en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Alufix universal aluminum grilling tray 32 x 26 x 4.5 cm, 3 pcs
Alufix
Alufix universal aluminum grilling tray 32 x 26 x 4.5 cm, 3 pcs
Code: 2600740
Code sup.: 956161
EAN: 5949509000324
 
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix universal aluminum grilling trays are a practical solution for preparing and serving dishes on the grill and in the oven.
Parex multi-purpose cloth with lemon scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Parex
Parex multi-purpose cloth with lemon scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Code: 2602205
Code sup.: 588712
EAN: 8699971791189
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multi-purpose cloths with lemon scent make everyday household cleaning easier and leave a fresh scent.
Fino micro-foil snack bags, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 pcs
Fino
Fino micro-foil snack bags, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 pcs
Code: 2404762
Code sup.: 956109
EAN: 5201314333333
 
1.23 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Size 30 × 50 cm, 50 pcs per pack. Very practical and easy to use. They take up minimal space inside the drawer.
Spokar Wet Sandpaper 23 × 28 cm, grit 180, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar Wet Sandpaper 23 × 28 cm, grit 180, package of 25 pcs
Code: 2503653
Code sup.: 558291
EAN: 8593534870390
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sandpaper, grain - silicon carbide, for hand and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
viGO trash bags, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 1902404
Code sup.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
0.60 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 24 µ, bag size 60 × 70 cm, volume 60 l, packaged 10 pieces.
Philips Longlife Power AA Batteries 4 pcs LR6 Mignon 1.5V
Philips
Philips Longlife Power AA Batteries 4 pcs LR6 Mignon 1.5V
Code: 2506125
Code sup.: 960960
EAN: 8712581549909
 
1.56 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long life.
Philips Power Alkaline Batteries 2 pcs AAA LR03 Micro 1.5V
Philips
Philips Power Alkaline Batteries 2 pcs AAA LR03 Micro 1.5V
Code: 2506126
Code sup.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.34 EUR
0.34EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips offer good quality and long lifespan.
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Philips
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Code: 2506136
Code sup.: 960938
EAN: 4895229106178
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Niteola Snack Bags, HDPE, 25 × 35 cm, thickness 12 µ, clear, 50 pcs
Niteola®
Niteola Snack Bags, HDPE, 25 × 35 cm, thickness 12 µ, clear, 50 pcs
Code: 2500081
Code sup.: 956123
EAN: 8594158378712
 
0.70 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Modern solution for packaging food, vegetables, fruits, and meat products. The bags are made from high-quality HDPE films, environmentally friendly, and fully recyclable.
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
viGO!
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
Code: 2501843
Code sup.: 954636
EAN: 5902335754090
 
2.93 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black trash bags extra resistant to tearing.
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Code: 2502984
Code sup.: 555568
EAN: 8593534870277
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 180. Grain - artificial alumina, for hand sanding of wood and metals. Quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
Parex ultra absorbent microfiber cloth, 29 × 30 cm, 2 pcs
Parex
Parex ultra absorbent microfiber cloth, 29 × 30 cm, 2 pcs
Code: 2602206
Code sup.: 588278
EAN: 8680895107699
 
1.98 EUR
0.99EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex ultra absorbent microfiber cloth helps to effectively clean and dry various surfaces in the household.
AKCE
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Mako color
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Code: 2509053
Code sup.: 992620
EAN: 8592884000785
 
0.67 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The LDPE debris bag is designed for disposing of heavier waste during construction and cleaning tasks. With a volume of 120 l and strength of 200 µm, it is suitable for debris, construction waste, and coarser dirt.
Bella My Friend absorbent pads for animals, 90 x 60 cm, 10 pcs
My friend
Bella My Friend absorbent pads for animals, 90 x 60 cm, 10 pcs
Code: 1703086
Code sup.: 976130
EAN: 5900516460624
73%
4.77 EUR
0.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft and pleasant to the touch. The non-woven top layer provides comfort. The inner absorbent core, made of cellulose, effectively absorbs moisture and keeps it inside the pad.
Cosmos Coil Fixation Tape 1.25 cm × 5 m, 1 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos Coil Fixation Tape 1.25 cm × 5 m, 1 pcs
Code: 48316
Code sup.: 905049
EAN: 4049500593946
 
1.14 EUR
0.23EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fixation tape made of non-woven fabric for easy fixation of dressings and bandages.
Spokar sponge cloth, 18 × 15 cm, pack of 5 pcs
Spokar®
Spokar sponge cloth, 18 × 15 cm, pack of 5 pcs
Code: 2503793
Code sup.: 588628
EAN: 8593534441590
 
1.91 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Spokar sponge cloth is very absorbent and flexible. It can hold up to 16 times its own weight. The size of the cloth is 18 × 15 cm.
ZZ Paper Towels for Dispenser, 2-ply, White, 3000 pcs, 20× 150 pcs
Neuvedeno
ZZ Paper Towels for Dispenser, 2-ply, White, 3000 pcs, 20× 150 pcs
Code: 2600466
Code sup.: 910512
EAN: 8594029054042
 
16.26 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply folded towels for dispensers in white color with a total of 3000 pcs (20× 150). They are suitable for everyday use.
Fino Zipper resealable bags mix sizes (10x0.5L / 10x1L / 5x2.5L) 25 pcs
Fino
Fino Zipper resealable bags mix sizes (10x0.5L / 10x1L / 5x2.5L) 25 pcs
Code: 2404760
Code sup.: 956096
EAN: 5201314185727
 
2.12 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reusable FINO bags with double zip keep your food fresh longer – in a practical mix of three sizes (0.5 / 1 / 2.5 l).
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 100, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 100, pack of 10 pcs
Code: 2503346
Code sup.: 558322
EAN: 8593534871243
 
0.42 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar sanding mesh 93 × 280 mm, grain - silicon carbide, for hand sanding of drywall, fine plasters and coatings, wood and metals.
Colgate Children's Toothbrush Harry Potter Extra Soft 2 pcs
Colgate®
Colgate Children's Toothbrush Harry Potter Extra Soft 2 pcs
Code: 2602061
Code sup.: 897050
EAN: 8718951613911
 
2.82 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's toothbrushes Colgate Harry Potter with extra soft bristles help gently care for children's teeth, and thanks to the beloved wizarding design, they make daily brushing more enjoyable.
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Fino
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Code: 2507684
Code sup.: 954417
EAN: 5201314931133
 
2.65 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality trash bags from the Fino brand; size 120L.
K2R Color Catcher Eco Protection Laundry Wipes 22 pcs
Henkel K2r®
K2R Color Catcher Eco Protection Laundry Wipes 22 pcs
Code: 2507612
Code sup.: 772056
EAN: 9000101822366
 
3.71 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Your assurance for perfect laundry and colors. Washing multi-colored laundry saves time, water, and energy.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.