en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
VORTEX Dish Sponge PROFILED & CARE 2 pcs
Vortex
VORTEX Dish Sponge PROFILED & CARE 2 pcs
Code: 2600637
Code sup.: 591343
EAN: 4823071662825
 
1.13 EUR
0.57EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomic sponge for comfortable, quick, and thorough washing.
Spokar sponge cloth, 18 × 15 cm, pack of 5 pcs
Spokar®
Spokar sponge cloth, 18 × 15 cm, pack of 5 pcs
Code: 2503793
Code sup.: 588628
EAN: 8593534441590
 
1.91 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Spokar sponge cloth is very absorbent and flexible. It can hold up to 16 times its own weight. The size of the cloth is 18 × 15 cm.
AKCE
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Mako color
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Code: 2509053
Code sup.: 992620
EAN: 8592884000785
 
0.67 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The LDPE debris bag is designed for disposing of heavier waste during construction and cleaning tasks. With a volume of 120 l and strength of 200 µm, it is suitable for debris, construction waste, and coarser dirt.
Parex ultra absorbent microfiber cloth, 29 × 30 cm, 2 pcs
Parex
Parex ultra absorbent microfiber cloth, 29 × 30 cm, 2 pcs
Code: 2602206
Code sup.: 588278
EAN: 8680895107699
 
1.98 EUR
0.99EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex ultra absorbent microfiber cloth helps to effectively clean and dry various surfaces in the household.
Cosmos Coil Fixation Tape 1.25 cm × 5 m, 1 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos Coil Fixation Tape 1.25 cm × 5 m, 1 pcs
Code: 48316
Code sup.: 905049
EAN: 4049500593946
 
1.14 EUR
0.23EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fixation tape made of non-woven fabric for easy fixation of dressings and bandages.
Bella My Friend absorbent pads for animals, 90 x 60 cm, 10 pcs
My friend
Bella My Friend absorbent pads for animals, 90 x 60 cm, 10 pcs
Code: 1703086
Code sup.: 976130
EAN: 5900516460624
73%
4.77 EUR
0.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft and pleasant to the touch. The non-woven top layer provides comfort. The inner absorbent core, made of cellulose, effectively absorbs moisture and keeps it inside the pad.
Fino micro-foil snack bags, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 pcs
Fino
Fino micro-foil snack bags, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 pcs
Code: 2404762
Code sup.: 956109
EAN: 5201314333333
 
1.23 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Size 30 × 50 cm, 50 pcs per pack. Very practical and easy to use. They take up minimal space inside the drawer.
Zewa Softis Soft & Sensitive 4-ply paper handkerchiefs, 10× 9 pcs
Zewa
Zewa Softis Soft & Sensitive 4-ply paper handkerchiefs, 10× 9 pcs
Code: 2506013
Code sup.: 909035
EAN: 7322540926262
 
1.76 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and delicate handkerchiefs containing almond oil and Aloe Vera.
Alufix universal aluminum grilling tray 32 x 26 x 4.5 cm, 3 pcs
Alufix
Alufix universal aluminum grilling tray 32 x 26 x 4.5 cm, 3 pcs
Code: 2600740
Code sup.: 956161
EAN: 5949509000324
 
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix universal aluminum grilling trays are a practical solution for preparing and serving dishes on the grill and in the oven.
Parex multi-purpose cloth with lemon scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Parex
Parex multi-purpose cloth with lemon scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Code: 2602205
Code sup.: 588712
EAN: 8699971791189
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multi-purpose cloths with lemon scent make everyday household cleaning easier and leave a fresh scent.
Vanish Color Protect Wipes 16 pcs (32 washes)
Vanish
Vanish Color Protect Wipes 16 pcs (32 washes)
Code: 2502461
Code sup.: 772058
EAN: 5908252015986
 
3.36 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vanish Color Protect wipes protect laundry from unwanted staining and maintain its original colors.
AKCE
Varta Longlife Max Power AA Batteries 8 pcs
Varta
Varta Longlife Max Power AA Batteries 8 pcs
Code: 2505393
Code sup.: 961033
EAN: 4008496681532
 
3.82 EUR
0.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
AA batteries Varta are the right energy for digital devices with changing energy demands.
Vileda Turbo Microfibre 2in1 replacement for mop 2 pcs
Vileda®
Vileda Turbo Microfibre 2in1 replacement for mop 2 pcs
Code: 2508780
Code sup.: 577157
EAN: 4023103198227
 
10.60 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Vileda Turbo Microfibre 2in1 replacement cover is designed for the Vileda Turbo mopping system. Thanks to its special microfiber construction, it effectively removes dust, dirt, and grease from hard floors without leaving streaks.
CERESIT TS 61 PU Tube Foam 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 61 PU Tube Foam 750ml
Code: 63583
Code sup.: 516800
EAN: 4740008200014
 
6.43 EUR
8.57EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ceresit TS 61 is a one-component tubular polyurethane foam that cures with atmospheric moisture and is suitable for a wide range of construction applications.
Coccolino Fresh Sky scented dryer sheets 20 pcs
Coccolino
Coccolino Fresh Sky scented dryer sheets 20 pcs
Code: 1902064
Code sup.: 775428
EAN: 8720181674174
97%
3.71 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant dryer sheets with a fresh floral-citrus scent Fresh Sky. They soften laundry, reduce static electricity, and make ironing easier.
Nivea Rose Touch 10-Minute Hydrating Fabric Mask 1 pc
Nivea®
Nivea Rose Touch 10-Minute Hydrating Fabric Mask 1 pc
Code: 2200822
Code sup.: 822461
EAN: 9005800346854
 
2.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nivea 10-Minute Hydrating Fabric Mask Rose Touch with organic rose water and hyaluronic acid intensely and long-lasting hydrates the skin and brightens it. For all skin types.
Artdeco Color Booster Lip Balm P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm P3 Boosting Pink 3 g
Code: 2500546
Code sup.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
13.51 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Color Booster Lip Balm by Artdeco is the ideal solution for daily care of your lips. This innova
Tidy Home Wire Sponge SILON 8g x 3pcs
Tidy Home
Tidy Home Wire Sponge SILON 8g x 3pcs
Code: 2508411
Code sup.: 588264
EAN: 0710497223225
 
0.60 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nylon sponges from Tidy Home effectively remove stubborn grease and dirt while being gentler on surfaces than traditional metal sponges.
Philips Longlife Batteries 4 pcs AAA R03 1.5V
Philips
Philips Longlife Batteries 4 pcs AAA R03 1.5V
Code: 2506855
Code sup.: 960944
EAN: 8712581549619
 
0.77 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Philips Longlife AAA are reliable small batteries type AAA (R03), ideal for everyday use in the household.
Somat Dishwasher Tablets All in 1 Extra Lemon & Lime, 75 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets All in 1 Extra Lemon & Lime, 75 pcs
Code: 2500574
Code sup.: 750244
EAN: 9000101809282
 
13.08 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat All-in-1 Extra Lemon & Lime dishwasher tablets with the scent of lemon and lime neutralizing odors for brilliantly clean dishes even on short and eco programs with low temperature!
Odol Perlička children's toothbrush soft Paw Patrol, 3-6 years, 1 pcs
Odol®
Odol Perlička children's toothbrush soft Paw Patrol, 3-6 years, 1 pcs
Code: 2508810
Code sup.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The children's toothbrush Odol Perlička featuring the popular Paw Patrol design is intended for children aged 3 to 6 years.
Zewa Softis Soft & Sensitive Box 4-ply paper handkerchiefs, 80 pcs
Zewa
Zewa Softis Soft & Sensitive Box 4-ply paper handkerchiefs, 80 pcs
Code: 2506020
Code sup.: 910095
EAN: 7322540926279
 
1.76 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and caring tissues with almond oil and Aloe Vera.
Cosmos Coil Fine Adhesive Bandage 1.25 cm × 5 m, 1 pc
Hartmann Cosmos®
Cosmos Coil Fine Adhesive Bandage 1.25 cm × 5 m, 1 pc
Code: 48314
Code sup.: 905051
EAN: 4049500593960
 
1.14 EUR
0.23EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Adhesive bandage made of non-woven fabric for easy fixation of dressings and bandages.
Spokar Wet Sandpaper 23 × 28 cm, grit 180, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar Wet Sandpaper 23 × 28 cm, grit 180, package of 25 pcs
Code: 2503653
Code sup.: 558291
EAN: 8593534870390
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sandpaper, grain - silicon carbide, for hand and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.