en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Code: 2501580
Code sup.: 794640
EAN: 8720182541338
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients. For all hair types!
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Code: 2501768
Code sup.: 761299
EAN: 4260418930214
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner is an ideal assistant for removing dried and stubborn stains. It contains active oxygen, which works intensively and removes even tough stains from laundry.
Končící produkty
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Code: 2306751
Code sup.: 30.66
EAN: 4052136232028
 
4.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eye shadows of professional quality for incredible results! Each shadow is individually packaged in
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Fino
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Code: 2201186
Code sup.: 954341
EAN: 5201314160786
 
2.12 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra flexible retractable garbage bags with a capacity of 70 liters. They are leak-proof and tear-resistant.
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Alufix
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 2306078
Code sup.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
2.47 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix retractable waste bags are strong double-layer bags with high elasticity and resistance to tearing and piercing.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Code: 2402069
Code sup.: 954515
EAN: 5201314172468
 
2.47 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragranced trash bags Fino with retractable tape. The bags are made from 100% recycled material (excluding the tape).
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Alufix
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Code: 67477
Code sup.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
1.94 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Fino
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Code: 76275
Code sup.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.12 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Easy Pack 35 l – sturdy waste bags for everyday use at home and in the office.
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
viGO!
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
Code: 1808338
Code sup.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.27 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags are high-quality, strong, and impermeable, preventing moisture from seeping through and keeping your home or office trash can clean.
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 1808950
Code sup.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
4.49 EUR
0.45EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong 48 µ, bag size 116 × 150 cm, volume 240 l, pack of 10 pieces. High-quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1902405
Code sup.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.60 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags, strong 22 µ, bag size 50 × 60 cm, capacity 35 liters, package of 15 pieces.
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Fino
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Code: 2005111
Code sup.: 954688
EAN: 5900536335919
 
4.24 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality Fino trash bags, with handles for easy handling.
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Fino
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Code: 2201185
Code sup.: 954340
EAN: 5201314160779
 
2.12 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra elastic retractable garbage bags with a volume of 40 liters. They do not leak and are tear resistant.
AKCE
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Melitta®
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Code: 2201772
Code sup.: 954607
EAN: 4006508110988
 
1.91 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very strong and opaque bags for regular and heavier waste are a welcome helper at home, in an apartment, and in the office.
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 2306079
Code sup.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
2.47 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable garbage bags 35 l, 15 pcs, 28 µm, 53x60 cm, silver-black.
AKCE
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Code: 2300280
Code sup.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Code: 30795
Code sup.: 882365
EAN: 4027800080137
100%
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature a single blade with a three-layer coating that keeps the razor sharp.
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
ALPA®
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
Code: 10862
Code sup.: 843140
EAN: 85911161
86%
0.95 EUR
19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional floral cologne with the scent of violet flowers.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Code: 30803
Code sup.: 882344
EAN: 5010189105095
100%
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Sensitive with a cleaning mechanism, ergonomic handle with anti-slip treatment, moisturizing strip with Aloe Vera.
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
BALtech
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
Code: 2500035
Code sup.: 460663
EAN: 8595073026917
 
3.28 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Acetone is intended for degreasing and cleaning metal surfaces before applying coatings, for cleaning tools and equipment, and also as a special solvent, e.g., for nitrocellulose adhesives.
BALTECH thinner S6006, 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 400 ml
Code: 2500046
Code sup.: 451623
EAN: 8595073017748
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, intended for application with a brush. Added in portions while continuously stirring.
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
Code: 2500047
Code sup.: 451630
EAN: 8591235071177
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings designed for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, e.g. S2000, S2013, S2014.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Code: 2500083
Code sup.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vibrant colors, perfect cleanliness, and gentle care in every drop!
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.