soft White Toilet Paper 3 ply 24 pcs
Velvet
Velvet Aloe Vera Soft White Toilet Paper 3 ply 24 pcs
Code: 2209346
Code sup.: 928937
EAN: 8594042234537
 
6.01 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Kvalitní 3vrstvý toaletní papír Velvet Soft white s motivem ledních medvídků v balení po 24 rolích.
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 280, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 280, pack of 25 pcs
Code: 18269
Code sup.: 555574
EAN: 8593534870307
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 280. Grain - artificial corundum, for manual sanding of wood and metals. Quality sandpaper for manual sanding both dry and wet.
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 220, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 220, package of 25 pcs
Code: 18263
Code sup.: 555570
EAN: 8593534870284
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 220. Grit - artificial corundum, for hand sanding wood and metals. High-quality sandpaper for hand sanding wet or dry.
Spokar waterproof sanding paper 23 × 28 cm, grit 1200, package 25 pcs
Spokar®
Spokar waterproof sanding paper 23 × 28 cm, grit 1200, package 25 pcs
Code: 2503661
Code sup.: 558315
EAN: 8593534870758
 
0.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waterproof sanding paper, grain - silicon carbide, for hand and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass in wet and underwater conditions.
Miléne Moist Toilet Paper with Oak Bark Extract 60 pcs
de Miclén - Miléne
Miléne Moist Toilet Paper with Oak Bark Extract 60 pcs
Code: 2602652
Code sup.: 928958
EAN: 8594069815658
100%
1.16 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Miléne moist toilet paper with oak bark extract ensures gentle intimate hygiene, a feeling of freshness, and gentle care for sensitive skin with each use.
Somat dishwasher tablets 3 in 1 Extra Lemon 120 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets 3 in 1 Extra Lemon 120 pcs
Code: 2603207
Code sup.: 750367
EAN: 9000101852738
 
38.39 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Family Tabs Lemon 3 in 1 Extra are tablets for automatic dishwashers with a lemon scent that help remove dirt and leave dishes clean and shiny.
Swiffer XXL Duster Kit telescopic handle + duster 2 pcs
Swiffer
Swiffer XXL Duster Kit telescopic handle + duster 2 pcs
Code: 2104467
Code sup.: 588412
EAN: 8006540316603
70%
5.30 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, fur, and dirt. It traps dust, hair, allergens from dust mites, and also fur from cats and dogs. Includes a 90 cm telescopic handle.
AKCE
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Glanz Meister
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Code: 2501529
Code sup.: 761317
EAN: 4260418935554
 
7.77 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful All in 1 tablets for brilliantly clean dishes and dishwasher protection.
Linteo Baby Premium Maxi baby diapers 8 to 15 kg, 50 pcs
Linteo®
Linteo Baby Premium Maxi baby diapers 8 to 15 kg, 50 pcs
Code: 2103393
Code sup.: 7022
EAN: 8595686302934
 
11.66 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Premium diapers immediately absorb liquid thanks to absorbent channels that evenly distribute the liquid into the channels that lock it in, thus preventing unwanted leaks. Extra breathable and velvety soft material.
AKCE
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size S 100 pcs in box
Dona®
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size S 100 pcs in box
Code: 2108463
Code sup.: 598822
EAN: 8594200320331
 
5.23 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vinylové bezprašné nesterilní rukavice vhodné např. k lékařskému vyšetření, diagnostickým, terapeutickým zákrokům, nebo pro práce s nakažlivým materiálem.
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size L 100 pcs in box
Dona®
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size L 100 pcs in box
Code: 2204186
Code sup.: 598817
EAN: 8594200320379
100%
5.19 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vinylové bezprašné nesterilní rukavice vhodné např. k lékařskému vyšetření, diagnostickým, terapeutickým zákrokům, nebo pro práce s nakažlivým materiálem.
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Hartmann Bel®
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Code: 2400925
Code sup.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bel premium cotton swabs clean and also care for your ear canals thanks to the added ingredients – aloe vera extract and Provitamin B5. And they now contain no plastics.
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
BALhome
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
Code: 2501201
Code sup.: 588655
EAN: 8591235088205
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
A universal towel suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
AKCE
Bispol large cemetery candle without cover, red, pack of 4 pcs
Bispol®
Bispol large cemetery candle without cover, red, pack of 4 pcs
Code: 2501813
Code sup.: 962205
EAN: 5906927050409
 
1.24 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The candle is without a cover and therefore suitable primarily as a replacement refill for glass lamps, or for use indoors in covered spaces.
Spokar Petr towel, 38 × 38 cm, pack of 3 pcs
Spokar®
Spokar Petr towel, 38 × 38 cm, pack of 3 pcs
Code: 2503547
Code sup.: 588626
EAN: 8593534460843
 
1.30 EUR
0.43EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar towel Petr suitable for washing dishes, sinks, tiles, and furniture. It can be boiled, but washing at 60 °C is sufficient.
AKCE
Vileda Style dish sponges with steel wool, 9 + 1 pcs
Vileda®
Vileda Style dish sponges with steel wool, 9 + 1 pcs
Code: 2505081
Code sup.: 588685
EAN: 4023103242807
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic sponges for the household. Dish sponge for everyday use. Vileda Style hygienic sponges, thanks to their high-quality processing, last really long and do not tear!
Vigo Aluminium Oval Grill Tray, 35 x 24 cm, 2 pcs
viGO!
Vigo Aluminium Oval Grill Tray, 35 x 24 cm, 2 pcs
Code: 2600514
Code sup.: 956069
EAN: 5902841430907
 
1.23 EUR
0.62EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Practical trays for grilling and serving. The viGO! aluminum oval trays are ideal for preparing and serving meat, fish, vegetables, or other dishes.
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Code: 2500284
Code sup.: 882346
EAN: 4027800319626
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors with 3 flexible blades provide you with a precise and comfortable shave, while the gel strip enriched with caring ingredients takes care of your sensitive skin.
AKCE
Ceys Montack Express double-sided mounting tape, 48 × 18 mm, 10 pcs
Ceys®
Ceys Montack Express double-sided mounting tape, 48 × 18 mm, 10 pcs
Code: 2504973
Code sup.: 503025
EAN: 8411519709933
 
2.30 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided tape with extreme initial strength and high final durability. It adheres all types of porous and non-porous materials to smooth and slightly uneven surfaces. Simply, cleanly, and instantly. For indoor and outdoor use.
Baby Charm Disposable Diapers Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 pcs
Baby Charm
Baby Charm Disposable Diapers Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 pcs
Code: 2600802
Code sup.: 911173
EAN: 8594001937387
 
8.84 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Baby Charm Super Dry Flex disposable diapers in size Maxi are designed for larger children weighing 7–14 kg.
Artdeco Color Booster Lip Balm P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm P3 Boosting Pink 3 g
Code: 2500546
Code sup.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
13.51 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Color Booster Lip Balm by Artdeco is the ideal solution for daily care of your lips. This innova
Philips Longlife Batteries 4 pcs AAA R03 1.5V
Philips
Philips Longlife Batteries 4 pcs AAA R03 1.5V
Code: 2506855
Code sup.: 960944
EAN: 8712581549619
 
0.77 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Philips Longlife AAA are reliable small batteries type AAA (R03), ideal for everyday use in the household.
Tidy Home Wire Sponge SILON 8g x 3pcs
Tidy Home
Tidy Home Wire Sponge SILON 8g x 3pcs
Code: 2508411
Code sup.: 588264
EAN: 0710497223225
 
0.60 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nylon sponges from Tidy Home effectively remove stubborn grease and dirt while being gentler on surfaces than traditional metal sponges.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.