en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Wilkinson Sword Classic + 5 Replacement Blades
Wilkinson
Wilkinson Sword Classic + 5 Replacement Blades
Code: 30752
Code sup.: 882052
EAN: 4027800015504
78%
4.06 EUR
0.81EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wilkinson SWORD Classic + 5 Replacement Blades - a razor for men who appreciate retro style. It has a simple handle design and double edges.
viGO rubble bags, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 pcs
viGO!
viGO rubble bags, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 pcs
Code: 2505025
Code sup.: 954497
EAN: 5902841470828
 
3.99 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack rubble bags, very strong 140 µ, bag size 60 × 110 cm, capacity 120 l, packaging 5 pieces. Quality garbage bags for storing household or garden waste.
BALTECH Acetone P6401, 400 ml
BALtech
BALTECH Acetone P6401, 400 ml
Code: 2500093
Code sup.: 460657
EAN: 8595073017762
 
2.40 EUR
6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Acetone is intended for degreasing and cleaning metal surfaces before applying coatings, for cleaning tools and equipment, and also as a special solvent, e.g., for nitrocellulose adhesives.
BALTECH thinner S6006, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 400 ml
Code: 2501040
Code sup.: 451624
EAN: 8591235071160
 
2.19 EUR
5.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings intended for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, e.g., S2000, S2013, S2014.
Gallus Washing Gel White, 100 doses, 4 l
Gallus
Gallus Washing Gel White, 100 doses, 4 l
Code: 2501508
Code sup.: 759273
EAN: 4251415300568
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry, as well as its softness.
Gallus fabric softener Orchid, 120 doses, 4.08 l
Gallus
Gallus fabric softener Orchid, 120 doses, 4.08 l
Code: 2501506
Code sup.: 777157
EAN: 4251415302678
 
6.71 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
A quality fabric softener at a good price that will satisfy your olfactory and tactile senses.
Gallus Washing Gel 4in1, Universal, 1 l
Gallus
Gallus Washing Gel 4in1, Universal, 1 l
Code: 2501515
Code sup.: 759298
EAN: 4251415303156
 
2.29 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Washing Gel 4in1 – the power of cleanliness, color protection, and fresh scent in every drop!
BALTECH turpentine oil, 850 g
BALtech
BALTECH turpentine oil, 850 g
Code: 2501640
Code sup.: 460593
EAN: 8591235077322
 
13.05 EUR
15.35EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used as a thinner for oil paints, for making varnishes, and as a raw material in the chemical industry. By adding it to paints, a smooth, enamel-like surface is created without visible brush strokes. Turpentine is also added to many cleaning and sanitary products.
Lovran concentrated fabric softener Argan & Vanilla, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Argan & Vanilla, 1L
Code: 2501629
Code sup.: 759348
EAN: 5902670081547
 
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
LOVRAN Aromatic Concentrated Fabric Softener Argan & Vanilla / Concentrated softener with the scent of argan and vanilla
Waschkönig Washing Gel Universal, 166 doses, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Universal, 166 doses, 5 l
Code: 2501643
Code sup.: 761227
EAN: 4260418934601
 
7.60 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains even at 20 °C while preserving colors.
Gallus Universal Laundry Powder, 130 doses, 8.45 kg
Gallus
Gallus Universal Laundry Powder, 130 doses, 8.45 kg
Code: 2501689
Code sup.: 759262
EAN: 4251415303118
 
11.13 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the intense colors of your laundry, as well as their softness.
Gallus Washing Powder White, 10 doses, 600g
Gallus
Gallus Washing Powder White, 10 doses, 600g
Code: 2501687
Code sup.: 759290
EAN: 4251415303828
 
1.23 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus White ensures perfect cleanliness and freshness of your white laundry after every wash.
Gallus fabric softener Frisch, 120 doses, 4.08 l
Gallus
Gallus fabric softener Frisch, 120 doses, 4.08 l
Code: 2501676
Code sup.: 777158
EAN: 4251415302685
 
6.71 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality fabric softener at a good price that will satisfy your olfactory and tactile senses.
Gallus Laundry Powder Color Box, 110 doses, 6.05 kg
Gallus
Gallus Laundry Powder Color Box, 110 doses, 6.05 kg
Code: 2501690
Code sup.: 759267
EAN: 4251415302098
 
13.43 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry as well as their softness.
Versace Eros Energy Aftershave Balm for Men 100 ml
Versace
Versace Eros Energy Aftershave Balm for Men 100 ml
Code: 2501785
Code sup.: 14512
EAN: 8011003901456
 
35.04 EUR
350.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was launched in 2024 Eros Energy is inspired by the stunning beaut
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
Code: 2600147
Code sup.: 843133
EAN: 8594001779659
 
2.82 EUR
28.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa Windsor Fresh aftershave with propolis helps refresh the skin after shaving.
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Barbus
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Code: 77106
Code sup.: 842095
EAN: 8586000081796
100%
1.59 EUR
26.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Barbus aftershave is a traditional product for post-shaving treatment for all skin types.
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
viGO!
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
Code: 2502083
Code sup.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.77 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue garbage bags with a capacity of 35 liters and a pack size of 36 pieces. Each piece has a dimension of 48 × 57 cm.
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Henkel Syoss
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Code: 2506738
Code sup.: 862418
EAN: 9000101731064
 
5.48 EUR
21.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light creamy gel designed for all types of waves and curls, inspired by the "Curly Girl" method, offering strong hold, care, and definition in one. No sticky effect.
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
Code: 2500051
Code sup.: 460380
EAN: 8595073025439
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before using adhesives.
AKCE
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Code: 2500054
Code sup.: 759213
EAN: 4260418934465
90%
6.36 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
It beautifully scents your laundry even without fabric softener.
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
Code: 2500052
Code sup.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.14 EUR
4.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before the use of adhesives.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Code: 2501472
Code sup.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective laundry gel with a gentle lavender scent, suitable for all types of laundry.
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Gallus
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Code: 2501520
Code sup.: 759295
EAN: 4251415303255
 
6.71 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Universal is a highly effective washing powder designed for comprehensive care of your laundry. Thanks to its active formula, it penetrates deep into the fabric fibers, effectively removing even stubborn stains and leaving your laundry fresh and clean.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.